בי וומן » כתבות » תביעה: נפגשה עם המאהבים לעיני ילדיה

תביעה: נפגשה עם המאהבים לעיני ילדיה 

תביעה: נפגשה עם המאהבים לעיני ילדיה, מדור: סקס, דיני משפחה
פורסם בתאריך: 17/08/2015

תביעת גירושין מסקרנת נדונה בימים אלה בבית המשפט לענייני משפחה בתל אביב. גבר, התובע לקבל משמורת על ילדיו, טוען כי אשתו בגדה בו במשך שנים עם גברים רבים – כאשר לחלק גדול מהפגישות, ולתכנים המיניים שמלווים אותן, נחשפו ילדיהם.

עו"ד עינבר לב, המייצגת את הגבר, אומרת כי לאחר שעבר תאונת דרכים והפך לנכה וסיעודי, נאלצה האישה לצאת לראשונה בחייה לעבודה. לדברי הבעל, הוא לא תיאר לעצמו שאלו מעשיה מחוץ לבית, אך הילדים הם אלו שגילו את אוזנו על בגידות אמם – לאחר שאלה נחשפו לעיניהם.
האישה הכחישה שוב ושוב בפני הגבר את טענותיו – עד שנתפסה על ידו יושבת מחובקת עם אדם זר בבית קפה. הילדים, שהיו עמו בדרך לחגוג את יום הולדתו, הצביעו על האדם הזר כאחד מהמאהבים של האישה.
לדברי עו"ד לב, ניסיון שלום הבית כשל, מכיוון שגם במהלכו בילתה האישה עם גברים אחרים – תוך שהיא מציגה את עצמה כגרושה באתרי היכרויות.
יחסיהם של בני הזוג עלו לפני כשנה על שרטון. לדברי הבעל, הפסיקה האישה לעסוק בעבודות הבית ובגידול הילדים, למרות שהינה עקרת בית – וכל נטל הטיפול בילדים נפל עליו.

id-100230333.jpg
האישה הציגה עצמה כגרושה בפני מאהביה (צילום: patrisyu/freedigitalphotos)

על פי התביעה, בהמשך נפצע הגבר בצורה קשה בתאונת דרכים – והפך לנכה סיעודי, בעל 100% נכות. הגבר נאלץ להפסיק לעבוד, והאישה - שמעולם לא עבדה – החלה לסייע בפרנסת המשפחה.
עו"ד לב טוענת כי היציאות התכופות מהבית, לא נוצלו רק לעבודה. "האישה החלה לנהל רומנים עם מספר לא מבוטל של גברים, כאשר חלק מהפגישות - והתכנים המיניים שליוו אותן – נערכו בפני הילדים", אומרת עו"ד לב.
על פי התביעה, הילדים נחשפו גם לשיחות בעלי אופן מיני בין אמם לגברים רבים במייל ובפייסבוק – וסיפרו על כך לאב. הם גם סיפרו כי הם מבלים רבות בבתי קפה עם אמם – ועם המאהבים שלה. האישה הכחישה בפני הגבר את עדויות הילדים.
"כשהילדים רצו לחגוג לאביהם יום הולדת, הוא הציע שכל המשפחה תלך למסעדה", מספרת עו"ד לב. "הילדים התקשרו להזמין את אמם, אולם היא טענה כי היא בעבודה. בדרכם למסעדה, נראתה האם יושבת מחובקת עם אחד ממאהביה בבית קפה סמוך".
לדברי הבעל, המשיכה האישה להיפגש מדי יום עם גברים אחרים – תוך הזנחת בני המשפחה והבית – בזמן ניסיון לשלום בית.
לאור זאת, הגישה עו"ד לב, בשם הגבר, תביעה לגירושין ולקבלת משמורת על הילדים. התביעה נדונה בימים אלה בבית המשפט לענייני משפחה בתל אביב.

עו"ד עינבר לב עוסקת רבות בדיני משפחה, גירושין, כתיבת צוואות, מאבקי ירושה ועזבונות.

תמונת שער באדיבות Stock Photo/freedigitalphotos.net


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: