בי וומן » כתבות » מוצרי חשמל מעוצבים למטבח

מוצרי חשמל מעוצבים למטבח 

מוצרי חשמל מעוצבים למטבח, מדור: מוצרים פנימי
פורסם בתאריך: 11/04/2008

ברמת העיצוב, המגמה ההולכת ומתחזקת היא להפוך את המוצרים החשמליים במטבח לבלתי נראים או לפחות מתמזגים עם שאר הארונות של המטבח, או מה שקרוי בשפה המקצועית "אינטגראלי" או "חצי אינטגראלי". והמשמעות, בשפה פישוטה היא: במקרה של מדיח כלים אינטגראלי, לדוגמה, מצופה כל משטח החזית בדלת, דוגמת ארונות המטבח, ובמקרה כזה נמצא לוח ההפעלה מעל הדלת והוא נסתר מן הלין.
במקרה של מדיח כלים חצי אינטגראלי, יופיע לוח ההפעלה בחלקה העליון של הדלת, ורק יתרת הדלת תקבל את הציפוי מכיוון שחלק מהמכשירים החשמליים שהיו מקובלים עד היום, היו עמוקים מהארונות הסטנדרטיים, ובעיקר נכון הדבר במקרה של המקרר, היינו נאלצים לבנות ארונות עמוקים יותר, או לחילופין, להניח למקרר ל"שבור" את קו הארונות. על מנת להתגבר על המכשלה, קיימים היום בשוק מקרריםשעומקם 60 ס"מ, מה שמבטיח שלא יבלטו מקו הארונות. את השטח שנגזל מהמקרר הוסיפו ברוחב, ואת המנע, שהיה ממוקם בדרך כלל בגב המקרר ותפס חלק מהעומק, העלו למעלה, על גב המקרר. וכך, כאשר אנו מוסיפים למקרר את החזית הזהה לשאר ארונות המטבח, ייטמע המקרר הענק בתוך המראה הכללי.

תנורי מיקרוגל
נשנים האחרונות תנורי המיקרוגל אינם עוד אמצעי לחימום מהיר אלא יחידת בישול וגריל, טורבו או רגילה, המוסיפה בעצם עוד תנור למטבח הביתי, ולעיתים אף תופסת את מקומו. אחד החידושים הוא תנור מיקרוגל ברוחב של תנור רגיל, עם דלת נפתחת כלפי מטה (כמו בתנור), והוא משתלב ביחידת "בילד אין" יחד עם התנור הרגיל ועם תנור האידוי. אם רק היה לנו די זמן להשתמש ולנצל את כל מכשירי החשמל, מצבנו היה טוב לאין ערוך.

קולטי אדים
מבנה קולטי האדים הולך ומשביח עם השנים. לא די שרוחב הקולטים גדל, בעקבות הציוד החצי תעשייתי שהפך נחלת הכלל, הוא גם הפך לאלמנט פיסולי בתור המטבח. קולטי אדים מרובעים, משולשים, עגולים וישרים, להתקנה סמוך לקיר או כאלה הנתלים מעל "אי" עבודה, מנירוסטה או מזכוכית. יכולת השאיבה של הקולטים משופרת בצורה ניכרת עם פילטרים שניתנים להסרה ולניקוי במדיח הכלים הביתי.

מטעם אתר עיצוב הבית a-designer


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: