בי וומן » כתבות » פנאי לי

פנאי לי 

פנאי לי, מדור: סטיילינג
פורסם בתאריך: 15/11/2014

כל אחת זוכרת את החזייה הראשונה שלה, אולי מכיוון שפעם לפני עשור וחצי ואפילו יותר, היו עושים טקס מרכישת החזייה הראשונה. חנות חזיות כך היו קוראים למה שהיום נמצא כמעט בכל מרכז קניות שמכיל הכל מהכל.

06-1247_rgb.jpg

את- הלבשה תחתונה, מתוך קולקציית החורף


ידוע היה כי החזיות מ"חנות החזיות" הן איכותיות "ומחזיקות שנים על גבי שנים", ואני זוכרת עד היום שאמא שלי היתה לוקחת אותי בכל תחילת שנה כדי לחדש מלאי בהתאמה מושלמת. אני מודה שלמרות ההיצע הגדול שיש בסביבה בתחום ההלבשה התחתונה ולבני הנשים, עדיין לא נתקלתי באיכות "כמו פעם", עד שהגעתי ל"את" לבני נשים. את "את" אני מכירה עוד בתקופה שהיו לי אי אלו עניינים אישיים ברחובות, היה שם סניף גדול והתרשמתי ניחוח הרטרו של החנות שמציע לך שירות אישי והתאמה מושלמת של חזייה, מבלי להתפשר. אחר כך גיליתי שליד ביתי בתל אביב נפתח סניף נוסף של הרשת, שמקפידה לייבא גם הלבשה תחתונה וגם פיג'מות ובגדי לילה ובית באיכות גבוהה, ייבוא אישי של המותגים האיכותיים בעולם וכן יחס של מוכרות וותיקות שיודעות תמיד להתאים את המכסה לסיר.

09-2448_rgb-1.jpg

את- הלבשה תחתונה, קולקציית חורף


לרשת יש אתר אינטרנט פעיל AT4U.CO.IL בו אפשר להזמין וגם להחליף במידה וצריך. מומלץ.

2-300-x-225.jpg

אנג'ל קונפשן, מפאריז לשינקין

על טרנד הספורט שתפס אותי כבר שמעתן כאן במדור, ואולי בשל העובדה שאני לא מפסיקה לדבר על כך, עיני תרות תמיד אחרי בגדי ספורט וג'וגינג כדי לחדש את המלתחה הדי בסיסית שלי בחורף. לשמחתי הרבה המותג האהוב אנג'ל קונפשן הגיע מפריז ארצה ממש בימים אלה, עם חנות גדולה ומפתה בשינקין בתל אביב, והיא בעצם מציעה את כל מה שהצרפתים יודעים שצריך ומשום מה בארץ זה עדיין לא תפס: בגדי פנאי.

6.jpg

בגדי פנאי ובית זו אינה מילה גסה. בגדי הפנאי מתאימים לג'וגינג, לספורט, לטיול עם הכלב בפארק וגם לקפה של שישי ושבת בבוקר.

8.jpg


מכיוון שבישראל בגדי הפנאי נחשבים לפיג'מות, אני ברוב המקרים מוצאת את עצמי חנוטה בג'ינס כשמתחשק לי זוג מכנסיים שאינם טרינינג פשוט. בחנות ניתן למצוא לצד ההלבשה התחתונה, הקומבינזונים וטי שירטים ליום יום גם מבחר אימוניות, ואביזרים משלימים כגון כובעים ותיקי צד קטנים שמצויינים לסופי השבוע. ובכלל, ניחוח פאריזאי בלב שינקין עם מחירים נוחים בהחלט לא הזיקו לאף אחת בימים אלה.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: