בי וומן » כתבות » WI:PARTY

WI:PARTY 

WI:PARTY, מדור: תרבות
פורסם בתאריך: 25/06/2012

בלב הכיכר, אבל בשקט, אל תוך הלילה הלבן ולאור הירח תתקיים מסיבת האוזניות הגדולה ביותר בארץ!

עיריית תל אביב יפו, אגף התרבות והאומנויות מחלקת 'דיזנגוף יוצר' ורדיו תל אביב FM 102 חוגגים את פתיחת הקיץ באירועי הלילה הלבן שיתקיימו בתל- אביב – יפו במסיבת רחוב מטריפה "WI:PARTY"


WI:PARTY - Smart Phone Night party
ההפקה המרכזית והגדולה של אירועי הלילה הלבן
תתקיים ביום חמישי ה-28.6.2012
בכיכר ע"ש יצחק רבין החל מהשעה 20:00


במסגרת אירועי לילה לבן 2012 של עיריית תל- אביב -יפו יהיו פתוחים מוסדות התרבות והאמנות, בתי העסק והמועדונים בעיר, ויתקיימו בהם מופעים, מסיבות, מופעי חוצות, הצגות, ועוד. רוב אירועי לילה לבן 2012 יהיו פתוחים לקהל הרחב,
בחינם או בתעריפים מוזלים.

במסגרת האירוע, תתקיים מסיבת סמארטפונים ואוזניות Wi Fi .
כדור דיסקו העשוי מאלפי שברי מראות גדול ממדים שהובא במיוחד מפריז (עיר האורות) ימוקם מעל מזרקת המים בקדמת בניין העירייה יתנשא באוויר לגובה של כ-50 מטרים ויאיר את הלילה הלבן בשלל נקודות אור צבעוניות, ישטוף את הכיכר ותל אביב כולה בהבזקי קרני אור ססגוניים במיוחד שניתן לראות כמעט מכל נקודה בעיר.

dizingof.jpg
צילום: דיזנגוף יוצר

ידידה בר צבי, המפיקה והמנהלת האומנותית הראשית של האירוע מציינת : "משתתפי האירוע יוכלו להשכיר אוזניות בכיכר עצמה או לחילופין להגיע עם הטלפון החכם שלהם וזוג אוזניות, להוריד בחינם את האפליקציה של רדיו תל אביב FM 102 לאייפון שלכם ולהשתתף במסיבה. הרעיון מבוסס קונספט שלפיו כל בליין יוכל להשכיר זוג
אוזניות אלחוטיות הקולטות את המוסיקה, בלי רעש ובלי שכנים שמתלוננים ומזעיקים את המשטרה".

אייל גבריאל המפיק בפועל של האירוע מוסר: " Wi Party היא כבר מזמן מעבר למסיבת אוזניות - היא תופעה תרבותית. הגעת למסיבה ובפתח השכרת סט אוזניות איכותי צבעוני ומפנק המאפשר לך לשמוע את המוזיקה בצורה אלחוטית מעמדת הדי.ג'יי. המוזיקה חזקה לך? אין צורך לצעוק, אפשר פשוט לשלוט על הווליום. בא לך שיר אחר? לרשותך עד 3 ערוצי מוזיקה שונים בלחיצת כפתור קטנה. הרעיון אדיר, ברגע אחד, אתה עם האוזניות בתוך מסיבה מטורפת, צולל לתוך המוזיקה וברגע אחר כשאתה מוריד אותן אתה שומע... שקט, דממת אלחוט, וברקע רק כמה חברים צוחקים או מזייפים בשירתם".

על הבמה - בסט משובח אל תוך הלילה חבורת הדי ג'יי מחברת 'אטיסוטו': איתי גלו, דלית רצ'סטר, אלירן כהן, נדב שפילמן ו-נוי אלוש. המסיבה תשודר בשידור ישיר ברדיו תל אביב.

במהלך האירוע יבצעו Kimberly swen ו- Keren K oren וצוות הרקדנים שלהן נאמברים לביצועים מרהיבים של להיטי מועדונים.

להורדת האפליקציה למסיבה:http://itunes.apple.com/il/app/id446664056?mt=8

הכניסה למסיבה חופשית!

לפרטים נוספים: קובי טיריפינטו "דיזנגוף יוצר": 03-5223633
ידידה בר צבי: 057-2503668
אייל גבריאל: 052-8776966


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

הבחירות השלישיות מגיעות
חשוב מאד להצביע- יודעת בוודאות מה לשים בקלפי
אין לי מושג למה אצביע
מתלבטת מאד
התעייפתי-כלל לא מתכוונת להצביע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: