בי וומן » כתבות » מים גנובים ימתקו?

מים גנובים ימתקו? 

מים גנובים ימתקו?, מדור: סקס, דיני משפחה
פורסם בתאריך: 29/04/2014

במסגרת חלוקת רכוש מגירושין בין בני זוג מושבניקים, תובעת האישה את חלקה ברווחים האסטרונומיים אותם גרף לטענתה 'צימר אהבים' שהוקם על ידי בעלה, בנחלת חותנתה.
לטענת האישה, מאות זוגות שניהלו רומנים אסורים, נהגו להגיע אל נחלת החותנת מדי חודש, דרך שביל גישה סודי בשדות, ולשכור צימר לשימוש שעתי. בתביעה היא טוענת כי הזוגות התייחדו בצימר כ-50 דקות עד שעה, ומיהרו לדרכם.
מחישובי האישה, גלגל העסק כ-36 אלף שקלים בחודש, רובם לא מדווחים, ועל כן מגיע לה חלק נכבד בהכנסות הבעל וברכושו.


לדברי עו"ד עינבר לב, המייצגת את הבעל, תביעת האישה חסרת שחר. לדבריה, הצימרים אכן פעלו לזמן קצר, אך אז הוציאה המועצה המקומית צו הריסה למבנים, חייבה את אמו של הבעל להרסם, וכן לשלם קנס של 60,000 שקלים על בנייה לא חוקית.
לדברי עו"ד עינבר לב, ההכנסות של הצימרים היו קטנות בעשרות מונים ממה שציינה האישה בתביעתה, וכולן נבלעו בעלות בניית הצימרים ובהריסתם.
בימים אלה אמור ביהמ"ש למשפחה בפתח תקווה להכריע כיצד יש לחלק את רכוש בני הזוג, והאם 'צימר האהבים' של הבעל מהווה מקור הכנסה, או שמא בור כלכלי עמוק ולא משתלם.

id-100157103.jpg
הנישואים עלו על שרטון(artur84 אתר FreeDigitalPhotos)

אישה הגישה תביעה רכושית נגד בעלה לשעבר, אשר במסגרתה היא תובעת ממנו, בין היתר, את חלקה ברווחים של עסק לצימרים שהפעיל בנחלת אמו.
לדברי עו"ד עינבר לב, המייצגת את הבעל, האישה יודעת היטב כי העסק כבר אינו פועל מינואר 2010, וגם ההכנסות שהניב העסק לפני כן, שימשו את הגבר לתשלום קנסות בגין כתב אישום שהוגש נגד אמו, על בנייה ללא היתר.
בכתב ההגנה שהגיש הגבר, באמצעות עו"ד לב, הוא טוען כי הרווחים שעליהם מדווחת האישה הינם מגוחכים, ואינם תואמים את המציאות. לפיכך, מבקש הגבר מבית המשפט לענייני משפחה בפתח תקווה, למחוק את תביעתה על הסף.
"האופן שבו חישבה האישה את הכנסותיו של הגבר מחדרי האירוח מעלה גיחוך, בלשון המעטה", אומרת עו"ד לב. כך למשל, לטענת האישה כל חדר אירוח "עושה 30 סיבובים ביום". זאת, בעוד שביממה קיימות רק 24 שעות... "חישוב מתמטי פשוט מעלה, כי לשיטתה של האישה, כל 48 דקות מספיקים בני זוג המגיעים לחדר לעשות בו את שלהם, לצאת, והמנקה העסוקה מספיקה לנקות את החדר, לרבות שטיפתו והחלפת מצעים, ולקבל את הזוג הבא – תוך 48 דקות בלבד, וכל 48 דקות!", אומרת עו"ד לב. "לו היה שמץ של אמת בטענת האישה, הרי שההכנסות מהעסק היו אמורות לעמוד על כ-3 מיליון שקלים בחודש", אומרת עו"ד לב. "תמוה אם כך, שהאישה תובעת רק 21,000 שקלים בחודש".

לאור כל האמור, ובטענה לחובות הגבר, לצד שכרה הנאה של האישה, מבקש הגבר מבית משפט לענייני משפחה בפתח תקווה, באמצעות עו"ד לב, לדחות את התביעה על הסף.

באדיבות עו"ד עינבר לב העוסקת בדיני משפחה, גירושין, כתיבת צוואות, מאבקי ירושה ועזבונות.

תמונת שער באדיבות imagerymajestic, אתר FreeDigitalPhotos


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: