בי וומן » כתבות » יש סקס אחר!

יש סקס אחר! 

יש סקס אחר!, מדור: סקס, אהבה וזוגיות
פורסם בתאריך: 10/07/2013

כשארי פגש את סאלי היא זייפה. את הזיוף שלה ראינו על המרקע. אז כמה פעמים ספרת עד 10 ושום גניחה לא נשמעה?!
זה בערך ולא בקצרה, נוסחה שהרכיבו בני הזוג לילך ואבי המל באישון לילה, פלוס 15 שנות הכרות שהפכו את האורגזמה מלוות הגניחות לסוג של אומנות. המשחקים המקדימים והרצון העז לאורגזמה נעוצים לא רק בבוסט של פתיחות, גם בצעצועים אבל נא להרחיק תילדים.


תמיד ניסיתי להרכיב פאזלים בשעות הפנאי המשעממות שלי, ואז... תמיד אבל תמיד גיליתי שחסר לי חלק בפאזל. טוב הדימוי הזה מתאים גם לילדים ובוגרים כאחד. אבל כשמדובר בחיי מין סוערים ומענגים... החתיכה החסרה לא תמיד ואם בכלל נמצאת בלבידו של הגבר. זו המסקנה למרות שאני לא פולנייה.

כמויות המאצ'ואיזם הגברי, כיווץ קוביות בבטן לשופוני פלוס מתיחת השרירן הגברי, לא יעזרו בדין אם נשים מתקשות להגיע לאורגזמה.

גם אם 10 שנים תמיד תבחרי את העגבניות היפות בסופר ולא תכניסי לסלט האדום גם מלפפון לא תדעי אף פעם שרק ככה יש טעם אחר. להבדיל בצעצועי הבדלות... הנה רמז למה שתקראו בהמשך: סקס אחר...

מה גורם לאישה בשנות ה- 30 לחייה, להנמיך גבה ושוב פעם להעלות ולהנמיך ולצאת עם מגה פון באוזניי בעלה, הלו אני רוצה אורגזמה טובה בלי ייסורי מצפון, בושה וכיווצי אגן.

לילך שם של פרח רך, בעוד שהמל זה רק שם המשפחה - היא אישה אמיצה ופתוחה, שידעה לומר לעצמה בדיוק מה היא רוצה אחרי 10 שנות מחסור אורגזמי, ממש תקופת צנע בלשון המעטה עם בעלה. אני רוצה סקס אחר, פתוח ומעז יותר.

בגלל הרצון העז והנחישות להנאת החיים מספר 1, היא הלכה עם הרצון, המימוש והשינוי ופתחה חנות וירטואלית (Lilah's Shop) לאביזרי מין, טיפים מוטרפים לחדר המיטות ובונוס למשחקים מקדימים. אבל אממה... זו לא עוד חנות וירטואלית שהכרתם, דווקא זו בשונה מכולן משדרת דווקא רוך וכניסה חופשית לנשים וגברים בסטייל שאין לאחרות.

בזה הרגע אני מוכנה לסטירת לחי ותגידו לי בגוף שישי: " תתעוררי זה הפמינזם הרך בהתגלמותו" ושמישהו ישפוך עליי מים צוננים פלוס חומר סיכה, כי פפףףף זאת לא בדיחה.

על מנת לא לצחוק מהבדיחה ולחייך ממנה עוד ועוד, הצקתי ללילך באינספור מיילים, "תקשיבי אמרתי לה זה שווה כתבה. שהתכוונו לאשת חייל מי ימצא התכוונו אלייך! בואי נחשוף ונגלה לקהל עם ודומיין - שיש סקס אחר ומישהו שבסוף המנהרה מחזיק נר ביד ולא משהו אחר.
untitled-354998.jpg
כאשר הנפש בריאה, הזוגיות יכולה לפרוח ואיתה גם הסקס

הלקי את המומחה...

אז התחתנת עם אביר אורגזמי שבעצם הגשים לך חלום וסוג של עיסוק מענג ?!
" אני מכירה את בעלי כבר 15 שנה. לאחר כעשר שנים של סקס, ללא יכולת כמעט להגיע לאורגזמה (ולאו דווקא בגללו) - קיבלתי החלטה שאני לא מוכנה עוד להתפשר על חיי המין שלי ושגם אני רוצה ליהנות מסקס ולהגיע לאורגזמה.

לקח לי לא מעט זמן לטפל בעצמי ולקבל את העובדה שאני לא יכולה להגיע לאורגזמה רק מחדירה! לאחר תהליך ארוך ופתיחות בזוגיות שלנו, אפשרתי לעצמי להקשיב לבעלי, לשחרר את הפחדים שלי ולתת לו לחדש לי. התחלנו לנסות כל מיני מוצרים שלימדו אותי שיש מספר לא מועט של אביזרי מין שתורמים רבות לגירוי המיני של האישה ויכולים להפוך את חיי המין שלי להגשמת פנטזיות מטורפת.

חייבת להודות שההתחלה הייתה לי לא קלה ובכל פעם ששוחחנו על כך היה לי חשש או בושה, אבל כשמתחילים להכניס את אביזרי המין לחדר המיטות ומגלים כי סקס הוא דווקא דבר מהנה ששני בני הזוג יכולים ליהנות ממנו (גם בעזרת אביזרים חיצונים) זה שווה".

אז זה לא הוא זה את!
" פתיחת החנות לאביזרי מין תמיד הייתה חלום של אבי (בעלי) ולאחר כמעט שנה וחצי שהוא בבית ללא עבודה, אמרתי לו שזה הזמן להתחיל ולממש את החלום.

בחירת המוצרים והפצת השמועה בקרב חברינו הייתה יחסית פשוטה, מאחר ואנחנו כבר החלטנו שאביזרי מין הם דבר נפלא אז זה הזמן לספר לכולם, שאפשר לשדרג את חיי המין גם אחרי זוגיות של עשרות שנים ולהתחיל ליהנות מאורגזמות שלא הכרנו קודם. חשוב היה לנו שהחנות תהיה נעימה ודיסקרטית בה זוגות, יוכלו להיכנס יחד ולהתרשם ממוצרים איכותיים ונוחים לשימוש".


אז אני חוזרת בי – הוא הדיוויד קופרפילד ללבידו הנשי?

"אם מישהו היה אומר לי לפני חמש שנים שאהיה כל כך פתוחה לדבר על סקס' הייתי צוחקת ושואלת איפה קיים כזה קוסם...?!
קוסם לא מצאתי, אבל אחרי כברת דרך ארוכה של עבודה קשה, אכזבות רבות, תירוצים ועוד עבודה קשה אני יכולה לומר שמצאתי את האור בקצה המנהרה. מה עשיתי? איך עשיתי?... רק על זה אוכל לכתוב ספר שלם. (אולי עוד אכתוב).

החנות היא בעיקרה של אבי! אבל השינוי שחל בזוגיות שלנו, לוקח אותי כחלק בלתי נפרד מניהול החנות באתר האינטרנט שלנו. הרבה חברים של אבי אומרים שמרגישים שיש באתר יד של אישה כי הוא מאוד רך ונעים לצפייה, כולל הפרסומים בדף הפייסבוק".

מממ... הורג אותי ברכות ! אבל מה עם רכות סביבתית איך התמודדת עם רכילות צהובה?
"החלק הכי קשה שהיה לי מרגע פתיחת החנות היה לספר למשפחה שלי. להוריי ולאחים שלי במיוחד, מכיוון שהחנות נושאת את שמי. הופתעתי לגלות שההורים שלי מאוד פתוחים לנושא בניגוד לאחים שלי (2 בנים) שדווקא להם עדיין קשה לקבל את הרעיון".

את יודעת יש הרבה סיסמאות, אבל כל שינוי מהותי בחיים ועוד כשמדובר בסקס אחר, יש את המשהו הזה שדוחף ומעורר, גלי לחטטנית שבי ולגולשות הסקרניות?
"האני מאמין הכי גדול שלי הוא שכאשר הנפש בריאה, הזוגיות יכולה לפרוח ואיתה גם הסקס.
התובנות הפתוחות התחילו ב- 9 ימים של חופש ואתגר במלכת המדבר. נפגשתי עם נשים מדהימות שאפשרו לי לשחרר את השליטה הטוטאלית בה חייתי רוב שנותיי.

זה גם מה שגרם לי "לשבור את הכלים" ולשנות את חיי. בהתחלה חשבתי שמרידה במערכת הזוגית ובמשפחה היא הפתרון, אך בזכות בן זוגי המדהים שהאמין בי לאורך כל הדרך, גם כשהיה מאוד קשה לחיות לצידי (ואיתי) הוא היה שם בשביל לשים לי מראה מול הפנים ולהראות לי שוב ושוב שמה שאני עושה היא לא הדרך הנכונה ושאנחנו יכולים לנצח את המשבר הזה.

התקשורת הזוגית עברה לצד אחר ושונה לאחר סדנאות וטיפולים אישים עד שהצלחתי לאפשר לה נוכחות ולמדתי לאהוב אותה ואת האני הבוגרת. בעקבותיה התקשורת בנינו התחילה לשגשג".

נשמע מתכון מתובל במינון הנכון לזוגיות שלווה, מענגת ומספקת ... ולחשוב שכל זה בזכות צעצוע?!
"אחרי עבודה לא פשוטה עם עצמי ועם בן זוגי' הצלחתי גם לשתף את בעלי על החששות שלי מחדר המיטות ועל הדברים שאני אוהבת ולא אוהבת. הופתעתי לגלות שהשיתוף עם בן זוגי פתח לנו חיי מין חדשים ומודעים.
היום אנחנו מדברים ביתר קלות על הדברים שאנחנו אוהבים ורוצים בחדר המיטות וכאן למעשה נכנס עולם חדש של אביזרי מין.

במשך שנים הרגשתי שאני רוצה לנסות את הצעצועים האלה אבל הם היו בגדר "אסור" כי התביישתי לדבר עם בן זוגי על כך, ואף חשבתי שהדבר עשוי לפגוע בגבריות שלו.

הסתבר לי שזה לא נכון ואף רחוק מהמציאות ושגם הוא סקרן לא פחות ממני, לעולם שכולו הגשמת פנטזיות בחדר המיטות. לאחרונה פתחנו יחד חנות אינטרנטית לאביזרי מין נעימה, רכה ולא מאיימת שתאפשר לזוגות לשבת יחד ולבחור אביזרי מין שיעשו להם טוב בחדר המיטות".
img_0814hjk.JPG
לא פלא שהם מאושרים. לילך ואבי המל (צילום עצמי)

ומה עם מחסום הבושה, את כבר פרצת אותו איך אחרות או אחרים יכולים לפרוץ?ואל תגידי לי שזה טמון בכוח הגברא?!
"מעניין שאת שואלת דווקא על נושא הבושה. כי בדיוק היום קיבלתי הודעת SMS מחברה, שמבקשת ממני למצוא פתרון לכך שהפרסומים של הדף העסקי של החנות בפייסבוק, לא יגיעו אליה לפייסבוק כי זה בעייתי עבורה.

אני מניחה שזה בגלל הילדים שלה שגם הם חברים שלה בפייסבוק. מצאתי את עצמי יושבת שעה ארוכה וחושבת האם אני אמורה לעשות את זה עבורה? הרי אני כל כך פתוחה לנושא הזה, אז מה הבעיה של כולם"?!

לילך ובעלה אבי בעצם לא משתמשים בעצמים, אלא בצעצועים רכים להגברת המיניות ותוך כדי הידוק הקשר הזוגי בלי חולץ סיכות. ברבבות השנים כל זוג בעולם נשחק, במקום לשחק נכון בחדר המיטות.

הדוגמא הזו חייבת להריץ אתכם להקליק, על הלינק של החנות הווירטואלית המדהימה שלילך מנהלת בכזו רכות ונעימות.


על פניו זה כאילו נשמע מאיים, אפילו גינוני הסאדו מאזו נראים כמו עוד אפליקציה לאייפון. מה לא תנסו לשפר את הזוגיות?! את המיניות?! אתם יודעים מה... בא לי להיות רכה ולומר את האהבה?! יש גם טיפים שמגרים את כל הבלוטות כולל הלבלב. (טוב... הוא לא בדיוק בלוטה).

סקס אחר בניו אייג' זה לא רק מיסיונרי, בנינו מי צריך עכשיו וידוי אצל הכומר שבו בזמן אתם לא רואים, אבל הוא בעצמו גולש להנאתו מבלי שתראו.

טו' באב מתקרב וממשמש, העצה שלי לכו למשש אחד את השני עם איזה צעצוע רוטט, גם אם אתם לא חיים בסקס והעיר הגדולה. ולחשוב שיש שם מבצעים ב- 69 מעלות וש"ח.
טוב זה ממש מוגזם!!!


התענוג מתחיל כאן: http://lilah.org.il/


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

הבחירות השלישיות מגיעות
חשוב מאד להצביע- יודעת בוודאות מה לשים בקלפי
אין לי מושג למה אצביע
מתלבטת מאד
התעייפתי-כלל לא מתכוונת להצביע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: