בי וומן » כתבות » לגעת בשמים

לגעת בשמים 

לגעת בשמים



, מדור: טבעי
פורסם בתאריך: 02/06/2013

גליה בליטי, הילרית בכירה ומאמנת רוחנית, בעלת כישורים מגוונים ואישיות מרתקת, מציגה צדדים עשירים ומעוררי השראה של עולם המיסטיקה. תחת חסותה, זוכה אדם להתחבר למקומות העמוקים ביותר בנפשו, להבין את עצמו טוב יותר ולהשתפר כאדם וכאישיות רוחנית גבוהה.
אי אפשר שלא להישאב אל עולמה, המורכב מאיזון וניקוי אנרגיות, הסרת חסימות, ריפוי גוף ונפש, טיפול בהפרעות קשב וריכוז, שחרור מזל תקוע, פריסת קלפים, תקשור, הסרת עין הרע וכישופים, הרעפת ברכה באמצעות סגולות וקמעות לפרנסה וזוגיות, עיצוב בתים ומשרדים בסגנון הפנג שוואי, הילינג, רייקי, איזון שדות אלקטרומגנטיים בשיטת EMF, ועוד תחומים רבים אשר המשותף לכולם הוא השבת האושר, השגשוג והשמחה לחיי אדם.

כבר בילדותה גילתה גליה זיקה לתחום הרוחניות. בתור ילדה שגדלה בבית עשיר ברוחניות, היא ידעה שזה יהיה עיסוקה בעתיד. הצעד הראשון מבחינתה היה ללמוד קורס קלפי טארוט, ואף לימדה את עצמה לתרגל מדיטציה ודמיון מודרך.
לאחר שהתחתנה וילדה ילדים, היא שבה אל עולם הרוח האהוב עליה, כאשר היא ממשיכה ללמוד ולהתפתח ללא הרף. שמה יצא לפניה כמנחת סדנאות להגשמה עצמית והתפתחות רוחנית, קהל הלקוחות התחיל לזרום אל פתחה על מנת לקבל ריפוי, הנחיה וייעוץ, עד שבשנת 2011 זכתה להגשים את חלומה ופתחה את המרכז הרוחני שלה במושב אורה - מרכז שמים. מקום מלא קסם, מעוצב מתוך מחשבה מוקפדת כיאה וכראוי למרכז רוחני ייחודי.

galia.png
ייחודו של מרכז שמים

המרכז עוסק בהענקת טיפולים אישיים במגוון רחב של תחומים: טארוט, תקשור, ניקוי אנרגטי, נומרולוגיה, איזון באמצעות קריסטלים, ניקוי הילה, רייקי, הילינג ודמיון מודרך. אך ייחודו של המרכז מתבטא בטיפול בשיטת "הפירמידה" אשר שואב מהאדם את האנרגיות השליליות, ומטעין במקומן אנרגיות חיוביות. נדיר למצוא בארץ מטפלים בשיטה זו, והיא ייחודית למרכז. לאחרונה התחילה גליה גם לטפל בהתמכרויות באמצעות חדירה לתודעה. באמצעות הטיפול, המטופל מבין את השורש של הצורך בהתמכרות שלו, ומסוגל לנטרל אותה.

שפע טהור של קורסים
אחד הקורסים הייחודיים אותם ניתן למצוא במרכז הוא קורס 'מבוא לחוק היקום' אשר מהווה הצצה אל מגוון תחומים דוגמת מודעות עצמית, התפתחות רוחנית, הגשמה עצמית, כלים מעשיים להתנהלות נכונה בחיי היומיום, מזלות ומספרים, ניתוח אותיות, פנג שוואי והבנת סימני היקום. בנוסף, היא אף מנחה קורס תקשור וטארוט, אשר במהלכו היא מסייעת לתלמידה לתקשר עם מדריכיהם הרוחניים האישיים.
אך קורס השפע החדש שלה, מהווה את גולת הכותרת של המרכז. הקורס עוסק בבנייה חדשה של ארבעת התחומים המרכזיים בחיי אדם: ייעוד ופרנסה, זוגיות ואהבה, בריאות וכסף, וניקוי קרמתי. במהלך הקורס מתנקה האדם מהקרמה השלילית שלו ופותח דרך חדשה אשר מבוססת על הכלים אותם למד ועל טיהור.

על מנת לספק מענה שלם והולם גם עבור לקוחותיה הפזורים ברחבי הארץ ורחוקים גיאוגרפית ממרכז שמים, מעניקה גליה יעוץ טלפוני. לדבריה, "לשיחה טלפונית קיימות אותן איכויות שיש למפגש פנים אל פנים. אני מייעצת ללקוח בעזרת פתיחה בקלפי טארוט ותקשור. אני מתאימה את עצמי לכל אדם ולכן אין לדעת לעולם כיצד תסתיים השיחה, אך ברור לי כי הלקוח יקבל את הייעוץ, המענה והכלים המתאימים ביותר עבורו."

img_6560.jpg
כאשר אדם מתחבר לאנרגיה טהורה

הפילוסופיה המנחה את גליה בליטי היא תפיסה לפיה כל אדם אחראי על המציאות שלו, ומתוך הבנה זו הוא מונע לפעולה. "כמו השפע האינסופי ביקום, כך גם הכוח, הידע ויכולות הריפוי. אני ממליצה לכל אדם להאמין כי הוא הבורא של עצמו" , היא אומרת, תוך שהיא מדגישה את חשיבות התקשור עם מלאכים מממלכות גבוהות אשר מנחים אותם מידי יום, ומסייעים לה בהדרכה בקורסים ובטיפולים אותם היא מעבירה.
ללא ספק, מדובר במקום של צמיחה אישית ורוחנית. שכן, מרכז שמים הוא המקום האידיאלי להגשמה עצמית והתפתחות רוחנית עמוקה. המבקר במקום מרגיש מיד כיצד הרוח, הנשמה והנפש נפגשים.
המרכז מציע מגוון של סדנאות המעניקות כלים מעשיים לחיים, והרחבת הידע הרוחני בתחומים של לימודי תקשור, מיסטיקה וטארוט. בנוסף, ניתן ליהנות מקבלת טיפולים הוליסטיים המרפאים את הגוף והנפש, כמו גם ממדיטציה, איזון אנרגטי, ורפואת תדרים. השירותים מתאימים לקבוצות וליחידים בכל גיל.

גליה אף פיתחה כלים נוספים ייחודיים אשר מיועדים לעבודה עצמית והתבוננות פנימית, ומאפשרים לאדם לפתח נקודת מבט חדשה על מצבים בחיים תוך הקניית היכולת להתנהל באופן טוב יותר ואף לשנות את המצב לטובתו העליונה ביותר. כחלק מהסדנאות המועברות במרכז, יצרה גליה ופיתחה סדנה ייחודית אשר מעניקה כלים לחיים מאושרם וטובים יותר בכל התחומים.

בין היתר, ניתן להתמחות בנושאים הבאים:
הערכה וקבלה עצמית, חשיבה חיובית, מימוש הפוטנציאל האישי, העצמה, קבלת השונה, ניתנה מאוזנת, זימון והגשמת משאלות, התמודדות עם חרדות ופחדים והדרך להסרתם, חיבור לאנרגית ריפוי יומיומי, ועוד. המבקרים, המטפלים, והמטופלים חשים את אווירת השלווה והרוגע ומבינים כי הגיעו למקום אשר יכול להוות עבורם בית בטוח וחם.
כי סוד ההצלחה של גליה טמון ביכולתה ללכת עם האמת שלה ללא פשרות, להכיל את מרכיבי הלקוח, להתחבר אליו מתוך מקום של הבנה. ואכן, אדם אשר פוסע בשבילי החיים מתוך אמונה שלמה בייעודו, נוגע בשמים.

ויש גם סוף שבוע...
אם את מעוניינת לצאת למסע היטהרות חד פעמי של אנרגיה קוסמית זאת ההזדמנות שלך.
שלושה ימים בהם הנשמה, הרוח והנפש נפגשים ומעצימים את המלכה שבך. עוד בתוכנית: מסע הנשמה, ריברסינג, קבלת תדר מלכות, תשליך ועוד.
כל הקסם יתרחש בתאריך 8.8.13 בים המלח.

לפרטים נוספים: מרכז שמיים Http://www.galiac.co.il


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: