בי וומן » כתבות » ככה הקמתי עסק משלי

ככה הקמתי עסק משלי 

ככה הקמתי עסק משלי, מדור: טורים אישיים
פורסם בתאריך: 04/06/2008

על החברה שבה אני עובדת היום שמעתי לראשונה לפני כ- 12 שנים.
חברות סיפרו שיש קופסאות מיוחדות ששומרות על טריות המזון במקרר ובארון, החומר שמשתמשים בו ביצור הכלים לא מסוכן לבריאות, ושיש להם גם כל מיני אביזרים ופטנטים למטבח. התלהבתי מאד - עד ששמעתי את המחירים שלהן.

באותה תקופה הייתי נשואה טריה, המטבח עוד לא ממש קרץ לי ולא הבנתי כמה חשוב להשקיע בכלים איכותיים.
פה ושם קניתי כלי אחד או שניים דרך חברות של חברות, לא השתתפתי בהדגמה, לא ארחתי הדגמה ולא התעמקתי בנושא בכלל.
עברו השנים, למדתי לאהוב את המטבח מאד, הבאתי לעולם 4 ילדים ועבדתי במשרה חלקית בעיצוב אלבומי ארועים ותמונות לגני ילדים.
לפני כ- 3 שנים, כשאני בהריון חמישי, אירחתי "במקרה" הדגמה בביתי וזו היתה הפעם הראשונה שנתקלתי בשלל המוצרים שהחברה מציעה ורמת האיכות שלהם ונדלקתי. פתאם הבנתי, אחרי הסבר מפורט של המדגימה שהגיעה אלי כמה זה חשוב בעצם להשתמש בכלים ואביזרים איכותיים במטבח ועד כמה זה תורם ועוזר ביום יום שלי.

כמובן שבאותו היום רציתי לקנות את כל הקטלוג, אבל היה לי ברור שזה לא אפשרי כלכלית. התייעצתי עם המדגימה על אפשרות הצטרפות לחברה כדי להנות ממחיר מוזל בשבילי והיא אמרה שכל אחת יכולה להצטרף, אין צורך בידע מוקדם בשיווק או השכלה מיוחדת. לי היה חשוב לדעת גם אם צריך השקעה גדולה לצורך העניין כי לא היתה לי אפשרות כלכלית לכך, ועל כך נעניתי שממש לא.
בזכות ההדגמה והמכירה שנערכה אצלי בבית קיבלתי מוצרים במתנה וזכות לרכוש תיק מוצרים התחלתי בהנחה מאד משמעותית ומעבר להנחה שתהיה לי אקבל גם מתנות נוספות וימי כיף בהתאם למכירות שיהיו לי.
למחרת בבוקר נרשמתי והצטרפתי כמדגימה, לא תכננתי ממש לעסוק בזה, חשבתי רק על ההנחה שתינתן לי על כל רכישה שאני אעשה בשבילי. אבל את ההתלהבות שלי מהכלים העברתי לסביבה הקרובה שלי ופתאם החברות, השכנות ובנות משפחה רצו לרכוש מוצרים וכך התחלתי לשווק אותם גם הלאה.

היום כבר הכל הסטוריה, יש לי קהל לקוחות מאד נרחב, אני מכירה ופוגשת אנשים חדשים כל הזמן. במהלך 3 השנים שאני בחברה כבר קיבלתי המון המון מתנות, ביליתי וכייפתי בסדנאות וימי כיף בכל הארץ וגם בחו"ל והכל על חשבון החברה.היום אני מנהלת בחברה, יש לי יחידה משלי שנקראת "איתן", יש לי מדגימות ומדגים שעובדים איתי ואני מנהלת את הזמן שלי יותר טוב, עובדת בשעות ובימים הנוחים לי ומותאמים לבני ביתי.
בקיצור - כל אחד יכול, ואני ממליצה (מהנסיון האישי שלי כמובן).


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: