בי וומן » כתבות » מכניסים קצת צבע למטבח

מכניסים קצת צבע למטבח 

מכניסים קצת צבע למטבח, מדור: מוצרים פנימי
פורסם בתאריך: 27/03/2014

יצרנית הברזים הישראלית "מדגל", בבעלות קיבוץ גליל ים, המתמחה בייצור ושיווק ברזים משנת 1973, מביאה את בשורת הצבע לברזי המטבח וחדר הרחצה. החברה משיקה את סדרת הברזים MATTISE (מאטיס) - סדרה חדשנית וצבעונית, המשלבת עיצוב מטאלי יוקרתי עם נגיעות צבע אלגנטיות. הסדרה החדשה תשווק תחת מותג ברזי הפרימיום של מדגל - Madgal Art.

בשלב ראשון יוצע בחנויות הקרמיקה דגם ברז מאטיס קלאסי (static) למטבח ב- 4 צבעים: בורגונדי (אדום-יין), שחור, אפור ולבן. הדגם מאופיין בקווי עיצוב ישרים ואלגנטיים והברז משלב צבע בחלקו העליון של הברז ומתכת בחלקו התחתון, כך שניתן להתאימו לעיצוב הכולל של המטבח. הברז היוקרתי כולל גם מפרק מסתובב - 360 מעלות, כך שניתן לסובבו לכל כיוון, לנוחות השימוש גם מחוץ לכיור.
ליין הברזים החדש עשוי מחומרים משובחים הכוללים מתכת איכותית וחומרים פולימרים מתקדמים (APM), המונעים חשש להימצאות עופרת בברז. הפולימר מוטמע גם בחלק החיצוני ומעניק לו את הצבעוניות המיוחדת. סדרת הברזים החדשה מציגה מהפיכה עיצובית וצרכנית בשוק הברזים בישראל שכן על ידי החלפה פשוטה של הברז - ניתן להעניק למטבח מראה חדש, אופנתי ומסוגנן. צבעוניות הברזים מאפשרת לבחור ולהתאים את הברז לעיצוב ולסגנון המועדף.

glekjgl-sg68309486.jpg
חברת מדגל - סדרת מאטיס החדשה (צילום: יחסי ציבור)

סדרת "מאטיס" תשווק בחנויות באריזות מעוצבות ובקנייה ישירה מהמדף: דגמי הברזים השונים יוצגו בסטנד מעוצב, וממדפים ייעודיים בסטנד עצמו ניתן יהיה לקחת ישירות את הברז הנבחר.
מחיר השקה של הברז (דגם STATIC) – 499) ש"ח.
אחריות - 7 שנים.
להשיג: באולמות הקרמיקה של הום סנטר וחנויות קרמיקה מובחרות.


חברת "מדגל", בבעלות קיבוץ גליל ים, מייצרת ומשווקת ברזי איכות מעוצבים העשויים מתרכובות פולימרים מתקדמות, ללא חשש לעופרת (APM). החברה מייבאת ומשווקת גם ברזי מתכת ומשווקת מותג ברזי יוקרה "מדיצ'י" מאיטליה. משנות ה-70 מדגל מעסיקה עשרות עובדים עם מוגבלויות פיזיות ומוגבלויות ראייה. מוצרי מדגל מאושרים על ידי מכון התקנים ועומדים בדרישות תקן ISO 9001 ותקנים בינלאומיים מחמירים.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

אירוויזיון תל אביב 2019
יש לנו אחלה שיר- מינימום בחמישיה הראשונה
השנה , נשארים הרחק מאחור
מי צריך בכלל נצחון שנה אחרי שנה. העיקר שישי תיירים ושמח
אירוע חשוב לישראל בלי קשר לתחרות.

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: