בי וומן » כתבות » הציץ ונפגע

הציץ ונפגע 

הציץ ונפגע, מדור: סקס, דיני משפחה
פורסם בתאריך: 25/08/2014

האישה תפסה את בעלה צופה בתכנים פורנוגרפיים טראנסג'נדרים על מחשבו, והתקשתה להמשיך בחייהם המשותפים.
הגבר הודה בפניה כי זוהי משיכתו מאז ומעולם, ולאחר שסודו התגלה, כבר לא טרח להסתיר את נטיותיו, גם לא מפני הילדים. למרות שהתרתה בפניו שיחדל ממעשיו, לא שעה הגבר לבקשותיה, והיא הגישה נגדו תביעת גירושים ומשמורת על הילדים, באמצעות עו"ד אמיר זבולון.
בתביעה טוענת האישה כי הגבר מסכן בהתנהגותו את שלום ילדיו, חושף אותם לתכנים שאינם מתאימים לגילם, מזניח את הטיפול בהם, ומתנקם בה בכך שהוא מסית אותם נגדה.
בימים אלה אמור בית המשפט לענייני משפחה ברמת גן לפסוק האם המשמורת תעבור לרשות הבלעדית של האישה, והאם ייפגש האב עם ילדיו במרכז קשר, תחת פיקוח.


הסכסוך בין בני הזוג, שלהם ארבעה ילדים, החל לאחר שהאישה תפסה את הגבר צופה בסרטי פורנו טראנסג'נדרים. הגבר הודה בפני אשתו כי זוהי נטייתו מאז ומעולם. על פי כתב התביעה, האב אף הגדיל כאשר הפסיק להסתיר את נטיותיו, גם מפני הילדים. בשנה החולפת פנו בני הזוג לקבלת ייעוץ זוגי, וכן טיפול פסיכולוגי אינטנסיבי – אשר לא צלחו.

לאחרונה הגישה האישה תביעת גירושים ומשמורת על הילדים, באמצעות עו"ד אמיר זבולון, אל בית המשפט לענייני משפחה ברמת גן. "מאז שהגבר עזב את הדירה שבה התגורר עם אשתו ועם הילדים בשכירות, האישה מטופלת בשני הילדים כהורה משמורן לכל דבר ועניין", אומר עו"ד זבולון. "במהלך כל שנות נישואיה עבדה האישה, פרנסה ותרמה למאמץ המשפחתי, אך היא פנויה וזמינה לגדל את ילדיה. בנסיבות הפרידה זקוקים הילדים לסביבתם הטבעית, היציבה והבטוחה, ומוטב להם להיות במשמורתה הבלעדית של האם". עוד מוסיף עו"ד זבולון, כי האישה הינה "אם מסורה ואוהבת, הדואגת לכל צרכי ילדיה ואינה מחסירה מהם דבר".

dbefce206890348-1.jpg
היעוץ הזוגי נכשל (צילום: Gramps, אתר FreeDigitalPhotos)

"הגבר מחפש לנקום באישה"
לאור כל זאת, מבקש עו"ד זבולון מבית המשפט להורות על הזמנת תסקיר מלשכת הרווחה או חוות דעת של מומחה פסיכולוגי, על מנת שתיבדק טובת הילדים ויינתנו המלצות באשר לקביעת המשמורת.
לדברי עו"ד זבולון, האב שפועל ממניעי אגו, נוהג לאחר למפגשים עם ילדיו, להשאיר אותם ממתינים בציפייה לבואו, לא לספק להם מזון, להחזירם לבית אמם כשהם לא מקולחים ולובשים בגדים מלוכלכים. בנוסף, טוען עו"ד זבולון כי האב עושה ככל יכולתו על מנת לפגוע בסמכות ההורית של האם בעיני הילדים, תוך שהוא מדבר עליה רעות, מאפשר להם לחרוג מהגבולות שהציבה, ומציב אותם במצב שהינו בבחינת בלתי אפשרי.
"האישה סמוכה ובטוחה, כי יחידת הסיוע תשכיל להבחין בהתנהגותו הפסולה של הגבר", אומר עו"ד זבולון. "הגבר אינו רואה את טובת ילדיו לנגד עיניו אלא עסוק במניעיו - נקמה באישה, שאינה מוכנה להשלים עם אורח חייו". התביעה נידונה בימים אלה בבית המשפט לענייני משפחה ברמת גן.

עו"ד אמיר זבולון עוסק רבות בדיני משפחה, גירושין, חלוקת רכוש, משמורת, צוואות וירושות.

תמונת שער באדיבות photostock, אתר FreeDigitalPhotos


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: