בי וומן » כתבות » עץ מלא לדור הצעיר

עץ מלא לדור הצעיר 

עץ מלא לדור הצעיר, מדור: לייפסטייל, עיצוב הבית, צרכנות, מוצרים
פורסם בתאריך: 15/06/2016

כולנו רוצים את הטוב לילדינו ולא תמיד יש לנו אפשרות. קו חדש לרהיטי ילדים מעץ מלא במחירים אטרקטיביים.

Housein Simple (האוס אין סימפל) מציע מגוון רחב של פריטי ריהוט במחירים נגישים. הקו כולו מיוצר מעץ מלא ולא משלב כלל תחליפים וחומרים סינטטיים כאשר כל הפריטים עברו את מבדקי האיכות של המותג. בין הפריטים תמצאו שולחנות כתיבה מעץ מלא החל מ-990 שח', מיטות החל מ- 1,990 ועוד. פריטי Simple יימכרו בכל סניפי רשת housein בקונספט של 'חנות בתוך חנות'.

housein12.jpg
housein - מיטת נפתחת סימפל 1,990 שח (כולל נגררת)

"את הקו השקנו במטרה להנגיש את העץ המלא לקהלים נוספים ולכן המחירים הנוחים". את פערי המחירים מסבירה מילי עשור, מבעלי הרשת, שניתן לתלות בייצור עצמי; "אנחנו למעשה מייצרים במפעלים שלנו ללא מתווכים, מה שמאפשר לנו לתת תג מחיר מוזל. בשוק שעמוס בתחליפי עץ זולים ושילוב חומרים סינטטיים, היה לנו חשוב לתת לצרכן אלטרנטיבה נגישה. הקו החדש מאפשר לנו להציג תג מחיר מוזל על איכות בלתי מתפשרת".

Housein Simple מאופיין בקווים קלאסיים ובגוונים פאסטליים ומציעה מגוון רחב של פריטי בייסיק לחדר הילדים בשיטת 'שלם וקח'. מאחורי הקו העיצובי עומדת חשיבה ליצירת עיצוב על זמני.

housein11.jpg
housein קולקציית סימפל - מיטה 2,290, ספריה 2,290 שח, שולחן 1,350 שח

אחד הדגשים המבדלים את המותג Housein Simpleבשוק הריהוט הנגיש, הושם על החשיבות העליונה בשימוש בחומרים טבעיים לשמירה על בריאות הילדים. רהיטי Simple, כמו יתר פריטי המותג, עשויים עץ מלא ללא שילובם של חומרים מעובדים, הצבעים בהם נעשה שימוש הינם בטיחותיים ביותר, אינם מכילים עופרת וכולם על בסיס מים ומינרלים ללא כל תרכובת כימית, חיבורים הדורשים הדבקות נעשים באמצעות דבקים שאינם רעילים.

טווחי מחירים:
שידות החל מ- 450 ש"ח ,שולחנות יצירה וכתיבה החל מ- 590 ₪ ,מיטה+נגררת+ מזרן החל מ- 1,990 ₪, כוורות החל מ- 890 ₪

רשת "האוס אין"
למידע על נקודות המכירה: 09-9510879


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: