בי וומן » כתבות » טרנד חדש: ציפורני מסגרת

טרנד חדש:  ציפורני מסגרת 

טרנד חדש: ציפורני מסגרת, מדור: קוסמטיקה, טיפוח הגוף
פורסם בתאריך: 19/05/2015

"ציפורני המסגרת" הולכים ומסתמנים כטרנד החם ביותר לקראת הקיץ הקרוב. CND ו-ORLY - שתי יצרניות לק אמריקאיות מרכזיות בענף הציפורניים העמידו את הציפורן התחומה, במרכז מראה הקיץ הרשמי שלהן. "בבחירת הטרנד הממוסגר, מרוויחה הציפורן פעמיים.

758574987841.jpg
את עיצוב קווי המתאר ניתן לממש במספר אופנים (צילום: יח"צ)

למעט המימד האופנתי הברור, ניתן באמצעות תיחום קווי מתאר הציפורן ליצור גם "תיקון" אופטי למבנה הציפורן. כך למשל בעלות ציפורניים רחבות מדיי, או/ו צרות מדי יוכלו לקבל בעזרת תיחום נכון של הציפורניים אשליה אופטית למבנה הקיים. ציפורן רחבה במיוחד תוכל לקבל מראה צר ומאורך בעזרת איור קווי מתאר אורכיים על שטח פני הציפורן, לעומתה, ציפורן צרה במיוחד נוכל להרחיב אופטית ע"י איור קווי מתאר מלבניים ורחבים יותר", מסבירה אמי טאווס - המנהלת המקצועית בחברת CND ישראל.

615484798541.jpg
מאפשר תיקון 'אופטי' לבעלות ציפורניים צרות או רחבות (צילום: יח"צ)

"את עיצוב קווי המתאר ניתן לממש במספר אופנים", מוסיפה קטיה שו המדריכה הראשית במותג הלק .ORLY "השימוש הקלאסי במיסגור קווי הגבול הטבעיים של הציפורן בקו אחיד ורציף. לצד שימוש משני, המאייר את חלקיה השונים של הציפורן כדוגמת אזור הקשת הפנימית או לחלופין זו החיצונית, או יצירת גבולות קריאטיבים יותר, למשל תחימה של שטח הציפורן ברצף נקודות שרק בתום תהליך העבודה מתקבלת מסגרת ברורה".

25416548651.jpg
ניתן לתחום רק את גבולות הציפורן (צילום: יח"צ)

וכך בדיוק עשה מותג הטיפוח אסתי לאודר שבחר לפרוץ את המסגרת ולתחום את גבולות הציפורן רק בצידיה באיורי נוצות ברבור. שאנל מצידו העניק פרשנות מעט "משומשת" יותר, כאשר שידרג את מראה הפרנץ' ריוורס והציג קו תיחום ברור ומובהק יותר. אל החגיגה הממוסגרת הצטרפה גם יצרנית התמרוקים המקומית CHIC אשר היטבה לנסח את הטרנד והוכיחה כי הפרנץ' הקלאסי הוא כבר מזמן פאסה – והקיץ הגיע זמנן של הציפורניים הממוסגרות, המציעות שילובי צבע בין מסגרות ססגוניות לרקעי לק שונים ומנוגדים כמו קוראות לכן ליישר קו - ולהכנס למסגרת.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: