בי וומן » כתבות » יופי על הבטן

יופי על הבטן 

יופי על הבטן, מדור: הריון
פורסם בתאריך: 08/12/2010

תופעה הולכת ומתגברת היא של נשים הריוניות המפקידות את גופן בידי אמני איפור כדי שיציירו על בטנן. התענוג אומנם אינו זול, פרט למאפר והחומרים (צבעי גוף) יש להוסיף צלם, סטייליסט ומעבד תמונה, אך התוצאה שווה גם שווה: מזכרת לכל החיים בצורת אלבום דיגיטאלי. אם טרם נתקלתם בבטן הריונית עירומה שבנוסף לתינוק, הועמסה בשלל איורים עשויי מייק אפ, כנראה שלא שוטטתם לאחרונה באלבומים משפחתיים. לפתע ובלי שום הכנה הטרנד נולד. הכרסתניות הזמניות רוצות להנציח, ואם כבר, אז שיהיה אומנותי.

tsiyor_heraion_3.jpg

אפתח בגילוי נאות: לפני 22 שנים, רעייתי נאווה הייתה בחודשי הריון מתקדמים עם בתינו הבכורה לירי. בליבי ביקשתי לחזות את העתיד ולצייר על ביטנה את הנולד. אבל משהו השתבש בדרך. אני שכל חיי איפרתי אין סוף נשים, תפסתי לפתע ידיים קרות. לאפר את הילדה שטרם נולדה, זה כנראה כבר היה יותר מידי עבורי. אבל האומן שבי לא הרפה. החלטתי לא לוותר, ופניתי לחבר טוב, וענונו שמו, צייר במקצועו. ציידתי אותו בצבעי גוף הסברתי לו את פשר הרעיון. הוא הסתכל עליי בתמיהה, אני עמדתי על דעתי: "לך על זה". ידידה עיתונאית ראתה את התוצאה, התלהבה ורצה איתה למערכת עיתון "ידיעות אחרונות". למחרת הופיע התצלום שלפנכם בשער האחורי. הכותרת זעקה: "חזה את הנולד". בין רגע הפכה התמונה לשיחת היום במדינה. מאז חלפו שנים רבות, כל השאר היסטוריה.

tsiyor_heraion_1.jpg tsiyor_heraion_2.jpg

tsiyor_heraion_4.jpg tsiyor_heraion_5.jpg

אולטראסאונד מצויר (נאוה שחף מתוך "ידיעות אחרונות")
לפני שנה חוויתי דה ז'ה וו. כנראה בעקבות גל הקעקועים המתפתח, החלו לצוץ יותר ויותר בקשות לציורי בטן. לפתע זה הפך לטרנד של ממש. נשים רוצות מזכרת מתקופה מרגשת בחייהן. שגית צמח, מאפרת ומדריכת איפור בבית הספר: "כל אישה רוצה חוויה של דוגמנית, וזה מה שאנחנו מספקים", היא מסבירה. "זו הרגשה מדהימה כשמכרכרים סביבך ומפנקים אותך, דווקא כשאת בהריון. הגעתי לזה אחרי שחברה שלי ביקשה שאצייר לה על הבטן כשהייתה בהריון. רציתי ליצור עבורה משהו מיוחד, ובסופו של דבר ציירתי לה עוּבר על הבטן. "

"זה כמו בחתונה, נשים רוצות מזכרת מיוחדת"
ציור ואיפור גוף : שגית צמח.
סטיילנג: גלי גרינפלד דרייר
צילום:גליה חרמון
מאת: ירין שחף, מורה ומנהל בית הספר מס.1 למקצועות האיפור.

http://www.yarin-shahaf.co.ilתגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: