בי וומן » כתבות » מה עושים עם כעס ש\"שורף\"...?

מה עושים עם כעס ש 

מה עושים עם כעס ש"שורף"...?, מדור: ריפוי רוחני
פורסם בתאריך: 19/03/2012

כאשר אנחנו מדברים על התפתחות וצמיחה, המבט שלנו באופן טבעי מופנה למעלה, כאשר למעשה, הדבר הראשון שעלינו לעשות זה להתבונן למטה ,להעמיק את המודעות העצמית שלנו. אנחנו צריכים לרדת אל מתחת לפני האדמה, היא לא פחות חשובה גם מטאפורית וגם אנרגטית, לפני שנתכוונן אל עולם הרוח. מהות ההתפתחות שלנו היא למעשה להכיר את האני הפנימי בתת המודע לפני שפוגשים את האני העליון.

למטה, בתת מודע, אנחנו מוצאים את כל הירושות שהורינו הורישו לנו, כל האמונות והחוויות שנצרבו בילדות אל התת מודע שלנו, חלקן טובות לנו וחלקן מגבילות אותנו עד היום. במסע שלנו אל "עמקי האדמה" אנחנו משחררים את הרגש הקשה מהאמונות המגבילות ומשתחררים מהכלוב ששמנו עצמינו בו, הכלוב המחשבתי. זו למעשה מטרתה הראשונית והעיקרית של התרפיה הטראנספרסונלית בה אני מטפלת הנקראת "מגעי נשמה".

הדרך לעשות זאת חייבת לעבור דרך הרגש. הרגש מצטבר במיקלעת השמש בבטן העליונה והוא המפתח לריפוי. הרגש קיים לא רק אצלינו בני האדם אלא בכל מקום ביקום, הוא המניע לפעולה, היקום נברא הרי מתוך אהבה. אהבה, בניגוד למה שאנשים חושבים, מתבטאת בחוויה שלנו את כל סקלת הרגשות, אפילו כעס. כעס הוא רגש חזק שנצרב בתודעה כי בדרך כלל מתלווים לו מעשים ומילים שאנחנו זוכרים...כעס מגיע למעשה מיסוד האש על מנת ליצור שינוי בחיים, יצירה חדשה. כלומר זה בריא לכעוס. אך שימו לב, כעס בלתי נשלט, כמו האש, יכול גם לכלות ולשרוף, ולכן צריך להישמר מהמקום הזה.

אני מזמינה אתכם לתהליך בדמיון מודרך בו אנו מטמירים את את הכעס המכלה ושורף לכעס בונה ויוצר:

עצמו עיניים והתחילו לנשום נשימות של מודעות – עם כל שאיפת אוויר הרגישו אור ורוד מהבריאה נכנס דרך מרכז הראש וממלא כל איבר באהבה וקבלה עצמית. אט אט אתם נרגעים אל תוך עצמיכם ומרגישים את האור הורוד מקיף אתכם בבועה וגורם לכם להרגיש בטוחים ומוגנים.

כעת מהמקום הבטוח שלכם, דמיינו סיטואציה שגרמה לכם לכעוס בצורה בלתי נשלטת מול אדם אחר. אתם יכולים ליראות את שניכם מלאים באנרגיה בצבע צהוב-חרדל שגורמת לכם שריפה בבטן. בעוד אתם מביטים על הקורה מול עינכם, שילחו קרן אור ורודה מהלב שלכם בתוך הבועה אל הלב שלכם בסיטואציה ואל הלב של האדם האחר. הרגישו איך הקרן פועמת ומעבירה אנרגיה של אהבה שממלאת את כולכם וממוססת את האנרגיה הצהובה. כעת דמיינו את הקרן הופכת לירוקה, לקרן של ריפוי הלב ושוב שלחו אותה אליכם ואל האדם האחר.

שימו לב מה קורה לשניכם – כיצד משתנה הבעת פניכם, כיצד משתנה ההתנהגות שלכם ומה קורה לכם. שימו לב לאווירת הרגיעה שמתפשטת באוויר וכיצד שני האנשים בסיטואציה מבינים לפתע את תבונת הלב, שרגשות האהבה, הסליחה והחמלה הם הדברים החשובים באמת.

אתם עדיין בתוך הבועה, שצבעה משתנה לכתום. דמיינו שהאויר בבועה מלא בחלקיקים של יצר, יצירה, שמחה והתחדשות ועם כל נשימה אתם מתמלאים ברגשות האלה ומרגישים מוכנים ליצירת השינוי בחייכם.

נשמו עד שתרגישו מלאים ומלאי כוחות מחודשים לחזור לכאן ועכשיו.

באהבה,
לימור הדדי, מטפלת הוליסטית בתרפיה רגשית "מגעי נשמה".
http://light-circle.co.il/limor_haddadi/תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: