בי וומן » כתבות » איפור לבהירות עור

איפור לבהירות עור 

איפור לבהירות עור, מדור: קוסמטיקה
פורסם בתאריך: 22/08/2010

כאשר אישה בהירת עור מגיעה לחניות בכדי לרכוש מוצרי איפור תאורת הפלורסנט שקיימת במקום שמשנה את מראה הפנים ואת צבע הפנים הנראה בעקבות הוספת פיגמנט כחול וכך אנו מקבלים את האשליה שגוון העור שלנו אחיד למרות שלא כך הדבר.
לעומת נשים בהירות, נשים שזופות נהנות מעמידות יותר גבוהה מפני השמש כייון שגופן מצליח לייצר בתגובה לקרני השמש כדורי מנלין. עם זאת נשים בהירות נהנות משיזוף עדין יותר ואדמדמות על פני הגוף שנותנות מראה צעיר ובתולי.
לפני ההגעה לרשתות הפארם חשוב לבחון מהו גוון העור שלנו: שקוף/ בהיר/ צהוב / זית / חום היר / אדמומי / שזוף / שוקולד. דרך קלה להגיע לידי החלטה היא פשוט לקחת בגדים בגוונים שונים ולבחון אותם מול המראה ומול אנשים נוספים. לאחר שהגעת לידי החלטה כי צבע פנייך בהיר עלייך לחשוב כיצד להתאים את המוצרים והצבעים לעור פנייך שכן כל המטרה באיפור הינה לייפות את פנינו ולתת לנו הרגשה טובה ונעימה.

בסיס האיפור
בעלות עור בהיר נוטות יותר לפיגמנטציה באיזור הטי (אף, פנים הלחיים ומצח), ויש להתאים לאת בסיס האיפור. כל מוצרי המייק אפ למיניהם נרקחים על בסיס של צבע גוון או כחלחל. על בהירות עור להשתמש בבסיס כחול בכדי לייצר אחידות בגוון העור ולהתאים את הבסיס לגוון העור. כחלק ממריחת הבסיס נשים רבות מורחות קונסילר במטרה לטשטש כהות סביב העין. חוק בסיסי באיפור הוא שניטרול צבעים מתבצע באמצעות צבעים מנוגדים וכאשר מנסים להסתיר כהות מתחת לעין בעזרת צבע כהה הדבר גומר לגוון אפרפר מתחת לעין. על נשים עם גוון עור בהיר למרוח קונסילר בגוון בהיר בטון אחד מהמייק אפ ובכך למנוע כהות ומראה שקוע מתחת לעין.

סומק
מטרת השימוש בסומק הינו הענקת מסגרת לפנים כך שפנים ארוכות יעוגלו ופנים עגולות יקבלו גוון שונה לאורך הפנים בצורה אלכסונית בכדי ליצור שבירה בקווי המתאר של הפנים. לנשים בהירות לא מתאימים גווני האדומים סגולים למיניהם כיוון שאינם תוחמים את מסגרת הפנים ולא יוצרים מראה של כתמי עור כמו שגווני הסומק החומים מעניקים. מוצר שפרץ לשוק ואינו מתאים לבעלות עור בהיר הוא האדמה האינדיאנית, לעומות מריחת שמיר בחלק העליון של הלחי לפני פיזור הסומק הולם מאוד נשים בהירות עור ומבליט עוד יותר את מראה עצמות הלחיים שלהן.

צלליות
צלליות ניתן למצוא באין ספור צבעים וגוונים אך התאמה מחמיאה לבעלות עור בהיר מתקבלת רק מחלקן. כאשר רוצים לכסות את העפעף בצללית חשוב להתחיל בבסיס לבן שימרח על כל העפעף ואז לבחור שני גוונים משלימים לכיסוי העפעף בשני חלקים מקבילים. לנשים בהירות עור מתאימים יותר הגוונים הבהירים: לבן, זהוב, תכלת , ירוק כהה, אפור, סגול ואלמוג. כדאי תמיד לבחור שני גוונים מאותו גווון בטונים שונים שיבליטו את העין.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

הבחירות השלישיות מגיעות
חשוב מאד להצביע- יודעת בוודאות מה לשים בקלפי
אין לי מושג למה אצביע
מתלבטת מאד
התעייפתי-כלל לא מתכוונת להצביע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: