בי וומן » כתבות » מה צופנת לנו שנת תשע\"ד?

מה צופנת לנו שנת תשע 

מה צופנת לנו שנת תשע"ד?, מדור: מיסטיקה ורוחניות
פורסם בתאריך: 31/08/2013

מה מצפה לנו השנה בתחומים החשובים לנו?!
אנחנו נמצאים בעיצומה של שנה 7 הנומרולוגית של מפת המדינה, עובדה שמסמלת את הצורך של העם להתכנס בתוך עצמו – לבדוק את הסביבה ואת ההתקדמות המדינית והכלכלית לאחר הבחירות האחרונות ולראות כיצד ההבטחות מתקיימות - או שלא אל מול המציאות.

המצב הכלכלי במדינה
ימשיך להיות כפי שהוא היום ולמען האמת נידרש להדק יותר את החגורה וזאת בגלל העובדה שסטורן הכוכב המגביל והמעכב נמצא בבית הכספים של המדינה וגורם לכולם לראות את העובדות מזווית ראייה חדשה ואפילו קשה, את העובדה שחייבים לשנות דברים כדי להביא לתועלת המדינה.
זהו נתון עובדתי שמהלך כוכבי כמו עכשיו מתרחש אחת ל-27 שנים. זהו תהליך של צמצום ולא משנה תחת איזה ממשלה שלטת נהייה, זוהי תהייה תמיד תקופה של צורך בחשבון נפש וצמצום על מנת לנסות ולשפר את פני הדברים.
ולכן, עכשיו אנחנו נמצאים בשיאו של תהליך כלכלי שבו אנחנו נדרשים להבנה של העובדות האובייקטיביות כדי שנדע כיצד להמשיך ולפעול בעתיד. כל זאת ברמה האישית ובהחלט גם ברמה המדינית. שר האוצר החדש יאיר לפיד יידרש לעשות להטוטים (כמעט) של קוסם על מנת להוציא אותנו ממשבר כלכלי אחד למשנהו ותהליך זה יימשך גם במשך כל השנה הקרובה.
תקופה נוספת שלא תביא חיוכים לפנינו ותחושה טובה לכיסנו היא בסוף שנת 2013 ועד למחצית שנת 2014 – אלה הם חודשים נוספים שבהם ייתכנו העלאות שונות ומשונות שיטרידו את מנוחתנו בכל הרמות.

abffec2e0190875.jpg
לא, לא תפרוץ מלחמה למרות העצבנות הסביבתית של כל שכנינו (צילום: אתר pinterest)

היחסים המדיניים עם העולם
בשנה הקרובה יהיה הכוכב יופיטר המביא איתו שפע, מזל והצלחה בבית המקושר עם יחסינו אל מול העולם כולו. עובדה זו מלמדת על כך שיחסי החוץ ומשרד ההסברה אכן יעשו ככל יכולתם להסביר במילים ובמעשים את התנהגותנו ועובדות אלה יישאו פרי. לאט לאט במשך השנה הקרובה נחוש באהדה גוברת בקרב העולם והגינויים בגין ה"התנהגות הלא יפה" שלנו ילכו ויפחתו.
זוהי גם שנה שבה תגדל העלייה וגם ישראלים השוהים בחו"ל ירצו לחזור למולדת. בסך הכול זוהי שנה מצוינת לפתח בה את יחסי החוץ, ההסברה והעלייה בעולם.

למעבר לפורום אסטרולוגיה לחצי כאן

המצב הבטחוני
לא, לא תפרוץ מלחמה למרות העצבנות הסביבתית של כל שכנינו הערבים שהאביב הערבי גורם להם לתעסוקה מלאה בינם לבין עצמם כך שנראה שיש להם פחות זמן להתעמת איתנו.
החודש זהו חודש לחוץ במיוחד מבחינה מדינית ביטחונית, וצריך להיות זהירים במיוחד כדי לא לדרדר את המצב הקשה ממילא מסביב.
בכל מקרה, אנחנו נמצאים בעידן חדש שבו בעקבות השיחות שהחלו מחדש עם שכנינו הערבים ניאלץ להוכיח דווקא אנו את כוונותינו הרציניות בשיחות ובשל כך נאלץ להמשיך ולעשות מחוות שונות שיגרמו לרבים מאיתנו להרים גבה – ו לא לחיוב, ובמיוחד בין מרץ ועד ליולי 14. זוהי תקופה שבה ראש הממשלה ייאלץ לנקוט בכלים שהם בניגוד לרצונו האישי אך נראה שלא תהייה לו ברירה והוא יהיה חייב לנקוט בפעולות משמעותיות על מנת להוכיח שגם הוא כראש ממשלה יש לו השפעה משמעותית על הנעשה במדינה ומתוך שיתוף פעולה בינו לבין התושבים.

יחסים בין אישיים
כוכב יופיטר המביא איתו מזל, שפע וקדמה נמצא כבר במזל סרטן ויעזור השנה לאנשים להחצין את רגשותיהם ולעזור זה לזה בתחומי החיים השונים.
יופיטר במזל סרטן שהוא גם המקום המסמל במפת המדינה את הקשרים שלנו עם האחרים יהפוך אותנו למה שאנו מכירים בעצמנו בעיתות מלחמה "כל ישראל ערבים זה לזה "... זוהי תקופה מצוינת לחזק את היחסים הבין אישיים ולבנות מערכת מדינית המושתת על טיפוח החלש והעני מתוך דאגה אמיתית .
ביקור זה של יופיטר יעזור גם ברמה הכללית לכלל האנשים הרגישים שקשה להם להחצין את רגשותיהם וחשים מופנמים.
ולסיכום, עוד שנה מעניינת ומאתגרת לפנינו כשכל אחד יחוש בכך בהתאם למזל האישי שלו.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: