בי וומן » כתבות » מחוץ לקופסה

מחוץ לקופסה 

מחוץ לקופסהמאת: טליה לוין, מדור: אופנה ויופי, סטיילינג
פורסם בתאריך: 18/03/2017

מאז שנולד לי אחיין, שזה אומר בעצם לפני שלוש שנים. הפכתי להיות אובססיבית בחיפוש בגדים לבנים. בזמן שהשוק עמוס בבגדים ורודים ועתירי צבע לבנות, איכשהו נדמה שהשוק עבור המין הזכרי הזעיר נותר בגדר השעמום המונוכרומטי.

papaya.jpg

לא ברור אם זו סטיגמה או שפשוט מישהו שם למעלה שוכח שגם ילד בן 3 עלול לאהוב אדום ורוד וסגול. אני בכל אופן מקפידה לקנות לו מתנות אופנתיות ברשתות ייעודיות שמבינות עניין ולא נותנות לסטיגמה ליפול בין הכסאות. ויש שתיים כאלה.
אחת מהן היא המותג של נעלי פפאיה, שבנוסף לכך שמדובר בנעליים סופר איכותיות, נוחות ובריאות מדובר במגוון עצום לבנות מן הסתם אך גם עבור בנים שיכולים לעמוד מול המבחר ולהצביע עם האצבע על הדגם שהם אוהבים במיוחד.

shoes.jpg

אני אוהבת את החשיבה מחוץ לקופסא וגם את האופציה כרגע לקראת האביב לרכוש את הזוג השני בחמישים אחוז הנחה שזה לא עניין של מה בכך, ואתן בטח מבינות זאת.

childrens-place-2-400-x-400.jpg

THE CHILDREN'S PLACE הוא מותג נוסף שאני מחבבת במיוחד ולו רק בשל המבחר המופלא. גם כאן על בנות בטח שאין מה לדבר כי מדובר בקולקציות כמעט מקבילות למה שלך כאמא יש בארון. אני דווקא רוצה להתמקד בבגדי הילדים – בנים. כי הם מפתיעים אותי בכל עונה מחדש. צבעוני, שמח ומגוון עצום שבאמת אין בשום רשת אחרת בז'אנר. שאפו שוב. הלכתי לבזבז את התלושים לבגדי חג לאחיין.

plave.jpg


ואם כבר במתנות לחג עסקינן אז למה לא להתפנק גם בגזרת המבוגרים?. אני לא ממש חובבת מותגי על. זאת אומרת, אני מאד אוהבת אותם אבל משתדלת להדחיק מכיוון שכמה פעמים בחיים כבר ייצא לי לרכוש משהו של ולנטינו למשל?

vel.jpg

אז הנה, כשנופלת לידי ההזדמנות לקבל מוצר ממותג במחיר יחסית נורמלי אני מיד קופצת על המציאה. מותג המשקפיים של ולנטינו הגיע ארצה בזכות רשת המשקפיים I OPTIC , בקולקציות דגמים קלאסיים נקיים ומרשימים ביופיים.

ioptic.jpg

משקפי ראייה ושמש שטווח המחירים 1300-2200 שבמונחים של משקפיים זה בכלל לא יקר. איכות תמורת מחיר וגם מותג על נחשק. הכל כדי שיהיה לנו חג שמח.


טליה לוין, עתונאית בהווה , עם עבר בעולם האופנה ועתיד בקניות. מנסה להימנע מהמילים טרנדים וה"הדבר החם של העונה", אך לא מבטיחה שתצליח. talia.le@gmail.com
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

פסח בשבילי?
זמן איכות עם הילדים/ המשפחה/ בן הזוג
ארוך מידי... רק לחזור לשגרה
הוצאות בלתי נגמרות
צריך לפחות פעמיים בשנה

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
צילדרנס פלייס, ילדים, פסח, פפאיה, נעלי ילדים, איי אופטיק, משקי ראיה, שמש