בי וומן » כתבות » טפטוף ראשון

טפטוף ראשון 

טפטוף ראשון, מדור: סטיילינג
פורסם בתאריך: 11/11/2012

שבוע האופנה הרשמי של ישראל נפתח הערב בקול תרועה בתצוגה של מוסקינו, ואין יותר מתאים מבית אופנה איטלקי כדי לפתוח את חגיגות החורף שנחת עלינו פתאום. מניסיון השנה שעברה, ומההיי הבלתי הגיוני שנתפס בי ובחברותיי למקצוע, עת ישבנו בשורה השנייה בתצוגה של רוברטו קוואלי, והתאכזבנו מרה מדגמי העבר שהציג על המסלול אני מורידה ציפיות. אנחנו בכל זאת פרובינציה קטנה, ואני תמיד מעדיפה לפרגן קודם כל למעצבים ישראלים.
כדי להסית את דכאון החורף הקל שנחת עליי ועל רבים בסביבתי הבוקר, אני רוצה לספר לכם על מותג האופנה האוסטרלי "בילבונג" שהיה ידוע על לא מזמן כמותג גלישה קייצי, והיום הפך למותג הלבשה לכל דבר. לפני מספר ימים נכחתי בתצוגת החורף של המותג, והופתעתי לגלות שמלות סריג, קפוצ'ונים אלגנטים, סריגים ותיקי נשים אלגנטים, לצד קולקציות הגברים הספורטיביות המוכרות.

299-300-x-444.jpg
בילבונג

זו בהחלט רשת שכל אישה יכולה להכנס אליה, מבלי לחשוש. לא לגולשים בלבד. אגב, שווה לבדוק את קולקציית האביזרים כגון הסניקרס, אביזרי הצמר ככובעים, צעיפים וכפפות, שאחרי החורף האחרון שעברנו הוכיחו לנו שחשוב שיהיה לפחות זוג אחד בארון.

300-300-x-199.jpg
בילבונג

ספרתי לכם כבר על התוספת החדשה למשפחה, ובמסגרת שיטוטי הרבים בחיפושים אחרי מתנות ופינוקים לבנות הקטנות החדשות, נתקלתי במותג carter's מותג אמריקאי לבגדי תינוקות וילדים המשווק בארץ על ידי רשת H&O והוא לא רק אופנתי ועדכני אלא חסכוני ומתכתב היטב עם המגמה לרכוש בזול ולחסוך בהוצאות.

carters-s-300-x-300.jpg
carters

סט שלם המונח על קולב ומכיל 4 פריטים עולה למשל 109 ₪ בלבד לכל הסט. נפלא כמתנה, ואגב ניתן לרכוש שם גם שמיכות, ואביזרים נלווים שכל תינוק והוריו ישמחו לקבל.
ואם כבר בתינוקות עסקינן. קבלתי תגובות רבות מכם לגבי הפוסט על עגלות הג'וגינג לפני מספר שבועות, ובשל תחביבי החדש הנכפה עליי בדקתי גם את הקמיליון 3.


bugaboo-cameleon-neon-with-carrycot_72dpi_766x1024px_e-300-x-401.jpg
בוגבו

מדובר בדגם חדש של עגלות אופנתיות מבית "בוגבו", שאני מניחה שההורים ביניכם מכירים היטב מדובר בדגם משוכלל יותר של העגלה המוכרת שמאפשרת פתיחה וסגירה ביד אחת, נשיאה נוחה יותר, מנגנון להליכה בשטח וכמובן הדבר הכי חשוב עבורי לפחות: השיק, העיצוב והצבעים המקסימים במיוחד של עגלת הווינטג' בתמונה, המזכירה קצת את העגלות של פעם, רק עם מנוע מטריקס.אני מבטיחה להשתדל לא להפוך את האחייניות הקטנות לסורי קרוז, כרגע זה ככל הנראה הכיוון.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: