בי וומן » כתבות » התוספות שלא תופסות

Promensil 

Promensil, מדור: רפואה, רפואה משלימה
פורסם בתאריך: 18/09/2019

כמעט כל אחת העומדת בפתחו של גיל המעבר חשה את גלי החום הבאים והולכים שוב ושוב, רודפים אחריה לכל מקום ביום ובלילה, אפילו אחרי מקלחת צוננת או עם מזגן שפועל בעוצמה רבה.

מדובר באחת מתופעות גיל המעבר הנפוצות המשותפות לנשים רבות לקראת גיל הבלות. הגלים מתבטאים בתחושת חום פתאומי מלווה בהתלהטות, פנים סמוקות והזעה מוגברת. אתן לא חייבות להשלים עם התופעה ורק לחכות שהזמן יעשה את שלו. כדאי לנצל את הזמן כדי להקל על התופעה ולאפשר איכות חיים טובה יותר.

חברת פרמה גורי מקבוצת כמיפל, מציעה את סדרת פרומנסיל לנשים בגילאי 45+ הכוללת כמוסות פרומנסיל מרוכזות במיוחד - עם 80 מ"ג איזופלבונים (אסטרוגנים צמחיים) מתמצית פרחי תלתן אדום (Red Clover) לגיל המעבר, לנשים בשלבים ראשונים ובמהלך גיל המעבר. כמו גם ספריי תומך לקירור שנועד לספק הקלה מהירה מגלי חום והזעת לילה.

שני המוצרים מבוססים על תלתן אדום - צמח רב שנתי ממשפחת הפרפרניים הפורח בין יולי לספטמבר ושימש אלפי שנים כצמח מרפא אנטי דלקתי, משתן, מונע עוויתות, מכייח ומטפל בבעיות עור. בתלתן האדום רמות גבוהות של פיטואסטרוגנים ואיזופלבונים ועליו ופרחיו מועשרים במגנזיום, סידן, נחושת, ברזל, זרחן, ויטמין A, B, C ולכן נודעת לו חשיבות רבה כרכיב מאזן/מזין למערכת ההורמונלית הנשית.

היתרון

נוכחות איזופלבונים המכונים גם פיטואסטרוגנים, שפירושם "אסטרוגנים צמחיים" הדומים בהשפּעתם להורמון האסטרוגן הטבעי. בתלתן האדום מוצעים 4 סוגי איזופלבונים (לעומת סויה שבה רק 2 איזופלובנים) - הנקשרים לרצפטורים אסטרוגנים.

היתרון באיזופלובנים שמקורם בתלתן האדום הוא שהם אינם מחוברים למולקולת סוכר הזקוקות לפירוק במעיים (בשונה באיזופלבונים המופקים מסויה) – ומאפשר ספיגה קלה.

פרומנסיל נחקר במחקר קליני ומדעי שפורסם בעיתון רפואי ונמצא יעיל בהקלה על תופעות גלי החום בגיל המעבר*

התרסיס מספק אפקט קירור מקומי של פני העור והרקמה הבסיסית באמצעות אידוי. גליצרין - המסייע בהגנה על העור על ידי שמירה על לחות העור והרגשה "חלקה". מנטול - תרכובת אורגנית עם ניחוח מנטה, המעניקה תחושת קירור מרגיעה וממריצה ושמן נענע - משמש כשמן ארומתרפי, הידוע בספרות המדעית כמסייע בהקלה על עצבנות ותורם לתחושת הקלה.


אופן שימוש בתרסיס: בזמן גלי החום והזעת יתר, יש להתיז את התרסיס על אזור הצוואר והחזה. יש לאפשר לחומר להתנדף ולקרר. לתוצאות טובות, יש להשאיר את אזור ההתזה חשוף ולחזור על פעולת ההתזה לפי הצורך (לא להתיז לפה או על העיניים).

טבליה 1 ביום, כשר בד"צ.


Maturitas 42 (2002) 187–193: Isoflavones from red clover (Promensil®) significantly reduce menopausal hot flush symptoms
compared with placebo
*Phytomedicine 24 (2017) 141–147: Effects of a standardized extract of Trifolium pratense (Promensil) at a dosage of 80 mg in the
treatment of menopausal hot flushes: A systematic review and meta-analysis
פרומנסיל ספריי - 75 ₪
פרומנסיל טבליות 150 ₪ (30 טבליות אחת ליום מספיק לחודש ימים)

להשיג בסופר פארם בבתי המרקחת ובתי הטבע

757575.jpg
פרומנסיל 75 שח ספריי מצנן מומלץ גם להרגעת גלי חום ברשתות הפארם ובתי המרקחת


תגובות גולשים:
התוספות שלא תופסות 

התוספות שלא תופסות, מדור: אופנה ויופי, בריאות, טיפוח הגוף
פורסם בתאריך: 07/07/2016

כיום כמעט כל מספרה מתהדרת במחלקת תוספות שיער אם לאירוע או בשוטף, למראה שיער ארוך שופע בריא ועשיר. אך מה לעשות כאשר לא את כולנו חנן הטבע בשיער מלא, בריא ועבה בעל מראה מרשים הגדל במהירות.

קארין אלבכרי, נציגה בלעדית בישראל של ארגון הטריקולוגי הבינ"ל למדע השיער והקרקפת מרשת מעבדות הייר קליניק (hairclinic.co.il ) מסבירה על תוספות שיער:
תוספות שיער הינן יחידות המולחמות לשיער להארכת שיער והענקת מראה מלא בגוף השיער עצמו (לא באישור הקרקפת ) להבדיל מהשלמת שיער שהיא הפיאה החלקית המכסה אזורים בקרקפת.

בתחום זה לא כל בעל מקצוע מכיר ובעל יכולת לזהות את התוספת הנכונה לשיער, אם לטובת מילוי או הארכת שיער כאשר הנזקים בבחירת האופציה הפחות מתאימה, הפחות מקצועית והזולה, יכולים להיות קשים עד בלתי הפיכים בטווח הארוך. הייעוץ האובייקטיבי חיוני בכדי למניעת נזקים. להתאמת תוספת נדרש ייעוץ וההכוונה של מומחה - טריקולוג (מומחה במדע עור הקרקפת והשיער).

1. חלק גדול מהנשים המבקשות את תוספות השיער, הינן בעלות שיער דק, דליל, שביר המאופיין בנשירה מוגברת, במטרה למלא את החסר ולצמצם את נוכחות שבילי הקרקפת הבולטת בשל הנשירה. לשיער דליל ושבילי קרקפת מורחבים לא תהווה תוספת שיער מענה מאחר והיא מולבשת על קווצות השיער ויכולה ליצור אפקט מידי של אורך אך ללא מילוי מאסיבי בראש הקרקפת וצמצום נוכחות של שבילים מורחבים, קרחות ונשירה.

2. הסיכון בתוספת שיער שאינה מותאמת הוא במשקל התוספת המכביד על גוף השירה, העלולה ליצור תלישה ועד קרחות מקומיות. העדיפה תוספת שיער על בסיס רשת, הממוקמת ישירות על הקרקפת מבלי להכביד על השיערה עצמה. בנוסף, הרשת האוורירית, מאפשרת שמירה על שגרת טיפול וטיפוח של השיער והקרקפת, ללא הגבלה.

hair3.jpg
להתאמת תוספת נדרש ייעוץ וההכוונה של מומחה - טריקולוג (תמונה באדיבות הייר קליניק)

3. חיבור התוספת לשיער חלש, דק או עדין באמצעות חרוז גם היא נפוצה ומעבר להיותה בלתי אמינה היא מבוססת על לחיצה חזקה והידוק החרוז לשיער בצמוד לשורשיו. תהליך זה יוצר מתיחה, שבירה ועומס - משקל על שורשי השיער העדינים. מגע החרוזים בעור הקרקפת עלול ליצור גירויים, לאגור משקעי שמפו ומסיכות באיזור ולייצר דלקת מקומית. ישנם אף חרוזי מתכת המחלידים על גבי השערה.

4. שימוש בדבקים שאינם מורשים ומותאמים לשיער - היפואלרגניים לעור הקרקפת, לרוב מטעמי נוחות וחיסכון כספי - כדבק "שלוש שניות" עלולים ליצור כוויות בעור, אלרגיות ועד הצטלקות בעור כתוצאה מהדבק החריף. החומר לא יורד חודשים מהקרקפת, אינו ניתן להסרה אלא בלישת השיער ונזק משמעותי.

5. שיטת ההלחמה אם בתוספת דבק או ללא - מוספיה שיער על חשבון בריאות ועמידות ואיכות השיער הקיים. בשיטה זו לרוב יחש צורך בהלחמה מחודשת מדי זמן - תהליך שגם הוא מייצר נזק משמעותי ושבירה.

אז כיצד בעצם ניתן ליצור מראה מלא נפח, שופע, בריא גם בקרב בעלות קרקפת רגישה, שורש חלש, שיער דליל הנוטה להישבר ולהיתלש בקלות?

לטובת אוכלוסיה זו - גברים ונשים כאחד, פותחה תוספת השיער מבוססת רשת המולבשת ונשענת על הקרקפת עצמה, מבלי להכביד על השערה. הרשת דרכה מושחל השיער הטבעי המתמזג בהתאמה מלאה עם ההשלמה, מאפשרת המשך טיפול וטיפוח שורשי השיער ועור הקרקפת, בהיותה אוורירית ומחוררת, עד לשיקום מלא. ההשלמה כמו תוספות השיער האחרות , דורשת תחזוקה של אחת לחודש בממוצע, על ידי איש מקצוע.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: