בי וומן » כתבות » חגיגות המימונה עם סדרת המרוקאית השמחה מבית \"קרן דניס\"

חגיגות המימונה עם סדרת המרוקאית השמחה מבית  

חגיגות המימונה עם סדרת המרוקאית השמחה מבית "קרן דניס", מדור: לייפסטייל, עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 01/04/2017

חג המימונה מלא בשפע, צבעוניות וזוהר, הוא חג של שימחה וחגיגה לא רק משפחתית אלא קהילתית. פירושו המילולי של החג הינו מזל והצלחה, חגיגת המימונה מסמלת סגולה לפרנסה וזוגיות. ברכה המסורתית "תרבחו ותסעדו" היא כברכה לזוג הצעיר: "תרוויחו ותהיו מאושרים".

קרן דניס מציעה עיצוב שולחן חגיגת המימונה בשיק והמון סטייל עם קולקציית פריטי אירוח ועיצוב הבית ברוח מרוקאית מקורית ומלאת הומור. משפטים מבית אמא שמכניסים נוסטלגיה וחמימות, צבעוניות עזה והמון שמחה כיאה לחגיגה. בין הפריטים ניתן למצוא ראנרים, פלייסמנטים, תחתיות לסירים ולכוסות, מגשים, סינרים, שטיחים וסינרים שיחזקו את אווירת השמחה.

קולקציות "המרוקאית" והסדרה האוריינטלית: סדרה בעלת אופי מרוקאי אותנטי שכל מי שגדל בבית מרוקאי ובתרבות הישראלית המגוונת יזהה ויאהב. מסרים מבית אמא: "נימשי-דורה", "דיר בלאק! הרגע העברתי סמרטוט", מעלים חיוך רחב על הפנים ומכניסים נוסטלגיה, הומור וסגנון ייחודי לחלל. עיצוב הקולקציה עושה שימוש באלמנטים אתניים של משרביה, צבעוניות של כחול ותכלת, חום ובורדו על גבי ראנרים, פלייסמנטים, תחתיות לכוסות ומגנטים שכייף להיתקל בהם כל פעם מחדש. לצד קולקציית המסרים המרוקאים ניתן למצוא את הקו המעוצב בהשראה אתנית, ללא מסרים או כיתוב. מגוון רחב של מדבקות רצפה לאריחים, ראנרים מפות ושטיחים המתאימים לחדר רחצה, לכניסה לבית, למטבח ולכל חלל הבית.

"קרן דניס"- שולחן חג ערוך כל טוב, צבעוני ומלא אושר:
mimona2.jpg
"קרן דניס"-שולחן חג סגנון המרוקאית (צילום: יפית בשבקין, סטיילינג: סתיו אגם)


מחירים
ראנרים:99 ₪, 30X120 ס"מ.
שטיחים: החל מ-140 ₪, לגודל 60X80 ס"מ.
פלייסמנטים: 29 ₪, 30X40 ס"מ.
תחתיות לסיר: 49 ₪

קרן דניס- סטודיו לפריטים מעוצבים.
להשיג בחנות הסטודיו בקרית טבעון- בתיאום מראש, טל': 054-5405805, באתר הבית kerendrnis.com, חנות מרמלדה מרקט ובחנויות עיצוב נבחרות ברחבי הארץ.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: