בי וומן » כתבות » קיץ מסקנות אמצע

קיץ מסקנות אמצע 

קיץ מסקנות אמצעמאת: טליה לוין, מדור: אופנה ויופי, סטיילינג
פורסם בתאריך: 27/06/2017

מותג המשקפיים כריסטיאן רוט שמגיע מניו יורק ממש עכשיו ארצה בדיוק כשאני מתכננת לנסוע לשם היה מבחינתי סימן שבחרתי ביעד הנכון.


roth.jpg

קיץ ניו יורקי תמיד מרגיש כמו סתיו

ב 1980 כריסטיאן רוט בכבודו החל את הקריירה שלו בניו יורק כעוזר לצלם אופנה וארבע שנים אחר כך קם מותג המשקפיים הוינטג'י הקסום הזה וכאמור עכשיו חברת דיוק אופטיקס שמביאה ארצה באמת את כל המותגים השווים של משקפי השמש, ובעצם ברוב הזמן היא חוסכת לנו נסיעות תכופות לחו"ל, הביאה את המותג ארצה והוא כבר בחנויות.


chris.jpg

אובר סייז, זה ההיט של הקיץ

עד שהמדור הזה כבר יעלה אני אסגור בדיוק ארבעים שנה על כדור הארץ, וזו מבחינתי סיבה למסיבה שתמשך חודש שלם. לא כי אני כל כך נרקיסיסטית אלא בעיקר בשל העובדה שלא השכלתי מספיק בעברתי ולא חסכתי די כסף כדי לקחת חופש כהלכתו ביום ההולדת. בנתיים אני מפצלת את החגיגות אבל גם הבחנתי שאני מתחילה לדאוג לעצמי ולעשות רשימה של בדיקות רפואיות ודברים שהזנחתי לאורך השנים.
האמת שבעיות חניכיים הם משהו שלא כולם מדברים עליו אבל אני מצאתי את עצמי בתקופה האחרונה סובלת אבל מפחדת מידי ללכת לרופא שיניים לאבחן. ואז כמו במטה קסם חברה סיפרה לי על המוצרים של מרידול שמבטיחים ומקיימים , וזה בניגוד לכל מי שמבטיחה ולא מקיימת, על שיפור בבעיות הדימום מהחניכיים. זה מתחיל במברשות שיניים רכות במיוחד, כרגע אני משתמשת ב"מרידול פרדונל אקספרס" ובמשחה שמסייעת בטיפול בחניכיים הרגישות. שבועיים של שימוש ויש שיפור עצום. מקווה שזה ידחה לי את הביקור אצל רופא השיניים בעוד כמה חודשים – כמובן שאעדכן.


mridol.jpg

זו לא סתם מברשת שיניים, זו ה - מברשת שיניים. מרידול

עונת החתונות כבר כאן, והאמת היא שאני מנסה להתחמק מרוב ההזמנות שמגיעות אליי. לא כי אני לא מפרגנת לאנשים שמתחתנים נהפוכו, ולא בגלל הצ'ק – אני נותנת אותו תמיד למחרת בעבודה. העניין הוא שכל סיפור ההתארגנות לפני כן, והעובדה שבסופו של דבר את מוצאת את עצמך יושבת בשולחן המוקצים עם אסופה של חברים שאת לא מכירה, היא עסק די מבאס.

manfo.jpg

מנגו לחתונות ולנפש

ובכל זאת יש שתי חתונות חשובות שאני חייבת לפקוד בעוד מספר שבועות, וכדי למצוא שמלה הולמת אני קודם כל עוצרת ב MANGO שהשמלות שם תמיד יושבות בול וגם מוצעות במחיר זול באופן מטורף ביחס למה שאת מקבלת, מה שמוריד את סך הוצאות ההתארגנות למינימאלי. הנה שתיים שאני הולכת לחרוש עליהן.

sale.jpg

קצת אדג'ית אבל מדליקה, וסביר להניח שלא כולן יהיו אמיצות ללבוש אותה לאירוע. אז לקחתי.


טליה לוין, עתונאית בהווה , עם עבר בעולם האופנה ועתיד בקניות. מנסה להימנע מהמילים טרנדים וה"הדבר החם של העונה", אך לא מבטיחה שתצליח. talia.le@gmail.com
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

פסח בשבילי?
זמן איכות עם הילדים/ המשפחה/ בן הזוג
ארוך מידי... רק לחזור לשגרה
הוצאות בלתי נגמרות
צריך לפחות פעמיים בשנה

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
מרידול, חניכיים רגישות, מנגו, שמלות ערב, עונת החתונות, דיוק אופטיקס, ניור יורק, משקפי שמש