בי וומן » כתבות » אף אחת לא ביקשה את זה

אף אחת לא ביקשה את זה 

אף אחת לא ביקשה את זה, מדור: אופנה ויופי, סטיילינג
פורסם בתאריך: 02/04/2017

בגדים הם אג'נדה הם משהו נדיר בעולם האיסנטנט שלנו שמחפש זול, מהיר והרבה. לפעמים הרבה מידי. לכן כשמגיע קמפיין כמו זה של קום איל פו בצירוף קולקציה שכותרתה she was asking for it זה גורם לי לעצור ולחשוב.
הסיפור של הקולקציה החדשה של קום איל פו נועד לפרום ולבתק את הקשר בין לבוש לתקיפה מינית. לא, אנחנו אף פעם לא מבקשות את זה ואין קשר למה שלבשנו.


final-frames2-400-x-323.jpg

הפריטים בקולקציה בעצם מלווים ציטוטים של שלל תוקפים /אנסים שנאספו מהצהרות שונות, ואנחנו וגם אתן צריכות לשים לזה סוף. אז הנה טעימה מהקולקציה, בואו בהמוניכן ל קום איל פו, הצטלמו ותייגו ברשתות she was asking for it #


final-frames5-400-x-323.jpg

אף אחד לא ביקשה את זה. קום איל פו

ובנושא אחר:
עוד חוב קטן לקראת פסח הקרב ובא. אני מניחה שכולכן עדיין במרוץ הקניות הגדול ומכיוון שלרובנו יש תלושים לחג שמתאימים לרוב החברות, אני מביאה סקירה קצרה של קולקציות של הרב תווים למיניהם לשימושכן.

solog.jpg

מילדות ועד הנעורים. סולוג

סולוג – עוקבת אחרי העיצובים של סולוג מזה שלוש עונות ברציפות, ושמחה לגלות תמיד את החידוש בבדים, העמידות, הצבעוניות והמגוון שמתאים לא רק לילדים קטנים אלא עד גיל 14, 15 ועדיין לא להראות ילדותי מידי. שווה לבדוק את קולקציית האביב ולהתחיל לאגור בגדים לקיץ לנוער שלכם.

american-eagel.jpg

גם לילדים ולנוער, אמריקן איגל לוהטים

אמריקן איגל- והפעם בגזרת הקידס. מציעים מגוון לא רע בכלל של בגדים אביביים לחג. אני ממש אהבתי את מחלקת הבנות של אמריקן איגל. מזכיר קצת דגמים מוקטנים של הקולקציה לבוגרות עם טוויסט מדליק.

tnt.jpg

הכי ישראלים שיש TNT

TNT- לא ילדים אבל בהחלט נוער (וגם אני שקונה שם בסוף שנות השלושים שלי), הקמפיין החדש של החברה שומר בעצם על הקו שהיא אימצה לעצמה כדי לבדל את הרשת מהמתחרות בעונות האחרונות- אנחנו הכי ישראלים שיש וגם סבבה עם זה. לחובבות הטי שירט והג'ינסים יש מגוון עצום ושמח של פריטים (לא לבנות נוער בלבד. כאמור, יש לי ג'ינס ושמלה לא רעים בכלל משם).

gali.jpg

גם צעד ראשון. גלי

גלי- בין יתר הטרנדים למבוגרים, ומותגי הבן שניתן לרכוש בחנויות החברה – האש פאפיס וטראק. יצאו בגלי עם קולקציית נעלי פעוטות (צעד ראשון והלאה). זה מזכיר לי שאת הנעליים הראשונות שלי לפני כמעט 35 שנה קנו לי הוריי בגלי, קנייה שתמיד לוותה בבלון תואם לצבע הנעליים. המהלך של גלי עם הקולקציות המגוונות לילדים הם מבחינתי בגדר להחזיר עטרה ליושנה. ממליצה עליהם בחום.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: