בי וומן » כתבות » מחשבון שבועות הריון

מחשבון שבועות הריון 

מחשבון שבועות הריוןמאת: מערכת האתר, מדור: בריאות, לאמא ולתינוק, להיות אמא, הריון
פורסם בתאריך: 16/03/2017

כשהאימהות שלנו ילדו אותנו זה היה עידן שלא היה ניתן עדיין לוודא מהו מין העובר והיו צריכים לחכות ללידה על מנת לגלות. היום בעידן השפע יש אפשרויות רבות שמאפשרות ידע רב וזמין ובעיקר ידע חשוב שיכול לתרום ולסייע במובנים רבים.

גם בתהליך הריון עם הידע הרב שהאישה ההרה חשופה אליו, מתאפשרת ליולדת תהליך מעניין וקסום בו היא מודעת לשלבי ההתפתחות של העובר שבתוכה ויכולה להיות שותפה מלאה בתהליך הגדילה שלו.

כל זה מבוצע על ידי מחשבון הריון שמחשב את התאריכים שאותם היא תזין. היום קופות חולים מספקות לנשים הרות מחשבון יעיל ופרקטי שבעזרתו כל אישה הרה יכולה לדעת את תאריך הלידה שלה ולקבל ידע ראשוני לגבי העובר ומצבו הפיזי.

1babyn.jpg

מחשבון שבועות הריון – אתר Baby Names

מידע שבועי אודות האם והעובר
המחשבון פועל על סמך הנתונים של המחזור האחרון של האישה ההרה, הוא מספק את כמות הימים שנותרו עד הלידה. מחשבון הריון שבועי יוכל לספר ליולדת באיזה עונה העובר עומד להיוולד, בעונה הקרה, או בעונה החמה, כך היא יכולה לתכנן את קניית הבגדים ואת עיצוב המיטה והחדר. האישה עוקבת באמצעות המחשבון כל שבוע ושבוע אחר העובר שמתפתח בתוכה, היא מודעת לאיברים שגדלים בשבועות הספציפיים ולשינויים שעובר העובר כל שבוע. במחשבון השבועי יהיה ניתן לעקוב ממש אחר התהליכים הקטנים וכל הניואנסים של העובר וזו חוויה מעצימה ומקרבת עבור האם. השבועות גם מקנים לאשה ההרה את התאריכים בהם היא אמורה להיבדק במגוון בדיקות חשובות שבודקות את מצבו הבריאותי וההתפתחות התקינה של העובר ושל האם.

חשוב לזכור שתאריך לידה על פי מחשבון הוא תאריך משוער ולא מדויק במאת האחוזים. בדיקות שהיולדת תעבור אצל רופא הנשים יוכל להעריך במדויק ובאופן חד משמעי יותר, את תאריך הלידה שלה. עם זאת בדיקות באמצעות מחשבון הריון מעניקות הערכה טובה וסמוכה מאוד למועד בו היולדת אמורה ללדת, מה שמעצים את החוויה ומסייע לתכנן את השבועות הקרובים ולרכוש את הפרטים הנכונים והראויים עבור האם והעובר.

מחשבונים שונים מחשבון הריון שבועי הוא קנה מידה יעיל ונוח לכל אישה, הוא מתלווה אליה לאורך כל תשעת החודשים בהם היא נושאת העובר ברחמה. יש מחשבונים שונים נוספים שניתן לקבל מהם אינפורמציה יעילה ולהיעזר בהם כגון מחשבון ביוץ שמיועד לזוגות שמנסים להיכנס להיריון, או שלא תמיד יכולים לשער את הימים הנכונים, ימי הביוץ של האישה, מה שמביא לתנאים אופטימליים ליצירת הריון.

המאמר נכתב ע"י אתר בייבי ניימס מאגר שמות לתינוקות המוביל ברשת
http://www.baby-names.co.il/


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

מאמינה באסטרולוגיה?
ברור
ממש לא
קוראת את התחזית השבועית
מדי פעם מתעדכנת

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
הריון, לידה, נשים, מחשבון הריון, תינוק, לקראת לידה