בי וומן » כתבות » אליפות ישראל בקינוחים!

אליפות ישראל בקינוחים! 

אליפות ישראל בקינוחים!, מדור: רכילות
פורסם בתאריך: 04/11/2012

תחרות "אליפות ישראל בקינוחים" של מחלבת טרה ואיגוד השפים יצאה לדרך.
במסגרת התחרות הוחלט למנות צוות שיפוט מיומן מחו"ל, ביניהם:
השף דיויד דוקאמפ (Ducamp David) קונדיטור מצרפת, יוצר אומנותי בקונדיטוריה ומתמחה בניפוח סוכר. כיום עוסק בפיתוח מוצרים בתחום המגדנאות, בעברו היה שף קונדיטור מוביל בארמון האליזה בפריז. דוקאמפ עבד גם בחברת ''פורטוס'' בצרפת, כמדגים של ''פטיספרנס''- חברה מהמובילות בעולם בתחום חו''ג לקינוחים.
השף דיויד אוסטרייט (David Austriit ) קונדיטור ושוקולטייר מבלגיה, השתתף ב- ''אליפות העולם בשוקולד'' בצרפת. אוסטרייט הינו שף תצוגה למוצרים חדשניים בתחום השוקולד בכל העולם, בעברו עבד בארץ שלוש שנים בחברת רולדין.
השף מיקי שמו : מאסטר שף וקונדיטור מהמובילים בישראל, בעלים של רשת קונדיטוריות "שמו".

השופטים יקבעו את הזוכים בתחרות, אשר יהוו את נבחרת ישראל בקונדיטוריה וייצגו את ישראל באליפות העולם בקינוחים שנערכת בצרפת!

הגמר הגדול של התחרות יתקיים ב-20 בנובמבר בגני התערוכה בתל אביב במסגרת תערוכת ישראפוד

גיא אדרי מנהל שיווק שוק מקצועי טרה: "התחרות המקצועית תעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בהתאם לכך, החלטנו לבחור לצוות השיפוט שף- קונדיטורים מהמובילים באירופה. אנו בטוחים שהם יקבלו את ההחלטה הנכונה ויבחרו את הנבחרת המתאימה לייצג אותנו באליפות העולם".

ג'קי חזן, נשיא האופים והקונדיטורים : "מאחר והתחרות מתקיימת לראשונה בישראל, היה לנו חשוב לבחור בצוות שיפוט מקצועי המכיר את התחום ללא עוררין. זכינו להרשמה רבה מרגע ההכרזה על התחרות ואנו נערכים לאירוע הגמר המיוחד שיתקיים בגני התערוכה, שם צוות השיפוט המקצועי ייבחר את הזוכים אשר ייצגו את ישראל בכבוד באליפות העולם וכפי שהראנו והוכחנו את המקצועיות והמקוריות של ישראל בעבר נעשה זאת גם הפעם".

מחלבת טרה מובילה זו הפעם השניה תחרות קולינארית בישראל. בתחילת השנה, טרה העניקה חסות וליוותה את נבחרת ישראל באפייה שהשתתפה באליפות אירופה באפייה באיטליה וגרפה את המקום הראשון. הנבחרת אשר גברה על מעצמות קולינאריות כגון צרפת וגרמניה והביאה כבוד למדינת ישראל.

יעל לנצמן שלנו נכחה באירוע, מוזמנים לקרוא את רשמיה


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

אירוויזיון תל אביב 2019
יש לנו אחלה שיר- מינימום בחמישיה הראשונה
השנה , נשארים הרחק מאחור
מי צריך בכלל נצחון שנה אחרי שנה. העיקר שישי תיירים ושמח
אירוע חשוב לישראל בלי קשר לתחרות.

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: