להתאהב בארץ מחדש\"." />
בי וומן » כתבות » נשיא המדינה ורעייתו נפגשו עם דוד וערן גל אור מ\"מסלולים \"

נשיא המדינה ורעייתו  נפגשו עם דוד וערן גל אור מ 

נשיא המדינה ורעייתו נפגשו עם דוד וערן גל אור מ"מסלולים ", מדור: רכילות
פורסם בתאריך: 20/06/2016

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, ורעייתו הגברת נחמה ריבלין הגיעו ביום חמישי, י' סיון, 16 ביוני, ליריד שבוע הספר בכיכר רבין. השניים ביקרו בדוכני ההוצאות השונות שם גם פגשו בדוד וערן גל אור, אב ובן מירושלים, מייסדי חברת "מסלולים> להתאהב בארץ מחדש".
במפגש המרגש סיפר דוד גל אור לנשיא המדינה ולרעייתו על הרעיון העומד בבסיס חברת "מסלולים" אשר הינו חברתי וחינוכי, וכיצד הוא וערן מובילים יחד שינוי תפיסתי בתרבות הטיולים בישראל.

rivlin1.jpg
נשיא המדינה בביקור בשבוע הספר עם מסלולים להתאהב בארץ מחדש

דוד גל אור: ""מסלולים>להתאהב בארץ מחדש" שמה לה למטרה לחשוף בפני אזרחי ישראל את יופייה הנסתר של הארץ, לחבר את כולנו לטבע הנפלא שמסביב, ולחזק את תחושת השייכות למולדת ולמדינה".
עוד בעת המעמד המרגש סיפרו דוד וערן לנשיא על הסדרה החדשה עליה עם עומלים בימים אלה, שתעסוק כל כולה בעיר ירושלים. דוד הבטיח לנשיא המדינה ורעייתו ביקור גומלין בבית הנשיא עם הסדרה על ירושלים לכשתצא לאור. הנשיא התלהב מספרי הדמו של הסדרה והדגיש בשפתו ״לכל אחד ירושלים".
״זהו יום חג,״ אמר הנשיא, ״בעצם, שבוע שלם. יש פה כל כך הרבה ספרים נפלאים, הקריאה היא מתנה של ממש, הרחבת הידע, נדידת הדמיון, עבורי אלה רגעי חסד. תהנו מהם, כמה שיותר.״


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: