בי וומן » כתבות » תערוכה: מצלמים רוקנרול

תערוכה: מצלמים רוקנרול 

תערוכה: מצלמים רוקנרול, מדור: אירועים
פורסם בתאריך: 11/03/2015

אהבתו של ליאור זיו ז"ל לצילום הובילה אותו לשירות בדובר צה"ל, משם לא שב. מאז נפל ליאור באפריל 2003, מקדישה עצמה משפחתו להנצחת זכרו וכשרונו בתחרות צילומים ותערוכה פתוחה לציבור.

ליאור לא היסס לצאת לשטח ולחוות את העולם שסביבו ללא פילטרים, עד שנהרג בפעילות מבצעית של חיילי "גבעתי" ברפיח, כשהמצלמה הנצחית בידיו.

מאז נפל ליאור באפריל 2003, מקדישה עצמה משפחתו - ההורים מימי ודוד, האחות גילי והאח דניאל - להנצחת זכרו וכשרונו בצילום: הם חנכו בשנקר סטודיו לצילום על-שמו, ומידי שנה מקיימים תחרות ותערוכת צילום במחלקה לאמנות רב-תחומית, במסגרתה הם מעניקים מלגות לסטודנטים שיצרו עבודות מצטיינות.

23656457555.jpg
מידי שנה מקיימים תחרות ותערוכת צילום במחלקה לאמנות רב-תחומית (צילום: כרמל ברנע)

"הצילום של ליאור מוזיקלי ורגיש, ניחן במקצבים ובהקפדה על קומפוזיציות מדויקות", אומר עדי ברנדה - מרצה במחלקה לאמנות רב-תחומית בשנקר, שאוצר את התערוכה לשנת 2015.

ברוח המוזיקה שחי ונשם ליאור, שבין תחביביו גם תופף בלהקה, בחר ברנדה את הרוק'נרול כנושא מוביל לתחרות ולתערוכה השנתית. הסטודנטים נקראו ליצור עבודות מקוריות בתגובה ו/או בהתייחסות לנושא, תוך התייחסות לנקודת המבט הצילומית של ליאור.

458588588.jpg
הצילום של ליאור מוזיקלי ורגיש, ניחן במקצבים ובהקפדה על קומפוזיציות מדויקות (צילום: אביב גרינברג)

התערוכה לזכרו של ליאור זיו ז"ל תוצג בין ה-15 ל-22 למרץ בגלריה של המחלקה לאמנות רב-תחומית בשנקר (בנין עלית, ז'בוטינסקי 8, רמת-גן), בין השעות 20:00-10:00, הכניסה חופשית.

באירוע פתיחת התערוכה - ביום ראשון, ה-15.03, בשעה 12:00 - יוכרזו הזוכים בתחרות הצילומים ויוצגו עבודות הסטודנטים.תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: