בי וומן » כתבות » הליכון (אמות) - לא מה שחשבתן

הליכון (אמות) - לא מה שחשבתן 

הליכון (אמות) - לא מה שחשבתן, מדור: בריאות, רפואה
פורסם בתאריך: 22/05/2017

רובנו חושבות שהליכון הוא מכשיר ריצה שמיועד לאימון גופני, אבל כדאי להכיר גם את המאפיינים והיתרונות של הליכון אמות. במאמר הבא נסביר למי הוא מתאים, מה עושים איתו ומתי משתמשים בו כאמצעי עזר

המושג "הליכון" מתאר בעגה הפופולארית מכשיר ריצה, או מסילת כושר, שבו משתמשים על מנת לבצע אימונים גופניים. בעזרת מכשיר מן הסוג הזה ניתן להתאמן בהליכה או בריצה בתוך חדר סגור. המכשיר הוא חלק בלתי נפרד מהציוד בחדרי כושר וניתן לרכוש אותו גם לשימוש ביתי. הוא מתאפיין באפשרות לבצע אימון אירובי בכל תנאי של מזג אוויר וחלקנו נעזרות בו לחיטוב הגוף, להורדת משקל ולשיפור ביצועי לב-ריאה.
עם זאת, מי שמגיעה מהתחום הסיעודי מכירה היטב את ההבדלים בין הליכון רגיל לבין הליכון אמות. הליכון אמות מאפשר למשתמש להישען עליו עם אמות הידיים ולכן הוא מיועד לאנשים שלא יכולים להזדקף בכוחות עצמם. המבנה הנוח וחומרי הגלם שמהם מייצרים אותו הופכים את ההליכון הזה לחלק בלתי נפרד מרשימת אמצעי העזר המומלצים לקשישים, מבוגרים ובעלי מוגבלויות.

היתרונות של הליכון אמות
יש כמה יתרונות בולטים שכדאי להכיר בהקשר של הליכון אמות. ראשית, הוא נראה אחרת לגמרי מהליכון רגיל ודומה יותר לקביים מאשר למסילת כושר. השילדה של ההליכון מיוצרת בדרך כלל מאלומיניום והיא קלת משקל, עמידה לאורך זמן ולא סופגת קורוזיה, בלאי או חלודה. המשקל הממוצע של הליכון אמות הוא 20-22 ק"ג והוא מסוגל להתמודד עם עומס מרבי של 150 ק"ג.
שנית, ההליכון מתכוונן לגובה ולכן מתאים לקהל יעד מגוון. הכוונון לגובה מתבצע בעזרת בוכנה שמופעלת על ידי לחץ אוויר ומנגנון פנאומטי בטיחותי וייחודי. השימוש במנגנון הזה מנצל טכנולוגיה מתקדמת שמעניקה למי שנעזר בהליכון חופש תנועה כמעט מלא.
מחיר הליכון אמות עשוי להפתיע את מי שרגיל לשלם ביוקר על מוצרי עזר לנכים ובעלי מוגבלויות. הוא משתלם יותר בהשוואה לאביזרים אחרים ומוכיח את יעילותו גם בתנאים קשים במיוחד.

amot.jpg

למה כדאי שנדע על ההליכון?
כל אחת מאתנו צריכה להכיר את מאפייני ההליכון כי אף פעם אי אפשר לדעת מתי נזדקק לו. מלבד שימוש בהליכון אמות אחרי תאונה או ניתוח, אפשר לרכוש אותו כעזרה לבני משפחה והורים מבוגרים. ההליכון יכול לעמוד לרשותנו לצורך מתן תמיכה בבני זוג שסובלים ממוגבלות בתנועה ולסייע גם לילדים ובני נוער עם קשיים מוטוריים.
סוד ההצלחה של ההליכון הוא בנקודת המגע בין האמות לבין הריפוד. השימוש בריפוד איכותי וגלגלים חזקים מסייע להיעזר בהליכון לאורך זמן. במילים אחרות, ההליכון הוא אמצעי עזר נייד שיכול לסייע לקשישים ובעלי מוגבלויות גם ברחוב ומחוץ למבנה. ניתן לרכוש אותו בדגם צר או סטנדרטי לבחירת הלקוח או להשכיר אותו מחברות שעוסקות בתחום.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: