בי וומן » כתבות » חג האביב במכוורת עמק חפר

חג האביב במכוורת עמק חפר 

חג האביב במכוורת עמק חפר, מדור: אירועים
פורסם בתאריך: 25/03/2014

הפריחה ואיסוף הצוף נמצאים בשיאם ובסיורים תודגם רדיית דבש.
הסיורים יערכו בתאריכים 6-22 באפריל (להוציא ימי שבת וחג).

 
הפריחה בשדות, במטעים ובפרדסים מגיעה כעת לשיאה ועונת רדיית הדבש בפתח.
מכוורת עמק חפר פותחת את שעריה במתכונת מורחבת לאורך חופשת חג הפסח בבתי הספר ובגנים כדי לחשוף את עולם הדבורים והדבש בפני ילדים, בני הנוער והמבוגרים.

לכל אורך חופשת בתי הספר, מ-6 באפריל ועד 22 באפריל (כולל) יערכו מדי יום שני סיורים בשעות 9:00 ו-11:00 שבהם יוזמנו המבקרים לסייר לאורך "מסלול הדבש", שיחל בצפיה בסרט קצר השופך אור על עולם הדבורים. לאחר מכן הילדים יקחו חלק במגוון פעילויות יצירה בנושא דבורים, פריחה ודבש. המבוגרים יוכלו להאזין להרצאה מרתקת מלווה בשקופיות על ההיסטוריה של הדבש, כיצד הוא הופך למקור אנרגיה זמין ועל מוצרי מכוורת מיוחדים כמו מזון מלכות, אבקת פרחים (פולן) ופרופוליס.

משם ימשיך הסיור למפגש עם דבוראי שיפתח כוורת וידגים את עבודתו. בסיום יוזמנו המבקרים אל בית האריזה של המפעל לטעימות מתוקות של מוצרי המכוורת, דבש בטעמים שונים, קונפיטורות פרי עסיסיות ממותקות בדבש, פולן, מזון מלכות, תחליף דבש לחולי סכרת (מאושר ע"י הארגון הישראלי לסוכרת אי"ל) וסילאן אותם ניתן יהיה לרכוש בחנות המפעל.

fxhhd547.jpg
עונת רדיית הדבש בפתח (תמונה: יח"צ)

הסיורים יתקיימו בתאריכים 6-22 באפריל מדי יום, כולל חול המועד, ימי שישי וערבי חג. המכוורת כשרה ולכן לא יתקיימו סיורים בשבתות וימי חג.
מכוורת עמק חפר בסמוך לכניסה לקיבוץ משמרות ליד פרדס חנה-כרכור.
הסיור נמשך כשעה וחצי ומתאים לגילאי 3 ומעלה וכן למבוגרים.

עדכונים על פעילויות במרכז המבקרים וקופון הנחה ל-16 שקל למשתתף (במקום 25-32 שקל) בעמוד הפייסבוק: www.facebook.com/Dvash.EmekHefer


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: