בי וומן » כתבות » נסיגת מארס במזלות מרץ

נסיגת מארס במזלות מרץ 

נסיגת מארס במזלות מרץ, מדור: מיסטיקה ורוחניות
פורסם בתאריך: 10/03/2014

בתחילת החודש נכנס הכוכב מארס אל נסיגתו במזל מאזניים ותסתיים בסוף מאי 2014.
ולמי ששכח.... כמה מילים על חשיבות כוכב זה.

מארס הוא הכוכב המוסיף ונותן אנרגיה לכל מזל בו הוא מתארח וזאת על מנת להביא לידי הוצאה לפועל של תכניות ופרויקטים שתוכננו לאחרונה, או שהתעכבו מזה זמן רב.
מארס מסמל גם את דרך הביטוי וההגנה בו בוחר האדם כדי להביע את עצמו וגם להגן על הטריטוריה שלו ולכן כוכב זה ידוע גם בכינויו אל המלחמה, והוא זה אשר ייתן בסופו של דבר את האומץ, הפעולה והדחיפה לצאת למלחמה.
אנו מרגישים יותר אנרגטיים וחיוניים, כאשר הכוכב מארס בהילוכו הרגיל עוזר לנו לקבל את הכוח הדוחף לפעולה ולמימוש כל תכנית שמזמן רצינו לעשות.

להלן השפעת מארס בכל המזלות, כך שנוכל לדעת כיצד זה משפיע עלינו וכיצד להתארגן בהתאם.
טלה – נושאי משפחה, זוגיות ושותפויות יעלו אצלכם על הפרק כיוון שנראה שצפויים לכם חילוקי דעות משמעותיים עד כדי רצון לפרק את היחסים. התנהלו בזהירות מרבית על מנת לא לפעול באימפולסיביות.

שור – מבחינה מקצועית אתם מודעים לעובדה שמה שהובטח לכם לא בהכרח מתקיים, ולכן אתם חייבים להגיב על מנת שלא למתוח את החוט יותר מדי. מבחינה בריאותית זוהי יכולה להיות תקופה של אובדן אנרגיה.

תאומים - נראה שבגלל העובדה שאתם כל כך עסוקים בעבודה, כל התחום היצירתי בחייכם נדחק לצד ואתם פועלים רק לפי מה שחייבים לעשות. מומלץ לכם מאוד לחדש מערכות יחסים עם אנשים קרובים שהתרחקו מכם.

סרטן – כל מה שקורה בתחומי הבית והמשפחה מטריד אתכם כיוון שנראה שיש עליכם נטל גדול וכבד מדי. מומלץ לכם לנסות ולפזר סמכויות כדי שתרגישו שיש לכם עם מי להתחלק ולהשתתף בחוויות.

a-ja-100134044.jpg
כל התחום הרגשי המאוד עמוק בחייכם מאוד מעסיק אתכם (צילום באדיבות pupunkkop, אתר FreeDigitalPhotos)

אריה – סביבת המגורים שלכם מטרידה אתכם ומציקה לכם, כיוון שיש לכם חילוקי דעות ביחס לאיך אתם רואים את המציאות והעובדות הקיימות וכיצד אתם צריכים לפעול ולנהוג בהתאם. חכו עד לסוף החודש הבא.
בתולה – מבחינה כספית זוהי תקופה מאוד אינטנסיבית כיוון שנראה שכספים שבניתם עליהם לא בהכרח יגיעו אליכם בשלב הזה ואתם תמצאו את עצמכם מחכים ומקווים במקומות להפעיל חשיבה הגיונית ומעשית.

מאזניים – תרגישו בתקופה הקרובה הרבה יותר פעילים ואסרטיביים ולכן יהיה זה הזמן הנכון להפעיל במלוא המרץ, את התכניות האישיות שלכם עד כדי כך שתוכלו להיות גאים ביצירות האישיות שלכם.

עקרב – כל התחום הרגשי המאוד עמוק בחייכם מאוד מעסיק אתכם כיוון שאתם רוצים להבין את המניעים הפנימיים שלכ. חשוב לכם לקבל תשובות כדי שתוכלו לפעול בצורה הרמונית בשילוב ההיגיון והרגש.

קשת – מבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה שבה אתם חשים שהכול מתהפך לכם. יש בכם רצון לפתוח לעצמכם צוהר חדש לחיים עם אנשים חדשים לגמרי ואתם מנסים לשחחר את הלא ראויים ולפנות מקום.

גדי – מבחינה מקצועית זה הזמן לשווק את עצמכם ולנסות להכניס לחייכם אנרגיות חדשות שיעזרו לכם להראות לממונים עליכם את היכולות המקצועיות שלכם, ולשתף אותם בדרך מחשבתכם.

דלי – זה הזמן לנסוע ולטייל כדי למלא לעצמכם את המצברים האישיים לאחר שלאחרונה נראה שהתרוקנו אצלכם במידה רבה. נושאי עבודה מאוד עמוסים אצלכם, ונראה שתמשיכו להשקיע משאבים רבים בנושא זה.

דגים – מבחינה כלכלית זוהי תקופה שבה כספים שבניתם עליהם לא יגיעו כפי שהייתם מקווים. נראה שמומלץ לכם לנסות ולהבין מדוע הדברים מתעכבים והאם עליכם להקשיב לסימנים שאתם מקבלים מהיקום.


תמונת שער באדיבות vectorolie, אתר FreeDigitalPhotos


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: