בי וומן » כתבות » עמידה בדמעות

עמידה בדמעות 

עמידה בדמעות, מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה
פורסם בתאריך: 04/03/2017

לעולם אסור ללכת לישון עם איפור היא קלישאה שחוקה. אם לא תסירי את המסקרה היא תתלוש לך את הריסים. אגב, לאחרונה גיליתי כמה עובדות על איפור. מסקרה גם העמידה יותר, יורדת אם בוכים. תאמינו לי. ניסיתי. אלא שהיא לא יורדת לחלוטין. היא מותירה גבשושיות לא נעימות על העור. והנה עוד מיתוס. פעם חשבתי שאם אני מורחת על הפנים BB קרם שהוא גם לחות עם קצת גוון, זה פותר אותי מלמרוח קרם לחות או לשטוף את הפנים במידה ונאמר לא ממש יצאתי מהבית. עוד טעות. העור זוכר.

netro.jpg

ניוטרוג'ינה. מנגבים באהבה.

והנה, אני חוטפת עכשיו בסוף שנות השלושים לחיי את כל ההזנחה שלי בפרצוף. אז נתחיל במגבונים החדשים של ניוטרוג'ינה עם ניחוח אשכולית ורודה ועם הבטחה שהעור יישאר נקי והאיפור יירד. ניסיתי במשך שבועיים וזה נפלא, וללא תופעות לוואי ורגישויות יתר. 30 ₪ לחבילה ששווה הכל גם לעצלניות.

yonka.jpg

מתה על הצרפתים האלה. מי מיסלר ומסיכה טיפולית של יונקה. פריז.

מיי מיסלר של יונקה, הוא מוצר חדשני מטורף! ביותר. שאגב, לא הכרתי קודם לכן שמוריד איפור ממש ביסודיות. והכל ללא צורך של שטיפה במים. הוא מסיר איפור גם מהעיניים והחומרים הפעילים נותרים על העור. פשוט צריך לנגב עם צמר גפן עד שהעור נותר נקי. מחיר 129 ₪. ושווה כל שקל. בחיי. גם מצויין למי שכמוני רגישה בעיניים וכל דבר גורם לה לדמוע. לא רק גברים, אהבות ובולשיט כזה.


acu_lip-400-x-1106.jpg

אקו ליפ- דר' עור. בלי טעם לוואי...


ואם כבר במדור שכולו עור עסקינן, אז דר' עור, אותם אני מעריכה עד מאוד, הוציאו ליין לטיפול בעור יבש. עור יבש יש לא רק בחורף או בקיץ אלא גם בעונות המעבר ובעיקר בעונת האביב- תכף יגיעו השרבים והחמסינים.


nutrique-intensive-nourishing-hand-cream-100ml-400-x-807.jpg

קרם ידיים טיפולי, לא רק לחורף היבש..

בין המוצרים ישנם קרם ידיים טיפולי, וליפסטיק בשם אקו ליפ שנותן לחות באופן מיידי, מכיל ויטמין E, מגן על השפתיים מפני קרינת השמש, והכי הכי חשוב: אין לו ריח או טעם לוואי שכל כך נפוץ בדרך כלל במוצרים הפרא רפואיים הללו. מחיר שפתון אקו לים – 36 ₪


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: