בי וומן » כתבות » REFLECT: קרני השמש שמרקדות על פני המים

REFLECT: קרני השמש שמרקדות על פני המים 

REFLECT: קרני השמש שמרקדות על פני המיםמאת: מערכת האתר, מדור: לייפסטייל, עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 24/06/2017

הטבע ידוע בהיותו מקור ההשראה הגדול ביותר לאומנות ועיצוב, לכן אין זה מפתיע שקולקציה חדשה של חיפויי קיר נוצרה בהשראת השתקפות קרני השמש הנשברות על גבי משטחים שונים, בדגש על מים. הקולקציה המרהיבה מכילה סקאלת צבעים מרשימה עם שלל גימורים ועיצובים שונים, בה כל אחד ימצא את זה המתאים לו ביותר

ידוע שמרבית תרבות האומנות והעיצוב מושפעות ומקבלות השראה באופן ישיר מהטבע ומהתופעות הייחודיות שמתרחשות בו באופן יומיומי. למשל אופן השתקפות קרני האור על פני המים, מה שיוצר תצוגת אור מרשימה שמתבטאת בפאטרנים הולכים ומשתנים הנראים רנדומליים, אך חבויה בהן אסתטיות מפתיעה ומרשימה.

galery12.jpg
גולדשטיין גלרי טפט. החל מ- 82 שח' למ"ר

הקולקציה החדשה של גולדשטיין גלרי טפט לחיפוי קיר נוצרה בהשראת תופעה זו בדיוק, אופן השתקפות קרני השמש הנשברות על פני משטחים שונים. מדובר במכלול שלם של עיצובים בעלי אופי נשי ובעלי זרימה אוורירית המושפעים כולם מהצבעים והצורות המגוונים של תופעה ייחודית זו. הקולקציה מכילה מגוון צבעים רחב, החל מצבעי שמן חזקים, עמוקים וכהים, דרך צבעי כסף מבריקים וקרים, ועד צבעים חמימים של זהב לבן.

galery11.jpg
גולדשטיין גלרי טפט. החל מ- 82 שח' למ"ר

הקולקציה משלבת בתוכה את מיטב הגימורים החל ממט שמשלימים את העיצוב שלכם, ועד גימורים מטאליים מבריקים שבולטים בחדר. בדיוק כמו שקרני השמש השבורות יוצרות סקאלת צבעים מגוונת ומרשימה, כך גם בקולקציה זו, כל אחד יוכל למצוא את הגוון או העיצוב שמתאים לו במיוחד.

להשיג בגולדשטיין גלרי טפט , בוגרשוב 55, ת"א ובחנויות העיצוב המתמחות 03-5283610

גולדשטיין גלרי טפט הינה חברה המתמחה ביבוא ובשיווק טפטים ובדים תואמי טפטים עם ותק של קרוב ל-60 שנה. לחברה הסכמי ייבוא בלעדיים עם מותגי טקסטיל וחברות טפטים בינלאומיים המעניקים לה את מגוון הטפטים והבדים התואמים העשיר, האיכותי והחדשני ביותר שמוביל את מגמות העיצוב מדי עונה, והופך אותה לאחד האייקונים הוותיקים והמוערכים בשוק העיצוב המקומי.
מעבר לפעילותה הענפה בשוק הפרטי והמקצועי בקרב מעצבי פנים, אדריכלים וחובבי עיצוב, נחשבת גולדשטיין למובילה בשוק המוסדי והטפטים שלה מעטרים בתי מלון, מסעדות, היכלי תרבות ומלונות ברחבי הארץ. מלבד מבגולדשטיין, את קולקציות החיפויים של המותגים הבלעדיים ניתן להשיג גם בחנויות העיצוב המובחרות בהן משווקות.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

פסח בשבילי?
זמן איכות עם הילדים/ המשפחה/ בן הזוג
ארוך מידי... רק לחזור לשגרה
הוצאות בלתי נגמרות
צריך לפחות פעמיים בשנה

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
עיצוב הבית, בית, טפט, גולדשטיין, גלרי, לייפסטייל, נשים