בי וומן » כתבות » ריפוי במהירות האור

ריפוי במהירות האור 

ריפוי במהירות האור, מדור: ריפוי רוחני
פורסם בתאריך: 23/08/2011

"…בטיפול של שעה נגעתי בנקודות שלא הצלחתי לגעת בהן בטיפול פסיכולוגי של שנתיים. חשוב לציין שאני לא מזלזלת בטיפול הפסיכולוגי, אבל השיטה יעילה אינטנסיבית ומפוקסת מאוד. אני כיום שבוע אחרי הטיפול וזה עדיין מהדהד בי וצצות לי המון תובנות. אני אסירת תודה שנפגשתי עם השיטה." זהו תיאורה של ו' אשר התנסתה בשיטת 'האור הלבן'- שיטה חדשה ומהפכנית לריפוי עצמי.

כחלק מהתפתחות האבולוציה האנושית החל האדם לעסוק במאות האחרונות יותר ויותר באושרו של הפרט ובמחקר אחר המכנה המשותף הרחב ביותר, אשר יוכל לאפשר לכל אדם חיים שמחים ומלאים יותר. במאה ה-19, וגם במאה ה-20 שלטו באופן בלתי מעורער התפיסות הפסיכולוגיות הקלאסיות שנהגו ברובן על ידי פרויד, אך הלכו והתפתחו דרך רבים אחרים. גישות אלה התוו עבורינו את דרך ההתייחסות שלנו לעצמינו – כאגו (ego) ואני עליון (super-ego), מודע, סמוך למודע ותת מודע, ועוד שלל תיאוריות לגבי אופן התפתחותה של הנפש האנושית. לקראת סוף המאה החלו להופיע גישות חדשות ואלטרנטיביות למודלים הסטנדרטיים של הפסיכואנליזה, אשר הגיעו בחלקן מתורות המזרח הרחוק (סין והודו), או המערב השמאני (מדינות מרכז ודרום אמריקה).

perah_lavan_water.jpg

כיום ניתן להסיק ללא עוררין שהמאה ה-21 שייכת לעידן החדש (ניו-אייג') אשר אט אט מתווה מחדש את הדרך בה אנחנו תופסים את עולמינו הפנימי – איננו מפרידים יותר בין בריאות פיסית לנפשית, מחלחלת ההבנה שהעולמות הרוחניים אינם שייכים רק לדתות והמסורות, וללא ספק אנו מאמצים לחקינו גישות חדשניות ומיוחדות שבעבר היו גורמות להרמת גבה ותימהון (ריפוי בעזרת קול, מחטים, אבנים חמות, ניקוי ההילה ושדות נסתרים, לחיצות ממוקדות באיזורי כף היד או הרגל ועוד).

עולם הניו-אייג' כמרקחה – איך אוכל לדעת מה מתאים דווקא לי?
ייתכן שזו התפתחות הטכנולוגיה שמאפשרת ליסוע בכל רחבי הגלובוס בעלויות מצחיקות ביחס לעבר או אולי אלה הן דווקא התקשורת המתפתחת והאינטרנט שהפכו את העולם לכפר גלובאלי נגיש וידידותי – דבר אחד בטוח – מכל רחבי העולם צצות להם שיטות שמאפשרות אבחון מדוייק של בעיות רפואיות בעזרת קריסטלים או מגע, מדיטציות ומטפלים שמסייעים לריפוי הילד הפנימי, דימיון מודרך להעלאת התדר האנרגטי, והרשימה הולכת ומתארכת מיום ליום. כיום יש לכל דורש דרכים, שיטות וטכניקות רבות מספור להתחיל בתוכו תהליך של תראפיה, שינוי או העצמה. באתרי האינטרנט הישראליים המובילים בתחום ניתן למצוא תורות יעילות במיוחד אשר מגיעות לארצנו הקטנטונת מלמעלה מ-20 מדינות(!), ובעזרתן ניתן להשיג החל מאיזון פנימי ועד לאימון למצויינות, מריפוי גופנפש ועד לרוחניות ומדיטציה.

ישנם מאות מומחים, ועשרות בתי ספר להכשרת מומחי העתיד, ואדם הנפתח לעולם החדש הזה, עלול למצוא עצמו מבולבל ומסוחרר במה שנדמה כשוק מלא ברוכלים צוהלים המציעים את מרכולתם האיכותית לכל דורש.

כל שיטה תדע מה טוב עבורך ותוכל להנחות אותך בצורתה הייחודית והמופלאה לדרך חיים נכונה ואידיאלית, ובעזרת תרגולים כאלה או אחרים תוכל להתמיד להשתפר ולהגיע ליותר ויותר שמחה וסיפוק בחייך. כולן, אחת-אחת, ללא ספק יכולים ליצור התקדמויות מרעננות וחשובות בחיי כל אדם, ולהצעיד
אותו בנתיביהן המסודרים.

השאלה ששואל את עצמו כל אדם העומד במרכז השוק ההומה והעמוס לעייפה בנתיבים רבים היא – אבל מה הוא אותו דבר שמתאים ומדוייק עבורי?

איזוהי השיטה שתוכל לגרום לי להבין ולהפוך להיות המטפל, המורה, והמאמן שלי עצמי – כדי שאוכל לראשונה לנתק את עצמי מכבליהן של כל הרעיונות החיצוניים אשר מותירים אותי נזקק נצחית לעזרתן?

איזה נתיב יכול להתוות עבורינו נתיב אישי ייחודי ומיוחד, שיוכל מעת לעת לתקשר ולהזין עצמו מנתיבים אחרים, אבל תמיד תמיד להישאר האור לעצמו.

שיטת 'האור הלבן'- נושאת הדגל הישראלית
חידוש מרענן בתחום מגיע דווקא מישראל. שיטה כחול-לבן חדשה ומרתקת שהניצה את אורה הראשון לפני כשנתיים וקיבלה את שמה 'האור הלבן', על ידי מפתחה – ההוגה והסופר שי טובלי. לדבריו, המטרה המרכזית של השיטה היא לאפשר את השימוש ב"מפתחות תודעה אשר ביכולתם לאפשר לכל אחד להיות המורה, המדריך והסמכות של עצמו". הטכניקה משלבת אלמנטים של דימיון מודרך, מדיטציה ותהליכי התפתחות פנימיים, ונותנות לכל אדם את ההזדמנות להתייחס אל חייו והאתגרים שבהם מתוך העצמי הגבוה ביותר שלו, בדרכו האישית והייחודית – כמו שרק הוא מכיר את עצמו במעמקי ליבו – ובכך להצעיד את עצמו אל עבר פתרונות חדשים וחופשיים יותר. ברגע שאותו אדם נותן לעצמו הנחיות טיפול, היכולת לקיים אותן במלואן עולה פלאים, דבר המוביל באופן בלתי נמנע לריפוי מיידי ועמוק.
אחד מעקרונות היסוד של השיטה גורס כי עצם חיבורו של אדם למאורו הפנימי, המקום בתוכינו שהוא כבר מלא השראה ותבונה עמוקה – הוא כשלעצמו מהווה אלמנט נפשי מרפא רב עוצמה. השיטה כבר סייעה ועודנה מסייעת למאות אנשים פרטיים, בעלי עסקים, מטפלים ומנחים רבי ניסיון, ואפילו אסירים בכלא, לעשות את הצעד הכל כך חשוב פנימה, אל תוך עצמם. ניתן לחוש את ההדים החזקים של הפגישות עם הטכניקה, דרך עדויותיהם של אלה המתנסים בה: "...זו הפעם הראשונה בה פגשתי בעוצמה את המורה שבתוכי, זו שיודעת הכל. קיבלתי תשובות שלא תיארתי לעצמי שאקבל. תחושה של שמחה וחיות הציפה אותי. מה שבמשך שנה וחצי ניסיתי לעשות, במפגש אור לבן אחד זה התאפשר..." או תיאור של גבר שהיה מכור לפורנוגרפיה: "הסרתי דפוס ממכר של צפייה בדימויים פורנוגראפיים שגרם לי סבל רב משך שנים רבות...הדבר הכי מופלא הוא, שאותו מורה-מטפל שהנחה אותי היה אני עצמי. ה'אני' האינטליגנטי שבתוכי". תיאורים אלה הם ללא ספק ניצנים חדשים בהבנה חדשה של מי אנחנו, ומה היכולות הטמונות במעמקינו – ולא בשום גורם חיצוני. באופן יוצא דופן, שיטות מעין אלו יכולות לסייע לנו לקיים את הצו הרוחני העמוק, אשר נכתב לפני יותר משלושת אלפים שנה ביוון העתיקה, ועודנו חקוק על מקדשי האורקל מדלפי – "דע את עצמך". לחדול מהחיפוש המתמיד אחר הנחיה חיצונית ולראשונה להפוך לכוח והסמכות האמיתית שבחיינו.
בעזרת הכלים הנכונים כל אחד יכול להפוך לאור המנחה ומכוון את עצמו - מעכשיו, ולתמיד.

הכשרת מנחים וקורס התפתחות אישית בשיטת האור הלבן יחל בתאריך ה-1.9 בבית הספר של האור הלבן, ערב המבוא לקורס יתקיים ביום רביעי ה-22 לחודש, בבית האור הלבן באבן יהודה.
פרטים נוספים באתר – whitelight.co.il, ובטלפון 052-8896977תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: