בי וומן » כתבות » מצב הכוכבים בשנת 2015

מצב הכוכבים בשנת 2015 

מצב הכוכבים בשנת 2015, מדור: מיסטיקה ורוחניות
פורסם בתאריך: 27/12/2014

מצב הכוכבים בשמיים בשנת 2015
לקראת השנה החדשה אסקור את הכוכבים הדומיננטיים ואת השפעתם על המזלות:
שפע – בחודשים הקרובים ימשיך כוכב יופיטר במסעו במזל אריה ובכך יגרום לאנשים לרצות להרגיש את תחושת השפע בייקום ובהתאם לכך ינווטו את חייהם. כוכב זה מממש את עצמו בצורה מוחצנת, בגלל אופיו הדומיננטי של האריה ומאפשר לאנשים שמוכנים לכך להיפתח, לתת ולקבל. בעיקר ייהנו ממעבר זה המזלות באלמנט האש והאויר שירגישו שהנה השנה נפתחו עבורם דלתות חדשות. בין ינואר לאפריל מומלץ לשמור על זהירות בכל הנוגע להוצאת כספים כיוון שכוכב זה נכנס לנסיגה, ובתקופה שכזו הוא מביא הוצאות גדולות מהרגיל. בעיקר חשוב שיישמרו המזלות דלי, עקרב ושור. מחודש ספטמבר יתחילו ליהנות ממעבר כוכב זה מזלות האדמה והמים וגם הם ייהנו מכך שנפתחות בפניהם הזדמנויות להתחלות חדשות ולעיתים מרגשות.
סטורן – כוכב זה הינו אחד מהכוכבים היותר בולטים ודומיננטיים במפה האישית של כל אחד כיוון שזהו הכוכב שבעטיו אנו עורכים את השינויים המתבקשים בחיינו. כרגע, עובר כוכב זה למזל קשת כך שזהו המזל שיצטרך להרים את הכפפה ולהתחיל לשנות ולקחת אחריות על חייו ומעשיו. יחד איתו יצטרכו כל המזלות באלמנט האש והאויר לעשות את חשבונות הנפש הרלוונטיים עבורם ולהתנהל בהתאם. בין החודשים אפריל ועד ספטמבר יחזור כוכב זה למזל עקרב בו שהה בשנתיים וחצי האחרונות וימשיך לתת את הנגיעה האישית והאחרונה שלו לכל אלה שנולדו בשליש האחרון של מזלות המים והאדמה. רק מחודש ספטמבר 15 ימשיך במסעו מחדש ובמזל קשת למשך כל השנתיים וחצי הקרובות ויגרום לכך שהפעם מזלות קשת, תאומים, בתולה ודגים יצטרכו לתת את הדעת איזה שינוי מבקש מהם כוכב זה.
כוכב התקשורת מרקורי יהיה בנסיגה בחודשים הבאים: ממחצית ינואר עד מחצית פברואר ובמזל דלי, מחצית מאי עד מחצית יוני ובמזל תאומים, מחצית ספטמבר עד מחצית אוקטובר ובמזל מאזניים. אלה הזמנים שבהם כדאי לקרוא היטב את כל השורות הקטנות בכל התחומים הביורוקרטיים בהם אתם מעוניינים או מוכרחים לחתום ולוודא שכל ההודעות שלכם אכן מגיעות ליעדן כלשונן.

id-100102135.jpg
העיקר שתהיה לנו שנה מוצלחת! (תמונה: sattva/freedigitalphotos)

הכוכב אוראנוס המביא איתו מהפכים ושינויים קיצוניים ופתאומיים עדיין נמצא במזל טלה וימשיך לשהות שם גם בשנה האחרונה, ובכך הוא גורם לכך שמזל טלה ומזלות האש והאויר שמקבלים ממנו תמיכה ואנרגיה מרגישים בתוך תוכם את השינויים ואת התסיסה שמביאה לשחרור ממסגרות והתחייבויות שאינכם אוהבים.
כוכב זה חובר לכוכב פלוטו שגורם לשינויים מעמיקים של אל חזור בכל מקום בו הוא משפיע וביחד הם גורמים לכך שכל המזלות שחוו אותו עד היום חוללו מהפך בחייהם ועכשיו הגיע זמנם של הגדיים, טלאים , מאזניים וסרטן לחולל את השינויים בחייהם. שינויים אלה יהיו כל כך משמעותיים עד אשר אנשים קרובים לכם יגידו שאינם מכירים אתכם ואינכם כתמול שלשום. גם שאר המזלות יחושו בכך אם כי בצורה הרבה יותר מעודנת.
כוכב נפטון הוא הכוכב שגורם לנו להרחבת המודעות והאינטואיציה נמצא הפעם במזל דגים וכך יהיה גם בשנה הקרובה כשבעיקר ייהנו ממנו מזלות המים והאדמה ופחות ייהנו ממנו בגלל הצורך להתעוררות פנימית המזלות קשת, בתולה ותאומים.
ולסיכום, כוכבים אלה דומיננטיים בכל מפה אך על כל אחד משפיעים בצורה אחרת בהתאם למפה האישית הבסיסית ולכן לייעוץ ולשינויים, מומלץ לעשות מפה אישית, שבה ניתן להתייחס לכל הגורמים יחדיו על מנת לתת את העצה וההכוונה הנכונה.

תמונת שער באדיבות Stuart Miles/freedigitalphotos


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: