בי וומן » כתבות » הם שוחטים גם כלבים

הם שוחטים גם כלבים 

הם שוחטים גם כלבים, מדור: אירועים
פורסם בתאריך: 19/12/2010

בוגרי קורס קופירייטינג של ביה"ס לפרסום ACC ע"ש תרצה גרנות יציגו קמפיינים מטלטלים לעמותת "משמר בעלי חיים בישראל"

בוגרי קורס הקופירייטינג מחזור 37 של בית הספר לפרסום ACC ע"ש תרצה גרנות יציגו בתערוכה חדשה קמפיינים פרסומיים לעמותת "משמר בעלי החיים בישראל", העובדת בשיתוף עם המשטרה לאכוף את חוק צער בעלי החיים ולמנוע התעללות והזנחה. שם התערוכה הוא "יודע נפש בהמתו" ומטרת הפרסומים לדברי מארגניה, היא לתת למילים להציל חיים ולהוביל לשינוי חברתי אמיתי.

namer_.jpg

בוגרי הקורס יצרו, כל אחד, קמפיין חשיפה בן שלוש כרזות ופתרונות פרסומיים משלימים, שמטרתם לעלות את המודעות לאכיפת חוק מניעת התעללות והזנחה של בעלי החיים ולמנוע את המעשה האלים הבא. בתערוכה יוצגו עבודותיהם של כ-40 מבוגרי הקורס שהחלו ללמוד בבית הספר לפני כשנה, וזכו ללמוד עם תרצה גרנות ז"ל שהלכה לעולמה השנה. הקמפיינים שיוצגו בתערוכה ייבחנו על ידי בכירים מעולם הפרסום ומעצבי דעת קהל, שיבחרו את שלושת הקמפיינים הטובים ביותר ואת הקמפיין חביב הקהל.

כמדי שנה, גם הפעם שיתף ACC פעולה עם עמותה המובילה שינוי חברתי משמעותי. מתנדבי עמותת "משמר בעלי החיים בישראל", עבורה הוכנו הקמפיינים, עוברים קורס שיטור ופועלים במדי משטרת ישראל, במטרה לעצור את המתעללים ולהביא לענישתם. במסגרת פעילות העמותה גם מחנכים מתנדביה לשמירה על זכויות בעלי החיים בכל שכבות האוכלוסייה, ועוסקים בהסברה לכל הגילאים. יחידות משמר בעלי חיים פועלות כיום בכפר סבא, רעננה, הוד השרון, נתניה ופתח תקווה, ומטרת הארגון להרחיב את פעילותו בכל רחבי הארץ.
לדברי מייקל אמיר, המנהל המקצועי של ACC ע"ש תרצה גרנות: "התערוכה והנושא המוביל שלה, מוקדשים לתרצה גרנות ז"ל, מייסדת ACC, שהייתה פעילה חברתית ואשת אידיאלים בזכות עצמה והזכירה לנו תמיד, שלפני הכל, הכי חשוב להיות בני אדם.

קופירייטינג כמקצוע, עוסק בין השאר בכוחן של מילים להניע תהליכים של שינוי ושיפור. כמחנכי ומעצבי הדור הבא של עולם הפרסום, חשוב לנו לשים דגש גם על תרומה לחברה והתחשבות בסביבה האנושית שאנו מוקפים בה, לצד העבודה השוטפת על קמפיינים מסחריים נטו. כ-75% מהעבריינים האלימים מתחילים את דרכם בהתעללות והזנחה מכוונת של בעלי חיים. קמפיין הגמר של קורס הקופירייטינג מוביל שינוי רוחבי בעל ערך מיידי של הצלת בעלי החיים הנתונים בסכנה והוא בעל ערך חברתי מניעתי עמוק וארוך טווח. הפעילות עם משמר בעלי חיים הינה המשך ישיר של מדיניות רבת השנים הכוללת הקניית ערכים אנושיים לצד הלימודים המקצועיים בבית הספר".

התערוכה פתוחה לציבור הרחב ביום ד' 22.12.10 בין השעות 18:00-20:30 בבית ציוני אמריקה בתל אביב.

ACC תרצה גרנות, שהוקם לפני למעלה מ-20 שנה, הוא בית הספר המקצועי המנוסה ביותר לקופירייטינג והוותיק בארץ. ביה"ס מפעיל קורס קופירייטינג, קורסים לפרסום וסדנאות שונות לכתיבה יוצרת, בשיטות הוראתה של תרצה גרנות, אותן מעבירים בכירים בתעשיית הפרסום, ביניהם יאיר זיסר, אדם בני, ניר פרח, מוטי מורל, מאיר גולדברג, אמיר סנדיק, לימור שיפוני, חנן ברקאי, יוסי לוי ועוד. ההרשמות והמיונים לקורסים נערכים במהלך כל השנה. ליצירת קשר: 03-6243601/2. אתר הבית: http://www.acc-grannot.co.il/


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: