בי וומן » כתבות » קחי את זה אישית

קחי את זה אישית 

קחי את זה אישית, מדור: טורים אישיים
פורסם בתאריך: 25/04/2009

אם חלמת להקים עסק ולא ידעת מה עלייך לעשות, עמותת "אישית" מציעה לך פתרון, קורסים וסדנאות לניהול עסק במחירים מסובסדים. ויש גם חנות מותגים במחירים שפויים.

כשנורית ורבין החליטה להקים את עמותת "אישית", היא ידעה מה מטרתה – קידום נשים ליזמות עסקית. כאם חד הורית שהצליחה בזכות עצמה, היא ידעה שברצונה לתת לנשים אחרות את ההזדמנות לעשות חיל, גם אם האמצעים שעומדים לרשותן אינם גבוהים.

כיום, שש שנים אחרי הקמתה, פועלת עמותת אישית לעידוד, תמיכה וליווי נשים בעסקים קטנים. הפעילות ממומנת ע"י גופים שונים ואף הובילה לקשרי עבודה עם יזמים שרוצים לשכפל את המודל במקומות נוספים ברחבי הארץ.

all_beged_kefet.jpg

קורסים וסדנאות
העמותה מציעה קורסים וסדנאות בנושאים שונים: קורס עסק משלי (15 מפגשים) שעוסק בהליכי פתיחת העסק הקטן מההיבט החוקי, הפיננסי, ארגוני ושיווקי. הקורס מעניק כלים תיאורטיים ויישומיים לבניית עסק משלב הרעיון ועד ליישום בפועל. כמו כן, מציעה העמותה סדנאות שונות: סדנת אמנות השיווק, שכוללת הגדרת קהל היעד, תמהיל השיווק, שיווק באינטרנט ועוד; סדנת ניהול פיננסי, סדנת אימון לעסקים ועוד.

בנוסף, מציעה העמותה מערכת תמיכה לעסקים חדשים, ייעוץ מקצועי במגוון נושאים וסיוע בהשגת מימון וקשרים מהסביבה העסקית והציבורית בארץ. כל הקורסים והסדנאות מועברים באשכול פיס ברמת השרון.

העמותה פועלת בדרך של תמיכה אישית ומתמשכת ומאמינה כי ההצלחה הכלכלית תבוא באמצעות שינוי הגישה לניהול המשק הכלכלי הפרטי, הדרכה ביזמות עסקית מלווה באמצעים מתאימים, הפעלת גורמים ממסדיים ומקצועיים וסיוע בהסבה מקצועית.

בגדקפה – בגדי מעצבים במחירים שפויים
עשרות מתנדבות העמותה מפעילות חנות יד שנייה בשם בגדקפה, שנמצאת ברח' שבטי ישראל ברמת השרון. בחנות המקסימה תוכלו למצוא בגדים וחפצי יד שנייה ובגדי מעצבים שנתרמים ע"י מעצבים מובילים כמו קום איל פו, רונן חן ועוד.
המלאי מתחדש כל הזמן, המחירים נעים בין 20 ל-100 ₪, והמציאות פשוט מדהימות. ההכנסות מהחנות מוקדשות למימון פעילויות העמותה.

בכל סופשבוע ראשון של החודש (ימים חמישי ושישי) מארחת בגדקפה תכשיטניות בוגרות הקורסים של אישית המציגות תכשיטי כסף, זהב, אבני חן ועוד.

נורית מאמינה כי הדרך היחידה ליישם את הכלים הנלמדים בקורסים היא עבודה אמיתית בשטח, ולכן תלמידות הקורס עסק משלי משתתפות בהפעלת החנות. כל אחת מקדישה כמה שעות מזמנה כדי לתרגל תפעול עסק, ניהול קופה ומכירות.

שעות הפעילות של בגדקפה הן: א'-ה' 10.00-13.00, 16.00-19.00, יום ו' 10.00-13.00
שבטי ישראל 102, רמת השרון. טלפון: 03.5470254
לפרטים נוספים: http://www.esheet.org.il/BegedCafe

אישית – תמיכה ביזמות עסקית, אשכול פיס, רח' העבודה 12, רמת השרון... לפרטים על קורס ניהול עסק: http://www.esheet.org.il/about.htmlתגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: