בי וומן » כתבות » להתקדם תוך כדי תנועה

להתקדם תוך כדי תנועה 

להתקדם תוך כדי תנועה, מדור: אירועים
פורסם בתאריך: 09/07/2011

"להתקדם תוך כדי תנועה" – סדנת בוקר לנשים, המזמינה אותך לקחת פסק זמן לעצמך, לחדש כוחות ולהתחבר לעוצמה שקיימת בך ולקבל כלים ליצירת איזון פנימי.
אנו מזמינות אותך להכיר דרך לשינוי פנימי תוך התבוננות, מודעות ותנועה.


באמצעות שפת התנועה נתחבר לאיכויות שונות הקיימות בתוכנו כגון: אומץ, רכות, זרימה, יציבות, מיקוד,עוצמה, פתיחות, רגישות, נתינה ויכולת להציב גבולות.

לאחר שניפגש עם איכויות אלו נבדוק באיזה אופן הן באות לידי ביטוי בחיים האישיים שלנו ונלמד, באמצעות כלים של מודעות ברוח הקבלה, כיצד ניתן להשתמש בהן למטרות של צמיחה אישית במקום להיות מנוהלות על ידן.

נלמד כיצד ניתן להגיע לאיזון פנימי בתוכנו תוך מתן מקום של כבוד לכל איכות. מתוך ההבנה כי דווקא השותפות בין האיכויות השונות היא היוצרת את חווית השלמות, האיזון והשלווה הפנימית.

מוזמנות להצטרף אלינו למסע... נעמה וסנאית.
*אין צורך ברקע קודם בתנועה

הסדנה בהנחיה משותפת של: סנאית בן-געש ונעמה ראובן
תאריך: 14/7/11, יום חמישי בבוקר, בין השעות 10:00-13:30 באשרם בעיר בגבעתיים, עלות להרשמה מוקדמת: 68 ₪ עד לתאריך 12/7 וביום האירוע 90 ₪ על בסיס מקום פנוי.

להרשמה:
נעמה: 054-7556610
סנאית: 03-7317736 (בשעות הערב)

קצת עלינו:
סנאית בן-געש
image2978.jpg
יוצרת באומנות התיאטרון והתנועה, כבימאית ושחקנית.
מנחה קבוצות בתיאטרון ותנועה.
עבורי שפת היצירה היא הזמנה לחופש, למרחב, ולהתבוננות מעמיקה פנימה והחוצה בו זמנית.
בסדנאות שאני מנחה, מוביל אותי הרצון לאפשר לכל אדם להשמיע את קולו, ולהיות נוכח כאן ועכשיו, מתוך הכלה וקבלה לכל אשר חי בתוכו.

נעמה ראובן
img_9613.JPG
מדריכה ומלווה בתהליכי שינוי ומנחה סדנאות מודעות והתפתחות אישית לנשים באהבה רבה מזה 8 שנים. תלמידת המרכז לקבלה ובוגרת לימודי מודעות והתפתחות של טובי המורים בארץ, ובעיקר – תלמידה של החיים עצמם. בסדנאות ובטיפולים הפרטניים אני משלבת כלים לשינוי וצמיחה אישית מתחום האימון האישי וכלים רוחניים מתחום הקבלה. אני מקפידה להעביר אך ורק כלים בהם התנסיתי באופן אישי ואשר שינוי את חיי לטובה ופועלת מתוך רצון אמיתי להעביר אותם לכמה שיותר אנשים, כדי שישפרו את חייהם בעצמם.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: