בי וומן » כתבות » מסיבת משקפופרים

מסיבת משקפופרים 

מסיבת משקפופרים, מדור: רכילות
פורסם בתאריך: 20/07/2015

כשהודיעו לאייל גרינשפן מאלפי מנשה כי עליו להרכיב משקפי ראיה, הוא היה נבוך וחשש מן החשיפה בפני חבריו לכיתה. השבוע הפתיעו אותו חבריו לכיתה ביוזמה נפלאה – כל הכיתה המתינה לו 'במסיבת משקפיים' כשכל החברים מרכיבים משקפיים. יעקב הלפרין, שתרם את מסגרות המשקפיים: "משקפפור זו לא מילה גסה, בייחוד מאז הארי פוטר".

בשבוע שעבר הודיע לאייל גרינשפן (8) רופא העיניים כי עליו להרכיב משקפי ראייה. אייל חשש מעט ודאג שמא חבריו ילעגו לו עם חזרתו לבית הספר עם סיום החופש הגדול.

334545.jpg
רצינו להוכיח לו שאין שום דבר מביך בהרכבת משקפיים (צילום: יח"צ)

חברו הטוב של אייל, אורי אגיב, פנה באמצעות הוריו ליעקב הלפרין, בעליה של רשת 'אופטיקה הלפרין' וביקש לרתום אותו לטובת קיום מסיבת משקפיים לכבוד חברו הטוב, אייל. "כמי שמרכיב משקפי ראיה, כשפנה אלי אורי הבנתי בדיוק על מה הוא מדבר ונרתמתי לסייע", אומר יעקב הלפרין. "למרות שבשנים האחרונות, מאז יצא הארי פוטר ילדים כבר לא מתביישים להרכיב משקפיים ויש כאלה שאף מרוצים מהעניין, שלחתי מייד מסגרות של משקפי ראיה לחבריו", מוסיף.

456123.jpg
מאז יצא הארי פוטר ילדים כבר לא מתביישים להרכיב משקפיים (צילום: יח"צ)

החברים מכיתה ב'2 בבית הספר צופה שרון באלפי מנשה, התאספו בסוף השבוע במתחם הבאולינג בכפר סבא והמתינו לאייל שתכנן להגיע עם אימו למשחק באולינג בערב. עם כניסתו לאולם הפתיעו את אורי עשרות מחבריו לכיתה כשכולם מרכיבים משקפים.

"רצינו להוכיח לו שאין שום דבר מביך בהרכבת משקפיים וכי אנו אוהבים אותו וחברים שלו בכל מצב. לכן הצטיידנו כולנו במשקפיים וכולנו משקפופרים עכשיו", אומר אורי אגיב, חברו הטוב של אייל.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

אירוויזיון תל אביב 2019
יש לנו אחלה שיר- מינימום בחמישיה הראשונה
השנה , נשארים הרחק מאחור
מי צריך בכלל נצחון שנה אחרי שנה. העיקר שישי תיירים ושמח
אירוע חשוב לישראל בלי קשר לתחרות.

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: