בי וומן » כתבות » חלומות מתוקים: כך תבחרי את המזרון המושלם עבורך

חלומות מתוקים: כך תבחרי את המזרון המושלם עבורך 

חלומות מתוקים: כך תבחרי את המזרון המושלם עבורךמאת: מערכת האתר, מדור: בריאות, טיפוח הגוף, לייפסטייל, עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 25/01/2017

בחירה של מזרון מתאים יכולה לשפר באופן משמעותי את איכות השינה שלך. כדי לעשות זאת בצורה נכונה תצטרכי לקבל החלטה לגבי גודל המזרן, סוג המזרן והחומרים שמהם עשויה השכבה העליונה. בנוסף, כדאי שתתייחסי לדרגת הקושי, תקופת האחריות וכמובן המחיר

בחירת מזרן היא משימה קשה מכפי שנהוג לחשוב. למזלך, את צריכה לקבל אותה רק אחת ל-10-15 שנים ולכן שום דבר לא אמור למנוע ממך להשקיע את הזמן והמשאבים הנדרשים. קחי בחשבון את ההשפעה של המזרון על איכות החיים ואיכות השינה שלך. זכרי שאדם בוגר מעביר שליש מחייו בשינה, מה גם שהמזרון קובע כמה תהיי מרוכזת בעבודה, בלימודים או בחיי המשפחה.

גודל, סוג וחומרים שמהם מיוצר המזרן
ההחלטה הראשונה שתצטרכי לקבל כדי להשיג חלונות מתוקים היא מה גודל המזרן שמתאים לך. בשביל לבחור את גודל המזרן את צריכה לקחת בחשבון בעיקר את ההעדפות האישיות. הטיפ בהקשר הזה הוא לבדוק מזרנים לפני שבוחרים מיטה, כדי שהמיטה תתאים לגודל הנדרש.

החלטה שנייה בדרך להגשמת חלומות אורטופדיים היא לגבי סוג המזרן. יש כמובן הרבה אפשרויות על הפרק, אבל תוכלי לבצע סינון גס באמצעות השוואה בין מזרונים עם ובלי קפיצים. מזרני קפיצים מעניקים תמיכה מרחבית חלקית בלבד, הבלאי שלהם גבוה והתנגדות גבוהה מדי של הקפיצים עלולה לגרום לעיכוב מעבר נוזלים בגוף.

ההחלטה השלישית מתייחסת לחומרים שמהם עשויה השכבה העליונה במזרן. זו השכבה שתרגישי כאשר תשכבי לישון, אבל יש לה עוד הרבה השלכות. מזרני ויסקו למשל מיוצרים מפוליאוריטן בטכנולוגיה מיוחדת והם מספקים התנגדות נמוכה, שמאפשרת מעבר נוזלים תקין ללא הפרעות. לעומתם, מזרני לטקס מיוצרים מתחליב גומי אורגני. הם מספקים תמיכה נקודתית מושלמת ומתאימים לבעלות אלרגיה. היתרונות של מזרני לטקס ו-ויסקו הם טכנולוגיה מתקדמת ובלאי נמוך, אבל החיסרון היא עלות רכישה גבוהה.

mizran11.jpg

דרגת קושי, מחיר ותקופת אחריות
כדי לבחור את המזרון המושלם עבורך תצטרכי להתאים אותו לדרגת הקושי המועדפת. הטעות הנפוצה היא לייחס למזרנים קשים את האיכות הגבוהה ביותר, בעוד בפועל יש גם מזרנים רכים שמתאימים יותר לנשים מסוימות. דרגת הקושי צריכה להתאים לך באופן אישי ואפשר לנסות סוגים שונים של מזרנים לפני שמקבלים החלטה.

השוו מחירים בין יצרני מזרונים ותני עדיפות לחברה גדולה ומוכרת. בדקי האם ניתן לקחת את המזרון לתקופת אחריות, והאם במסגרת אותה תקופת אחריות את יכולה להסיר מהמזרון את הכיסוי. במידה והתשובה חיובית, תצטרכי גם לבדוק מי משלם על ההובלה והשינוע של המזרון לביתך.

הדרך לחסוך בהוצאות היא להתייחס למזרון כהשקעה לטווח ארוך. תוכלי גם לרכוש מזרון במבצע או לקנות אותו יחד עם מיטה וחדר שינה. השקיעי את הזמן הנדרש בבחירת המזרן שמתאים לך ולא תתחרטי.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

מאמינה באסטרולוגיה?
ברור
ממש לא
קוראת את התחזית השבועית
מדי פעם מתעדכנת

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
מזרון, מזרן, לייפסטייל, עיצוב, חדר שינה, בית, נשים, בריאות