בי וומן » כתבות » מיומנה של בחורה שופעת

מיומנה של בחורה שופעת 

מיומנה של בחורה שופעתמאת: שיר זלינגר, מדור: טורים אישיים
פורסם בתאריך: 26/02/2017

אני לבד. כלומר לא לבד בחיים, יש לי משפחה וחברים וחברות ועבודה וחיים נהדרים. ואני מאוד אוהבת את עצמי ואת החיים שלי אבל אני לבד- כלומר בלי גבר. אין לי זוג איתו אני חולקת את חיי. ברוב הימים זה לא מפריע לי. אני מרגישה יפה, עובדת, נהנית מהחיים, מבלה, מקבלת מחמאות... אבל יש רגעים שזה בא ומציף אותי- הלבד הזה.... ואז זה כמו חור בבטן ואני מרגישה חצויה.
והשאלה שלי היא למה? למה אני צריכה להרגיש ככה? למה אני זקוקה לגבר...? למה אני לא יכולה להעביר את החיים בלי להיות בחיפוש אחר החצי השני...? הרי אני שלם. שלמה. לא חצי ולא חצויה.
והשאלה שלי היא למה? אז מה זה הצורך הזה שיוצר כל כך הרבה תסכולים? תסכולים מזה שאין בנמצא גבר בשבילי... אבא שלי תמיד אומר שאני והגבר המיועד לי מסתובבים בוודאות באותם המעגלים ופשוט טרם מצאנו אחד את השנייה. אם בהתחלה האמנתי לו ואפילו היתי אופטימית, אך ככל שהשנים עברו ועודן עוברות אני מתחילה לפקפק במי הוא המיועד והאם בכלל יש כזה דבר...הבחור המיועד?! בכל מקום שלא אהיה על כדור הארץ, יש רק אחד שמתאים לי וזהו?!
יש פעמים שכל כך נמאס לי מהלבד שאני מחליטה לעשות את הצעד הראשון ו "להתחיל" עם גבר. לפעמים זה מצליח לפעמים פחות. לפעמים הוא עונה ונעלם או שנפגשים וזה לא זה. ושוב....הספקות והתסכולים הישנים...
אולי אסור לי להכיר מישהו בכלל.. ? ושוב אני מלאה בספק וכעס.
וככה , עם ההרגשה הזו אני מתעוררת בבוקר שאחרי, והספקות כמובן מתעוררות ביחד איתי... ככה במשך כל היום..,לפעמים התסכולים גורמים לי לכעוס. כן! אני מודה! לפעמים אני כועסת ממש. על גבר אחד ספציפי ועל גברים בכלל. על הגורל הזוגי שלי. על זה שאני כועסת... הרי איזו זכות יש לי לכעוס?? החיים שלי מהממים. מתקדמים ומתגלים בפניי מרגע לרגע. וכשאני אומרת שטוב לי ושאני אוהבת את עצמי אני מתכוונת לזה- אז על מה יש לי לכעוס בדיוק?
אז זהו שזה בסדר. זה בסדר לכעוס, זה בסדר להתעצבן. זה בסדר להרגיש מיואשת. זה גם מותר לרצות לחלוק עם מישהו ולא לרצות להיות לבד. וזה לא אומר שאני חצי וזה לא אומר שאני חצויה ואני לא חייבת או צריכה גבר בשביל שישלים אותי. זה אומר שטוב לי ואני רוצה בן זוג לידי שיחלוק איתי את הטוב שלי.
אז ברגעים של כעס, של לבד, של ייאוש וספקות- אני צריכה לעצור, לחבק את עצמי חזק ולהזכיר לעצמי-אני לא לבד.. יש לי משפחה וחברים וחברות ועבודה וחיים נהדרים. ואני מאוד אוהבת את עצמי ואת החיים שלי. והגבר? הוא עוד יבוא.


שיר זלינגר בת 28
זמרת ושחקנית בוגרת "בית צבי" ביה"ס למשחק ואמנויות הבמה, בימים אלה משחקת במחזות זמר שונים ברחבי הארץ.
בנוסף, שיר בוגרת "ירין שחף" בית הספר למקצועות היופי, בעלים ב - Fermosa - איפור ועיצוב תסרוקות.
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

מאמינה באסטרולוגיה?
ברור
ממש לא
קוראת את התחזית השבועית
מדי פעם מתעדכנת

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
נשים, יופי, אופנה, סטייל, זוגיות