בי וומן » כתבות » פותחים את עונת הרחצה בסטייל

פותחים את עונת הרחצה בסטייל 

פותחים את עונת הרחצה בסטייל, מדור: רכילות
פורסם בתאריך: 27/04/2017

לרגל פתיחת עונת הרחצה התכנסו בחוף מציצים בתל-אביב ידועניות ומובילות דעה, לדגמן לקהל המתרחצים בחופי תל-אביב אך תראה עונת הרחצה בישראל, שנפתחת באופן רשמי ביום חמישי ה 27 לאפריל.

בין מובילות הדעה שחשפו את הטרנדים החדשים של בגדי הים לקיץ 2017, פרזנטורית רשת אקספוז, בר זומר שתככב בסדרת הטלוויזיה החדשה הישרדות, הדוגמניות פאולינה אלברשטיין ומעיין מרטונוביץ.

מסקר שערכה חברת בגדי הים אקספוז עולה כי הצרכנית הישראלית תרכוש הקיץ הקרוב בממוצע 3 בגדי ים שונים. עוד עולה מהסקר כי הצעירות ירכשו העונה 2 בגדי ים ביקיני ובגד ים 1 שלם, במחיר ממוצע של כ 250 ש"ח לבגד ים.

swim11.jpg
מימין מעיין מרטונוביץ בר זומר ופאולינה אלברשטיין מדגמנות פתיחת עונת רחצה

קולקציית בגדי הים של המותג expose עוצבה בהשראת הרשתות החברתיות שכבשו את סגנון החיים של הצעירות. הקולקציה כוללת גזרות מחמיאות של חזיות משולשים מינימליסטים בצבעים עזים וקיצים כמו סגול, שחור, כחול, צהוב, חאקי ופרחוני. בנוסף, הקולקציה מציעה שילוב של מספר בדים בדגם אחד כדוגמא: תחרה ובד. תחתונים מאופיינים בגזרות נמוכות של תחתוני קשירה ותחתון ברזילאי והחזיות בגזרות משולשים ומחשופים עמוקים.

הטרנדים הבולטים לקיץ 2017: הדפסים נועזים כשהבולטות מבניהן הן דפוסים מנומרים, טרופיים והוואי עם מוטיבים אפריקאים, טרנדיים של שילוב קרושה, שילוב של תחרת כותנה פרחונית רומנטית.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: