בי וומן » כתבות » דברים שהבנתי בשבזי 67

דברים שהבנתי בשבזי 67 

דברים שהבנתי בשבזי 67, מדור: טורים אישיים
פורסם בתאריך: 07/09/2014

אתחיל בווידוי: מעולם לא ביקרתי במכון יופי. תפיסתי השמרנית עד לאותו היום גרסה כי מכונים שכאלה נועדו לנשים בלבד אך שנקרתה בדרכי ההזדמנות החלטתי לשבור את הטאבו ולבדוק מה בדיוק הולך שם.

בשכונת נווה צדק הקסומה שבת"א נפתח לאחרונה סלון יופי וספא העונה לשם L'ile de Beauté d'Eva או הספא של אווה, תלוי באיזה שפה תעדיפו. בראשו עומדת אווה ים.
עם כניסתי למקום הבנתי שאני הולך ליהנות. תחושת האינטימיות, הניקיון, העיצוב הנקי, השנדלירים בתקרה והמוסיקה הצרפתית שברקע קצת גרמו לי לשכוח כמה קשה היה לי למצוא חנייה אך לפני דקות מספר (אל דאגה, לבאי ובאות המכון יש חנייה מוסדרת, את זה גיליתי רק בדיעבד).
במקום נכחו מספר מטפלות שלכל אחת תפקיד והתמחות משלה, מי על התחום הקוסמטי ומי בעמדות הפדיקור והמניקור. אה, ויש גם מעסה אם חשקה נפשכם בעיסוי טוב באמצע היום.
בעודי ממתין וחוכך בדעתי באיזה טיפול אבחר מבין ההיצע המכובד זכתה כלה שישבה בסמוך אליי בכורסא מפוארת לטיפול הוגן משתי מטפלות במקביל. אחת טיפלה בכפות רגליה במקצועיות והשנייה משחה את ציפורניה בלק. מלכה ליום אחד.

fotor0907163631.jpg
כשמקפידים על הדברים הקטנים התוצאות גדולות (צילום: יח"צ)

היצע הטיפולים כאמור רב. הוא אינו מפלה בין מין או גיל, תוכלו למצוא כמובן את המניקור והפדיקור הקלאסיים וגרסת אקספרס לממהרים שביננו, טיפולי הסרת שיער בשעווה וטיפולי פנים מגוונים. הסובלים מבעיות עור יזכו ליעוץ והתאמת תכשיר טיפולי. גם הצעירים שטרם מלאו להם 18 יוכלו ליהנות ממגוון טיפולים הייעודיים להם.
החלטתי ללכת על מניקור. אליזבת הובילה אותי אחר כבוד לעמדה והחלה במלאכה. ניכר היה כי אע"פ שהמקום חדש וטרי לאליזבת ניסיון רב. במהירות, בחריצות ובדיוק רב שקדה על ציפורניי תוך שהיא מסבירה מה היא עושה בכל שלב (פעם ראשונה כבר אמרנו?).
"חצי-חצי". זו היתה תשובתה של אליזבת כששאלתי מה היחס בין הגברים לנשים המגיעים למכון. האמת הופתעתי, אפילו מאוד. אבל גם שמחתי לגלות את המודעות הגבוהה לגוף מטופח שהשתרשה בקרב המין הגברי. "הגברים כמו הנשים, עושים מגוון טיפולים", הוסיפה, "ממניקור דרך עיצוב וסידור גבות ועד שעווה בכל הגוף".

יצאתי עם ציפורניים יפות ומטופחות. "לא לשכוח לבוא פעם בחודש לפחות" סיננה אליזבת בסיום, ואני שעד לאותו היום לא ראיתי מכון יופי מבפנים הנהנתי בטריוויאליות והבטחתי לעצמי לחזור.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: