בי וומן » כתבות » רוצה להרגיש מטופחת לאורך כל היום? חושבת על איפור קבוע?

רוצה להרגיש מטופחת לאורך כל היום? חושבת על איפור קבוע? 

רוצה להרגיש מטופחת לאורך כל היום? חושבת על איפור קבוע?, מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה, בריאות, טיפוח הגוף
פורסם בתאריך: 25/04/2017

טרנד האיפור הקבוע כבש את עולם הטיפוח בסערה בשנים האחרונות. האיפור הקבוע מאפשר לך להיות מאופרת כל היום ללא מאמץ, טרחה או השקעת זמן יום-יום.

נגיעות צבע בעיניים, בגבות ובשפתיים מקנות לפנים מראה רענן ויפה לאורך כל היום. בימי הקיץ האיפור הקבוע נוח במיוחד. את יוצאת מהמים בבריכה או בים ללא חשש של מריחת האיפור, ואת לא חוששת מנזילת האיפור כתוצאה מזיעה בזמן טיול בחוץ או במהלך אימון גופני. כמו כן, בעזרת איפור קבוע אפשר לשפר ולתקן פגמים וא-סימטריה בפנים.

מורן סאסי, בעלת בוטיק לאיפור קבוע Eyebrow – Milano, ציירת ואמנית, עושה לנו קצת סדר בנושא האיפור הקבוע, ונותנת לנו המלצות למה לשים לב בבחירת מאפר.

• שיטת האיפור הקבוע היא למעשה החדרת פיגמנט (צבע) המתאים לעור הפנים לצורך הדגשה של תווי הפנים. הדבר מתבצע על ידי צביעה בעיקר של הגבות, אזור העיניים והשפתיים. הפיגמנט מוחדר לעור בעזרת ציוד חדשני ומשוכלל. באיפור קבוע הפיגמנט הוא מינרלי (השונה מהפיגמנטים הכימיים של כתובות הקעקע). כמו כן, בהליך של איפור קבוע הפיגמנט מוחדר לשכבת האפידרמיס, השכבה הראשונה של העור, ולכן הוא דוהה עם הזמן.

• חשוב להקפיד לבחור מאפר או מאפרת שעברו הסמכה במכון מסודר. מאחר שאין רגולציה ודרישות סף בתחום – חשוב לוודא שיש למטפל ניסיון עשיר, לבקש המלצות מלקוחות וגם להיפגש עם לקוחות מרוצות. חשוב לא להתבייש לשאול את כל השאלות.

morans1.jpg
מורן סאסי - איפור קבוע

• יש לשים לב שהמכשור של המטפל מתקדם ולבקש לראות את תווי התקן של המכשירים. חשוב לראות שהמכשירים מאושרים על פי התקן האירופאי.

• חשוב לבקש מהמטפל שיחה והכוונה לגבי הטיפול הנכון המתאים לך באופן אישי.

• חשוב לוודא שהמטפלת מקפידה על סטריליות מקסימלית; שהיא משתמשת במחטים חד פעמיות, ושהכוסות החד פעמיות שבהן מונח הצבע המשמש לטיפול – נזרקות לאחר הטיפול. כמו כן חשוב לוודא שהיא משתמשת בכפפות חד פעמיות ושהמקום נקי ומסודר. אסור להתפתות למחירים זולים מדי.

• לפני הטיפול יש לבקש מהמטפל/ת ציור הדמיה על הפנים כדי לראות איך תיראי אחרי הטיפול.

• על המאפרת לבדוק לפני הטיפול אם את רגישה לחומרים רפואיים, ולהתעדכן בעברך הרפואי.

• מומלץ לבחור איפור מעודן של הדגשת תווי הפנים תוך שמירה על המראה הטבעי על פני ביצוע מראה מאופר וטרנדי שמשתנה על פי צו האופנה.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: