בי וומן » כתבות » מה קשור - גיל עין דור, מבקר טלוויזיה

מה קשור - גיל עין דור, מבקר טלוויזיה 

מה קשור - גיל עין דור, מבקר טלוויזיה, מדור: טורים אישיים
פורסם בתאריך: 01/09/2007

יש כאלה שמשווים אותם לשלישיית הגשש החיוור ויש כאלה הרואים בהם קומיקאים רדודים, אני רואה בהם תופעה,תופעת "מה קשור".ובכן השלישייה המוכשרת הזאת המגיעה מעירנו הקטנה הצליחה בגדול, והכל בזכות עבודה קשה והרבה מאוד כישרון.

ציון ברוך, אסי ישראלוף ושלום מיכאלשווילי הינם חברי ילדות שמגיל צעיר טמון בהם כישרון ענק,הכישרון הזה בא בתחילת הדרך לידי ביטוי על במות קטנות במסגרת להקת רמנוער, הופעות בפני חבריהם לספסל הלימודים בתיכון "עמל" בעיר,לאחר מכן התאגדו השלושה ויצאו לכבוש את במות הסטנד-אפ.במופע שהציג דמויות הזויות אך מצחיקות נורא,הגיעו השלושה ללב הקונצנזוס של עולם הסטנד-אפ,ההומור הכל כך פשוט מצד אחד והכל כך אמיתי ונכון לגבי כל ישראלי מצד שני סלל בפניהם את דרכם לעולם הזוהר.

לאחר זמן קצר פנו השלושה לעולם הטלוויזיה ובשילוב אדיר מילר העלו לאוויר את התוכנית המצליחה "היכל התרבות",התוכנית שזכתה לרייטינג גבוה הפכה את השלישייה לסופר סטארים. חייהם האישיים הפכו להיות נחלת הכלל בכל צהובון ומדור רכילות. השלושה, למרות ההצלחה הגדולה מעולם לא שכחו את מקומם ומהיכן הם התחילו ובכל ראיון היו משבחים את רמלה ותושביה החמים והמפרגנים.

בתוכניתם "הישראלים" הציגו השלושה מערכונים על ישראלים מצויים בצורה סאטירית וקיצונית, כמו המובטל בלשכת התעסוקה,מוכר הפלאפל התימני,זוג חברים חסרי טאקט או בשמם "הערס והפרחה" ועוד דמויות מצחיקות שכל אדם החי כאן יכול בקלות להתחבר אליהם, או במילים פשוטות "מה קשור" והדמויות הסאטיריות שלהם הם המראה של החברה הישראלית כולה על כל גווניה,ואולי זה סוד הצלחתם,שהם צוחקים עלינו,על כולנו... ואנחנו, אנחנו יושבים מול המרקע ורואים את עצמנו.היום משודרת תוכנית יומיומית בהוט 3 בה מארחים השלישייה זמרים,שחקנים ושאר אמנים בשילוב מערכונים קצרים וקטעי שירה,בימים אלה הסתיימה לה העונה הראשונה של תוכנית האירוח והמערכונים,נקווה לראותם גם בעונה שנייה, אחרי הכל התוכנית "מה קשור" מביאה עימה משהו מאוד אמיתי והרגשה ביתית וחמימה הן לאורחים והן לצופים בבית,אכן זוהי תוכנית מעולה!


ובכן תופעת "מה קשור" היא סיפור הצלחה של שלושה ילדים מרמלה הקטנה שכבשו את עולם הבידור והצליחו להישאר מיוחדים ונקיים מחיי הברנז'ה הצבועים,והם רק בתחילת דרכם,ומה לנו נישאר לאחל להם? שיישמרו על אופיים המיוחד,שיישמרו על הומור אמיתי וטהור, ושיצליחו וימשיכו לשמש דוגמא לצעירי העיר שעם עבודה קשה, כישרון, ושמחה בלב..השמיים הם הגבול.לסיכום,נותר לי לאחל לכם שתמשיכו להביא גאווה וכבוד לעירנו, ואין לי ספק ששלישיית "מה קשור" ימשיכו להיות עמוד תווך בתרבות הישראלית לשנים רבות.
גיל עין דור.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: