בי וומן » כתבות » עד הקצה: אומברה על הציפורניים

עד הקצה: אומברה על הציפורניים 

עד הקצה: אומברה על הציפורניים, מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה, סטיילינג
פורסם בתאריך: 01/04/2017

הציפורניים שלך משעממות? אז הגיע הזמן לגוון - ולצבוע אותן בגוונים של אדום, ורוד וכתום. קוראים לטרנד הזה "אומברה" – ואתן חייבות להכיר אותו.

טרנד האומברה הוא אחד החמים בעולם. מקור המילה "אומברה" הוא בשפה הצרפתית ופירושה של המילה הוא "הצללה". בפועל מדובר בשיטת צביעה שמייצרת מעברי צבע עזים ומדורגים, מהכהה לבהיר ולהפך.

כאשר מדברים על משיחת אומברה על הציפורניים, מתכוונים לצביעה כהה באזור הקצה החופשי של הציפורן שהולכת ומתבהרת לכיוון הקשת הפנימית של הציפורן. "טרנד ה"אומברה" פירושו ציפורניים שמתהדרות ביותר מגוון אחד, כשצד אחד הוא בצבע אחד – ואילו הקצה האחר בצבע אחר", קובעת קטיה שו- המדריכה הראשית של המותג ומבארת: "הסגנון הזה התפתח על ציפורניהן של דוגמניות וסלבס, החל מהמלכה ריהאנה דרך האחיות אוסבורן ועד פינק וקייטי פרי. מהר מאד היה אפשר לפגוש את המגמה הזאת גם אצל דוגמניות בשבועות האופנה ומשם הדרך אל ציפורניי בלוגריות האופנה והאיט גירלז הנחשבות הייתה קצרה. אלה מיהרו לאמץ את הז'אנר ועתה, כל מי שיש לה קצת תעוזה מוזמנת לקפוץ על ההזדמנות להכניס קצת עניין לצבע הציפורניים שלה. מי אמר שרק השפתיים יכולות להיצבע באדום, ורוד וכתום?".

וכמובן נשאלת השאלה האם ניתן לעשות לבד בבית או שחייבים לבקר במניקוריה. "האמת היא שבמקרה הזה ועם קצת קריאטיביות כל אחת תוכל להפוך למומחית אומברה", קובעת שו.

ombra2.JPG

אז איך עושים זאת?

כלי העבודה: ספוגית לטקס משולשת (כזו שמורחים בעזרתה מייקאפ), לק ניוד של אורלי – Naked Canvas , לק אדום לוהט של אורלי – Cahuenga Pass וטופ קוט להשלמת המראה.

שלבי העבודה:
1. מרחי לק בגוון ניוד על כל שטח הציפורן והמתיני לייבוש מלא. קיימת חשיבות רבה בייבוש השכבה האמורה (גוון הבסיס) למניעת ערבוב הצבעים שינוחו עליה בהמשך התהליך.
2 מרחי לק אדום בקצה הספוגית והניחי אותה רק על קצה הציפורן. הלק שעל גבי הספוגית יעבור לציפורן באופן הדרגתי ובטקסטורה בלתי אחידה - מריכוז גבוה של פיגמנט עד להיחלשות הצבע באופן מוחלט.
3. המתיני עד לייבוש כמעט מלא, ומרחי טופ-קוט להשלמת מראה אומברה חלק ומבריק.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: