בי וומן » כתבות » משלוחי מנות מהלב

משלוחי מנות מהלב 

משלוחי מנות מהלב, מדור: נותני שירות פנימי
פורסם בתאריך: 23/02/2014

יינות עם תוויות חברתיות בהקשר פורימי, שוקולד בוטיק, מסיכות ליצן, רעשנים, נשיקות מרנג וסידור מתוק

חג פורים הוא חג של נתינה לבני משפחה ומכרים. כדאי לשלב בו גם נתינה לחברה באמצעות קניה מאנשים בעלי צרכים מיוחדים הנאבקים על זכותם להשתלב במעגל העבודה כיוצרים ותורמים ולא כנתמכים.

בסטודיו אנד ג'וי בראש העין שבו מועסקים כ-30 בעלי מוגבלויות בהכנת חבילות שי, הכינו סדרה של משלוחי מנות שמתאימים למגוון רחב של קהלי יעד: ילדים, מבוגרים, חברים קרובים ומי שבקשרי עבודה. משלוחי המנות הם בטווח רחב של מחירים כך שכל אחד יוכל למצוא מהמבחר את המתאים לו.

משלוחי המנות כוללים יינות בעיצובים עליזים עם תוויות חברתיות ועליהם משפטים הקשורים לאווירת החג "עד לא ידע", "יין ישמח לבב אנוש" וכו'. במנות ניתן לשלב שוקולד בעבודת יד "דה קרינה" (חלב ישראל בכשרות בד"צ) וכן ממתקים, מסיכות ליצן, רעשנים, אוזני המן ועוד. המעוניינים יכולים להגיש סידור מתוק – ממתקים על שיפודים מעוצבים כזר פרחים צבעוני.

fhfgkg74865.jpg
משלוחי המנות כוללים יינות בעיצובים עליזים (צילום: יח"צ)

לדברי נדב עטיה, מנהל סטודיו אנד ג'וי, השנה יש מגמה של ישובים קהילתיים, שכונות וקהילות בתי כנסת שמתארגנים במשותף להזמנת משלוחי מנות וזוכים כך בהתאמה אישית ותוך כך בקיום מצוות. זוהי הזדמנות מעולה להסביר לילדים ולבני נוער וגם להזכיר לעצמנו כיצד אנחנו מחויבים ביום חג לא לשכוח את מי שזקוקים לדחיפה קדימה בחברה.

פרטים והזמנת משלוחים לרוב חלקי הארץ בטלפון: 03-9011735.
הנחות של עד 40% לרכישות כמותיות לקהילות, ארגונים וחברות.


תמונת שער באדיבות Boians Cho Joo Young, אתר FreeDigitalPhotos


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: