בי וומן » כתבות » ברוך שעשני אישה

ברוך שעשני אישה 

ברוך שעשני אישה, מדור: סטיילינג
פורסם בתאריך: 12/04/2015

היום הראשון אחרי חופשה ארוכה הוא משמח ועצוב כאחד. אני מניחה שההורים שבינינו שמחים לקבל את חייהם בחזרה, בעוד עבדי השיטה חוזרים לעמל יומם. מזל שאני כאן כדי לאזן עם אסקפיזם לא חשוב במיוחד, שכולנו אוהבות לבהות ולהתנחם בו ברגעים קשים.

onot-400-x-267.jpg

עונות, קמפיין חדש ומוצלח במיוחד


יום אחד לפני ליל הסדר נערכה אחת התצוגות הגדולות בתעשייה הישראלית. של חברת "עונות" שהצליחה לקבץ את כל העולם ורעייתו ביום הכי עמוס ועסוק בשנה. הנוכחות הרבה היתה איזה שהוא סימן למה שקורה ל"עונות" בתקופה האחרונה ולקולקציות הנהדרות שהם מייצרים לנשים בכל הגילאים וכמעט בכל המידות.

mionot-400-x-600.jpg

מיכאלה ברקו ל"עונות"

הקמפיין הנוכחי שלהם נסוב על הסלוגן: האם אלוהים הוא אישה? וברוך שעשני אישה. המקדש ומהלל את הגוף הנשי וקימוריו, ומציע קולקציה מחבקת אוהבת ומלטפת בהתאם.xray-ss15-campaign-photo-dafi-hagay-2-400-x-300.jpg

הקמפיין של XREY צילום: דפי חגי

באותו הבוקר של לפני ליל הסדר יצא לי לחזות בקולקציה החדשה של משקפי הראייה והשמש של XRAY. את משקפי הראייה הראשונים שלי לפני אי אלו שנים מצאתי בחנות של XRAY בשיינקין במחיר מצחיק, והם עד היום זוג המשקפיים האהוב עליי, וזאת למרות שלל המותגים היוקרתיים שאני מחזיקה במגירת המשקפיים הבלתי נגמרת.

xray-ss15-campaign-photo-dafi-hagay-16-1-400-x-300.jpg


לxRray יש קולקציות טרנדיות, צעירות וטווח מחירים שנע בין 150-300 ₪. מה שמאפשר לרכוש יותר מזול אחד (כרגע במבצע על הזוג השני ב 50 אחוז בחנויות הרשת), וגם להחליף מידי עונה משקפיים על פי הטרנדים השולטים מבלי לחוש ייסורי מצפון. הקמפיין שלהם אגב, מלבב לא פחות.

yucca-400-x-614.jpg

YUCCA

את הבגדים של yucca הקפדתי ללבוש כמעט בכל יום צילום שערכנו כאן לתכנית בשנה שעברה ב BWOMAN. וגם כעת, ללא קשר אני אוהבת את השמלות והסגנון הספורטיבי אלגנטי של החברה שניחוח הבוהו שיק ושנות השבעים נושב ממנה גם בקולקציה הנוכחית. וגם בקולקציות קודמות.


syuca.jpg


מה שאהבתי במיוחד בקולקציה הנוכחית של YUCCA היו השמלות והטוניקות הטרנדיות כל כך. ושימו לב למחירים: 150 ₪ לשמלה. שווה בהחלט.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: