בי וומן » כתבות » תת ההכרה והעולם הנסתר

תת ההכרה והעולם הנסתר 

תת ההכרה והעולם הנסתר, מדור: מיסטיקה ורוחניות
פורסם בתאריך: 10/10/2009

מפת השמים מחולקת ל 12 קטעים הנקראים "בתים". כל מזל מתקשר לבית מסוים. "מזל טלה" למשל מייצג את הבית הראשון והבית הראשון מייצג את תכונות מזל טלה. הבית ה 5 למזל מייצג את "מזל אריה" ואת תכונות המזל וכך הלאה.
הבית ה 12 מתקשר "למזל דגים", המזל הסוגר והמסכם. אם גלגל המזלות מסמל את התפתחות האדם שלב אחר שלב, הרי שהבית האחרון הוא הבית, המאפשר לו להתעלות ואפילו להשתחרר מהמציאות ולהגיע לפסגות רוחניות גבוהות.

בית זה מסמל את מה שמזל דגים מייצג: הנכונות להקריב את עצמו למען הכלל ואפילו להתעלם מצרכיו ורצונותיו. בבית ה 12 אפשר למצוא מידע לגבי החיים הקודמים שהיו לאדם וגלגוליו הקודמים. אך יש לו לבית 12 גם חסרונות.
הוא שייך ביחד עם בתים 4 ו 8 לקבוצות הבתים האפלים והוא הסגור והמדוכא מביניהם. הוא מסמל את הסוף, את המקומות הסגורים שאליהם עלול האדם להיקלע: בתי חולים, בתי כלא, בסיס צבאי וכד...הוא גם מסמל את המחלות שאין להם מרפא ובעיקר את החרדות הנפשיות, ההדחקרות ואת ההימלטות מן המציאות לפעמים ע"י אלכוהול או סמים. בית זה מסמל את מחלות הנפש, את האשליות, את החלומות ואת הבלבול.

תת המודע שלנו שייך לבית זה. בבית זה מסתתרות התכונות התורשתיות, שעליהן איננו רוצים לדעת וגם ההדחקות מהילדות. אויבים סמויים גם הם גרים בו. אנשים שבית זה מודגש במפת הלידה שלהם, מוצאים את עצמם כאשר הם מטפלים באחרים, מקדישים את עצמם למטרות נעלות ולכלל.
גם נושאי: הדת הלימוד והמיסטיקהע משויכים לבית ה 12 . היכולת להתרומם מעל המציאות הקשה -= זה הפיצוי שמעניק בית זה לבעליו.

ובנימה אופטימית זו הרשו לי להגיד לכם: שאו ברכה


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: