בי וומן » כתבות » המראה האולטימטיבי למסיבה

המראה האולטימטיבי למסיבה 

המראה האולטימטיבי למסיבה, מדור: אופנה ויופי
פורסם בתאריך: 28/02/2008

לכל אחת יש פנטזיה, שהיא מגיעה למסיבה וכולם מסובבים אחריה את הראש. אבל למה רק לחלום, כשאפשר באמת להיות מוקד המשיכה האולטימטיבי?

לגלית ורטהיים, בעלים ומאפרת ראשית באיל מקיאג' שלל רעיונות שיעניקו לך את הלוק הנכון למסיבה.

קורן דור
איפור מסיבתי חייב להחזיק לפחות עשר שעות! חשבי על זה: את רוקדת, שורפת אנרגיות במשך זמן רב ועם איפור מיוחד לאירועים - תראי מדהים גם כבסוף הלילה.

סודות הביוטי אל תמרחי קרם לחות לפני האיפור, על מנת שהאיפור יהיה עמיד ויישמר לאורך זמן (המייקאפ כבר מכיל בתוכו לחות), השתדלי להגיע עם פנים נקיות מאיפור, בלי שאריות מסקרה ועפרון עיניים ( אם את מתכננת להשתמש בעיפרון עיניים כהה יום קודם, תוותרי עליו מאוד קשה לנקות את זה ).

טשטשי אותה מומלץ להשתמש במייק-אפ מוצק אשר נשאר על הפנים למשך זמן. חשוב למרוח שכבה עבה של המייק-אפ כדי לקבל כיסוי מרבי. מתחת לעיניים חשוב למרוח קונסילר, על מנת לטשטש סימנים ועיגולים שחורים שנוטים להופיע מפאת חוסר בשינה. את הקונסילר יש להניח על-ידי טיפוף עדין בעזרת כריות האצבעות.

מראה אחיד את המייק-אפ והקונסילר יש לקבע בעזרת פודרה, אשר בנוסף לפעולת הקיבוע, מעניקה לפנים מראה מט ואחיד.
* באיפור העיניים ניתן לשלב בין צלליות מט לצלליות מבריקות היוצרות מראה מרשים וזוהר. את צבעי הצלליות כדאי להתאים לבגד (אם הוא לא לבן) או לאביזרים הנלווים, כמו זר הכלה והתכשיטים.

הצללה מנצחת כדי להבליט את עצמות הלחיים מומלץ ליצור הצללות לפני הנחת הסומק. ההצללות מבליטות את הלחיים ומעניקות מראה שלם לפנים. חשוב שגוון הסומק יתאים לגווני הפנים ושישתלב עם צבעי הצלליות והשפתון.

נשיקה פורחת על מנת שהשפתון יישמר לזמן רב ולא ייעלם לאחר שתי נשיקות לאורחים הראשונים, יש למרוח על השפתיים מייק-אפ ופודרה לפני שמורחים את השפתון. לאחר מכן יש לתחום את השפתיים בעזרת תוחם על בסיס שומני, ולמלא בעזרתו את השפתיים. לאחר מריחת השפתון על שכבה זו, יש להצמיד את השפתיים כשממחטת נייר (טישו) מונחת ביניהן. באמצעות פעולה זו, אנו מורידים שכבה עודפת של השפתון. לאחר פעולה זו יש להניח בטפיחה מעט פודרה שנשארה על ה"פאף" (כרית הפודרה) ולאחריה למרוח שוב את השפתון. פעולות אלה יבטיחו שהשפתיים יישארו מאופרות למשך זמן רב.

הכיני את הממחטות במידת הצורך, חדשי את הליפסטיק והשפתון מדי פעם, השתדלי לשתות בעזרת קש ולא ישירות מהכוס. במידה וזולגות לך דמעות או שהזעת - השתמשי בטישו לספיגה, ומייד פדרי את הפנים בעדינות. לתיקוני איפור מומלץ להצטייד בפודרה אבן דחוסה, בגוון העור.

באדיבות אתר לוצי – אופנה לצעירות


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: