בי וומן » כתבות » שמלות כלה, קולקציית 2011

שמלות כלה, קולקציית 2011 

שמלות כלה, קולקציית 2011, מדור: סטיילינג
פורסם בתאריך: 27/12/2010

שנת 2011 כבר פה, אם לא מבחינה קלנדרית אז לפחות מבחינתם של מעצבי שמלות כלה. כבר עכשיו הם עובדים במרץ לייצר את הקולקציה החדשה של השנה הבאה שיוצגו בתצוגות אופנה וילבשו הכלות ממש בקרוב.

בשנים האחרונות ניכר הסגנון הרומנטי בתחום של שמלות כלה ונראה שכך יהיה גם בשנה הקרובה אבל הביצועים יהיו שונים לחלוטין.


לעומת השנה הקודמת שבה ראינו המון קפלים שנוצרו על ידי המעצבים כדי להדגיש את הנפח של הבדים, ב 2011 לא יישאר זכר מהשיטה הזו, היא תיעלם כלא הייתה. אומנם נמשיך לראות נפח ורכות בבדים אבל אלה יושגו לא בעזרת יצירת כפלים אלא בעזרת הוספת המוני פרחים קטנטנים המוצמדים אל הבד. פרחים בכלל זה כנראה הטרנד של השנה הזו, את הביטוי לפרחים נוכל לראות גם בעלי כותרת, אשכולות פרחים וזרים שיעטרו את שמלות כלה וידגישו את קווי המותניים והכתפיים.

capture12.JPGcapture15.JPG
התמונות באדיבות: סטודיו לעיצוב שמלות ערב וכלה "פעם בחיים".

אין ספק שהקולקציה החדשה תהיה זוהרת וססגונית ביותר. יהיה קשה למצוא בה שמלות כלה פשוטות וסימטריות. אבל אם דווקא אסימטריה בדגמים של שמלות כלה מעניינת אתכן, תוכלו למצוא כאן הרבה דגמים בעלי כתפיה אחת ועיטורים אסימטריים בגוף השמלה. אם כבר הזכרנו כתפיה אחת אז למה שלא נדבר על שמלת כלה ללא כתפיות כלל? אז לא רק שגם אלה עדיין באופנה וממלאות את הקולבים אז יש גם חידוש בתחום הכתפיים של כלות – דגמי קצה הכתף. אלה שמלות כלה שקו הכתפיים שלהן מזכירות את דוגמת הסטרפלס אבל שונות בכל זאת. השמלה היא בעלת פתח כתפיים וצוואר רחב ויושבת על קצות הכתפיים ממש, זוהי דוגמא מחמיאה מאד לגוף הנשי.

בנוסף לפרחים שיציפו את בדי שמלות כלה השנה נזכה לראות גם עיטורי רקמות עדינות ומפורטות ושימוש בקריסטלים. אבני סוואר ובסקי ישובצו בתוך הרקמות הפרחוניות ואבנים גדולות שקופות יעטרו את גופי שמלות כלה ממש מקו הצוואר ועד לקו המותניים. תוספת של אביזרים ותכשיטים של סוואר ובסקי ישתלבו מעולה עם שמלות אלה וישדרגו את המראה הכללי.

מבחינת קווי המותניים, אז גם כאן יחולו שינויים – במקום קווי מותניים נמוכים יופיעו שמלות כלה צמודות לגוף.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: