בי וומן » כתבות » CARESS-VEGE-PRO AGE

CARESS-VEGE-PRO AGE 

CARESS-VEGE-PRO AGE, מדור: מוצרים פנימי
פורסם בתאריך: 27/12/2012

CARESS-Vege של "חלאבין מעבדות" מבוססת על קומפלקס "תזונה קוסמטית" שנועד לסייע בהשגת מראה עור בריא יותר.
CARESS-Vege נושאת "מרכיב פטנט פרוביוטי" המסייע לעור לפעול באופן טבעי ותקין המסייע לאיזון המרקם ומיצוק המראה.

• מוצרי הסדרה מכילים קומפלקס "קולקסיל וסויה" ("פיטו פפטיד") התומך בייצור תקין של הקולגן, ומסייע בפעילות ביומימטית ("מחקה תהליכי חיים") המשפרת את מבנה התא ואת החיבור הבינתאי.
• המוצרים פותחו בהתאמה ל"שעון הביולוגי" ("כרונו תרפיה") של העור ומותאמים להתנהלות היומיומית תוך יעילות מרבית.
• סדרת המוצרים זכתה לשם CARESS במשמעות כפולה: הראשונה "ללטף" בתרגום חופשי, והשנייה ובקריצה למילה "Career" המציינת את המונח "קריירה", שכן הסדרה כאמור מיועדת לעור של אישה ב"גיל הקריירה".
הרדיקלים החופשיים נוצרים באופן קבוע מתהליכים מטבוליים פנימיים, מחשיפה לקרינת-על סגולה וגורמים כימיים ופיזיים ממקורות חיצוניים: כ- 5 מיליארד חיידקים שמקיפים את גופנו.

סדרת CARESS מבוססת על הרעיון כי כל אישה יכולה לסייע לעורה לאיזון הפעילות של המיקרו אורגניזם שבתוכו וסביבו, למניעת ייצור הרדיקלים החופשיים ולנטרול עודפי הסבום ולאגירת לחות בריאה בעור המונעת ומתקנת נזקים של הרדיקלים החופשיים.

מוצרי הסדרה מכילים רכיבים ייחודים שהותאמו לאפקטיביות רבת עוצמה בשני מישורים:

1. נטרול ביוטיקה – מערכת של אנזימים המפרקים את השפעת הרדיקלים החופשיים, מנטרלים מקרו אורגניזם מזיקים ומזהמים, תוך מניעת פגיעה מלכלוך, קרינה ותופעות סביבה מזיקות והפיכת המזהמים האמורים למולקולות בלתי מזיקות.
במוצרי הסדרה נעשה שימוש במרכיבים המוכרים בתכונתם כ"בולעי פסולת": ויטמין E - מגן על מולקולות הליפידים הבונות את ממברנת התא, ויטמין C - מגן על מולקולות הידרופיליות של ציטו פלסמת התא והנוזל הבינתאי, מיצויים ושמנים מירקות – עתירי מינרלים, ויטמינים, חומצות אמינו וחומצות שומן שנועדו לפעול בהרמוניה, כשהאחד מגבה את השני וליצור איזון ושיווי משקל לכל מצב של עור בריא יותר.

1945caress.jpg
סדרת CARESS מבית "חלאבין"

2. חיזוק-ביוטיקה – חיזוק ההגנה הטבעית של העור וסיוע בחידוש ייצור תאי עור בריאים. באמצעות איזון הלחויות הנדרש לעור, החדרתו ושימורו של קומפלקס ה"פיטו פפטיד" לצד הגברת נוגדי החמצון, למניעת אי-סדירויות בעור שבאה לידי ביטוי בהופעת פצעונים, קשקשת, כתמים וכד'.
בנוסף, במהלך כל שלב הטיפול במוצרי CARESS , מתקבלת תמיכה במערכת החיסון של העור, הרגעה מתמשכת בעזרת PRO BIO BALANCE "מרכיב פטנט פרו ביוטי" המונע סטרס עורי התורם לחידוש תקין של מרקם העור, מיצוקו, הרמתו וטשטוש הקמטים בו.

מוצרי סדרת CARESS כוללים "תרכובת פרו-אקטיבית" רבת עוצמה, המבוססת על רכיבים בעלי פעולה נוגדת חמצון. המוצרים מספקים הזנה לעור, משלימים רכיבים החסרים לו, מסייעים לתהליכים ביוכימיים לעכב הזדקנותו, מעודדים התחדשותו, מטשטשים קמטים ומוסיפים גמישות ורעננות. רכיבים פרו-אקטיביים אלה משפיעים על העור לטווח ארוך:

קומפלקס ה"פיטו פפטיד" : חומרים נוגדי חמצון ונוגדי רדיקלים חופשיים חשובים מאוד לעור: הם שומרים עליו מפני הרס ובלאי, מתייצבים להגנתו מול השפעתן המזיקה של הקרניים העל סגולות, שומרים מפני כימיקלים וחומרים בעייתיים הפוגעים בתאים ומחישים את הזדקנותם.

קומפלקס ייחודי זה ששמו "פיטו פפטיד" מבוסס על תרכובת של שני מרכיבים פעילים בעלי חדירות עמוקה : סויה גליצרין ו- "קולקסיל מצעיר" המכיל פפטיד קולגן – 9, אשר שולבו בסדרת המוצרים ויוצרים אפקטיביות יעילה תוך 72 שעות .
"היום כבר ידוע לכל כי לשימוש בתכשירים קוסמטיים המכילים נוגדי חמצון וויטמינים מסוג A, B, C, D, F השפעה רבה על מצב העור. סדרת CARESS מבוססת על תרכובת ייחודית שנועדה להזנה מאסיבית של העור. קומפלקס "התזונה הקוסמטית" מכיל מגוון רב של ירקות עתירי מינרלים חיוניים ולחויות שנועדו למניעת נזקים ולשיקום העור" מדגישה מרינה אומנסקי מומחית בביוכימיה ובפיזיולוגיה של העור.

"תזונה קוסמטית" : קומפלקס ייחודי המכיל: כרוב – המפחית נפיחות ומרגיע את העור, תרד – העשיר בויטמינים ומינרלים, לחיוניות ולהזנה של העור, ג'ינגר וחילבה - הממריצים את הולכת הדם בעור ופועלים לניקוז הלכלוך ולמיגור פצעונים תוך ספיחת יתר סבום. משלימים עגבנייה - העשירה בברזל ומגנזיום ובוויטמינים לחידוש ולהצערה, A+C , וגזר - הנחשב לנוגד חמצון רב עוצמה בעל ריכוז פעיל של בטא קרוטן.
רכיבים טבעיים פעילים: תמציות: קומפרי, תאנים, מי הממליס, אלוורה, שעורה, חומצה סליצילית, חומצה לינולאית, חומצה מאלית, לקטוז, מאלט, מנטול, זית. חומצות שומן אומגה 3.ו-6 וויטמינים מסוג F ,E ,C ,B6 ,B5 ,A. מינרלים: סידן, אשלגן, ברזל, אבץ, זרחן, נחושת, מנגן, מגנזיום, נתרן. מרכיב פטנט Pro-bio : מסנני קרינה פיזיקלים טבעיים ואורגניים, פיטו פפטיד קולגן, פרוטיאינים,
פחמימות וקומפלקסים המאזנים את הפעילות של מיקרו גורמים המזיקים לעור. מרכיבי ניקוי (היגיינה), וקומפלקסים אנטי-אוקסידנטים.

תרכובת הרכיבים במוצרי הסדרה היא בעלת השפעה מוכחת לעור ב"גיל הקריירה", המסוגלת לעכב את תהליכי ההזדקנות של העור ולצייד אותו בכוחות הנדרשים לו בגיל אתגרי זה.

סדרת CARESS מאגדת 7 מוצרים: מוצרי ניקוי, מוצרים לשגרת טיפוח יומיומית, מוצרי שיקום.
מחירים : 90- 210 ₪
להשיג: בסניפי רשת המשביר החדש לצרכן.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: